Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Wracamy na łono Internetu!
(dodano: 2019-05-09 00:31:51)
Wróć na stronę główną

Po małych perturbacjach ze zmianą oprogramowania nadawczego wszystkie usterki-niespodzianki udało się szczęśliwie wyeliminować. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem zmian oraz paroma poradami, co zrobić, jeśli Radio Paranormalium tajemniczo samoczynnie ulotniło się z odtwarzacza...

W sumie zmian widocznych (czy raczej: słyszalnych) dla słuchacza nie jest jakoś dużo, ale jedna na pewno ucieszy tych z Państwa, którzy cenią sobie wysoką jakość dźwięku. Mianowicie strumień z 320kbps od teraz nadaje w formacie AAC (wcześniej było MP3).

Kolejna zmiana dotyczy strumieni w formacie OPUS. Jak zapewne zauważyli słuchacze korzystający z tego formatu, przy każdej zmianie tytułu na pasku, strumień był przerywany i odtwarzacz musiał buforować go od nowa (taka jest już natura formatu OPUS - aktualizacja metadanych oznacza konieczność "rozpoczęcia" strumienia audio od nowa). Wyeliminowaliśmy tę bolączkę poprzez całkowite zablokowanie aktualizacji metadanych w tych strumieniach. OPUS-y powinny więc już "lecieć" bez niepotrzebnych przerw.

Doszedł również nowy strumień, który zapewne ucieszy tych z Państwa, którzy bardzo oszczędzają transfer - jest to mianowicie strumień OPUS z bitrate 8kbps. Jakość dźwięku jest w nim co prawda telefoniczna, przyda się jednak tym z Państwa, którzy mają mało transferu albo "cieszą się" bardzo słabym zasięgiem mobilnego Internetu ;)

Jeśli komuś Radio Paranormalium zniknęło z odtwarzacza, to przypominamy, że mamy podstronę na której są wymienione adresy wszystkich strumieni Radia Paranormalium. Można też wrzucić do odtwarzacza link do playlisty zawierającej wszystkie strumienie.

Ach, i jeszcze jedna zmiana, a właściwie poprawka - naprawiliśmy kilka niedziałających strumieni z naszych aplikacji na Windowsa i Androida (apki na iOS-a nie planujemy).

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • Antares (2019-05-11 9:52:58) #39492   ❗❗❗
  Ten stream 320 kbps AAC to sztos!

  Odpowiedz
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium