www.suszone-sliwki.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 53. Debata Ufologiczna Online: Nocni goście
Pojawiają się nocą. Niezapowiedziani wkradają się do sypialni świadków. Nocni goście - nieodłączny element ufologii. Z jednej strony prawdziwy horror, a z drugiej pytania, czy ludzie, którzy tego doświadczają nie padają czasem ofiarą iluzji własnego umysłu. Kim są tajemniczy nocni goście? Czym się charakteryzują i czy rzeczywiście mają związek z abdukcjami, tj. uprowadzeniami przez istoty pozaz... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (219.00 MB) | Premiera: 2016-10-16 | Czas trwania: 03:59:27 | Odtworzone x 4731 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 14, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Ivellios (2016-10-17 2:43:22) #34319   PW   ❗❗❗   📧
  No i z roztargnienia, ale też trochę i ze zmęczenia, zapomniałem podać w opisie, iż jest to kolejna rekordowa pod wieloma względami audycja w Radiu Paranormalium. W szczytowym momencie naszych strumieni oraz transmisji na youtube słuchało łącznie 522 unikalnych słuchaczy, a ilości relacji, jaka do nas spłynęła zarówno na antenie jak i poza nią, nie jestem w stanie policzyć. Dziękujemy, że jesteście z nami! Mamy też nadzieję, że dzięki poczcie pantoflowej będzie nas jeszcze więcej, i więcej, i więcej, i więcej... ;) Utwierdza mnie to również w przekonaniu, że założenie naszemu radiu kanału na youtube było jak najbardziej słuszną decyzją. Wielu nowych słuchaczy odkryło nas właśnie dzięki profilowi na youtube.

  Z tego co mi wiadomo, jest to również pierwsza DUO nadawana równolegle na dwóch antenach - całą audycję retransmitował YuBy na antenie swojego Radia Dream Time. Dzięki! :)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Antares (2016-10-17 11:25:17) #34325   ❗❗❗
  Bardzo dobra audycja, którą z zainteresowaniem wysłuchałem.

  Myślę, że rację ma p. Leszek Ostoja-Owsiany zwracając uwagę na psyche i stan doświadczającego. Przykładem mogę być ja sam.

  Przed paroma laty towarzyszyłem Ojcu w ostatnich chwilach, a właściwie ostatnim roku życia. Ojciec miał raka, a ja sam, kompletnie sam prowadziłem dla niego hospicjum domowe czuwając przy Nim 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przyznam, że z perspektywy czasu nigdy nie spodziewałbym się, że jestem w stanie aż dać tyle psychicznie i fizycznie (proszę sobie wyobrazić, że nawet zakupy robiłem w sklepie nocnym jak Ojciec miał "okienko" po uśmierzeniu bólu opiatami, podobnie - a le w dzień - robiłem z apteką), aczkolwiek nie postrzegałem i postrzegam tego jako poświęcenie - trzeba było zrobić to zrobiłem. Ojciec zresztą był dla mnie najlepszym kumplem, więc relacja była nie tylko rodzic-dziecko.
  W każdym razie każdy dzień wyglądał tak - podmywanie rano i wieczorem, raz dziennie opatrywanie martwic poodleżynowych, kilka razy dziennie wstrzykiwanie środków przeciwbólowych. Czasem jakieś dodatkowe rzeczy bo osoby leżące mają kłopoty a to z perystaltyką, a to z innymi rzeczami. Czasem mają napady lękowe. Sam spałem lekkim snem, a właściwie snami po godzinę lub dwie - później trzeba było się budzić i zająć się a to zastrzykami a to czymś innym. Przez ten rok się mocno postarzałem, różne jego konsekwencje ponoszę do dziś, ale mimo wszystko uważam że nie zamieniłbym tego roku na żaden inny.

  W każdym razie jak Ojciec odszedł to też miałem przeżycia które mogłyby być zaklasyfikowane jako "nocni goście", a właściwie "nocny gość". I to bardzo częsty i realistyczny. Jednak pomimo że bardzo wierzę, że z Ojcem się jeszcze spotkam nie sądzę aby wtedy do mnie przychodził. Potrafiłem przez pierwsze parę miesięcy mieć (w biały dzień) omamy słuchowe, że mnie przyzywa z sąsiedniego pokoju w którym leżał, czy charakterystyczne odgłosy kroków - te ostatnie czasem pojawiały się jeszcze za życia pomimo że Ojciec był pacjentem leżącym. Nie postrzegam w tym niczego nadprzyrodzonego, po prostu nerwica natręctw i stany spowodowane pewnymi przeżyciami na skraju wyczerpania nerwowego. Jak czytałem podobne stany mieli żołnierze wracający z frontu, potrafili na przykład rzucać się na ziemię z powodu nieistniejącego samolotu, rzekomo dokonującego ataku. To coś w rodzaju "flashbacków", czasem bardzo ale to bardzo realnych i trwających nie chwile ale nawet kilkanaście sekund. Do tego pojawiały się koszmary, uczucie spadania i inne tego typu odczucia. Wszystkie przerażająco realistyczne. Było jeszcze wiele innych rzeczy, ale to nie czas i miejsce aby je tu opisywać.

  Takie stany miałem przez kilka miesięcy, później przyszła depresja z której z mozołem się wygrzebywałem, ale po wyjściu z niej już takie doświadczenia się nie powtórzyły.

  Tak więc sądzę, że część tych doświadczeń które poruszała audycja można zlokalizować w swojej głowie. Oczywiście nie podważam wszystkich doświadczeń, nawet bym nie śmiał, jednak co do pewnej części to miałbym wątpliwości, bo wiem już z autopsji jak realne mogą się wydawać te doświadczenia.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • S (2016-10-18 23:52:39) #34338   ❗❗❗
  Istoty o których mowa, nie przychodzą bez powodu. Może to być świadome lub nieświadome nawiązanie kontaktu z nimi (co nie zawsze jest dobre i nie zawsze złe) - nazwijmy to zrządzeniem losu. Mągą otwierać ludzi na te stany również czynniki zewnętrzne takie jak: przebywanie pod pełną narkozą, mieszkanie w pobliżu linii wysokiego napięcia, stare transformatory toroidalne stosowane do oświetlenia halogenowego, które znajdują się w sypialni, źle zainstalowany ekran radiestezyjny (lepiej sobie go darować, niestety czasami nie daj Bóg bywa, że jest źle zainstalowany przez sąsiada, wtedy ludzie starsi padają jak muchy - tak mawia znany radiesteta), miejsce w którym są anomalie geopatyczne oraz miejsce gdzie odbywały się "praktyki duchowe" po których jest "szaro" w pomieszczeniu od istot które się nie przedstawią. Pozdrawiam.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Hanys Robson (2016-10-19 19:46:32) #34347   ❗❗❗   📧
  Swietna audycja.
  Mam jedno pytanie do ktoregos z Panow ufologow . Otoz zauwazylem , ze goscie dzwoniacy podczas audycji i opowiadajacy o swoich przezyciach , zamieszkiwali pewna charakterystyczna czesc naszego kraju .
  Patrzac na mape , w skali operowania statku powetrznego , odleglosci pomiedzy Walczem , Czaplinkiem sa niewielkie pewnie kilka minut lotu.
  Czy ma to jakis zwiazek z pojawianiem sie UFO ?lub omawianymi w audycji zjawiskami.? Niedaleko jest tez Tuczno . Do wybrzeza Baltyku , okolic poligonow rakietowych III Rzeszy rowniez. Zauwazylem , ze Panowie rowniez zadawali pytanie o miejsce zamieszkania dzwoniacych . W okolicach jest tez jeden z wiekszych poligonow wojskowych w tym kraju. Pytam - Panstwa zdaniem , ten kwartal naszego kraju Waszym zdaniem jest specjalnie "naznaczony" zjawiskami paranormalnymi i obecnoscia UFO? Mozna to w jakis sposob polaczyc : manifestacje z geografia?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • z (2016-10-21 17:36:54) #34365   ❗❗❗
  Nic ciekawego.Typowe rozważania na ten temat.Szkoda że nie było Chrisa.

  Odpowiedz
 • albarash89 (2016-11-14 16:59:36) #34642   ❗❗❗   📧
  Działanie demonów. Do egzorcysty się udać, a nie do ufologów, hipnotyzerów czy lekarzy. Jak się wykluczy działanie demona, wtedy można szukać gdzie indziej rozwiązania.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium