Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat
Odcinek: 6 października 2016
Oneironautyka na srebrnym ekranie. Odcinek niestety obfitował w problemy techniczne (m. in. w środku audycji doszło do globalnej awarii Skype, przez co wielu użytkowników - w tym również i my - nie mogło się zalogować), dlatego też przepraszamy za wszelkie "atrakcje akustyczne" pojawiające się w drugiej połowie nagrania.
POBIERZ MP3 (60.70 MB) | Premiera: 2016-10-06 | Czas trwania: 01:06:20 | Odtworzone x 699 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 1, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2016-10-07 2:06:58) #34246   PW   ❗❗❗
  Jak już Ktoś opanował w miare trwałe -kiedy chce - udane wchodzenie w stany OBE, LD czy Sen Programowany - teh który uorawia i opisuje Jarek Bzoma, etc., to właśnie jak On - J. Bzoma nalezy sobie przezd "zdatzrniem" ustalić szczegółowy plan "poznawania" owych "zaświatów" i przestrzeni nisko i niematerialnych. Niech te - jak są skuteczne - doswiadczenia poszerzą "Wedrowcy" faktyczną wiedzę do Naszej ludzkiej rzeczywistości do której przeciez nei nalezy wyłacznie zycie na tzw "Jawie" w materialnym, gęstym codziennym 3D. Plan taki jesli moge radzić nalezałoby sporzadzić hronologicznie i punkt po punkcie zgłebiac te fascynujace obszary "rzeczywistosci" czyli do fakto części ludzkiego zycia.

  Od niemal roku zbiewram się do napisania listu do J. Bzomy (o czym go nawet informowalem lipcem ub.roku) ela jakoś nie napisałem - a satle sobie obiecuje. Owa niekonsekwencja to m.in. też część problemu / zapytań które chciałem zadać Jarkowi B.

  Natoniast gospodarzu Iveliosie - mógłbyś zrealizować on-line spotkanie na zywo na antenie R.Paranormalium Jarka Bzomy z osobami Ruchu Oneironautycznego i gości spoza poprzez Skype, chata na RP i YT, etc. wcześniej przesyłajac Jarkowi B. nurtujace tematy Kol. z Ruchu Oneironautycznego, Słuchacze dodawaliby swoje pytania na bieżąco merytotycznie do aktualnego obszaru dyskusji.

  Owe spotkania - bo jedno czy nawet dwa - nie wypełnilyby '(moim zdaniem) szerokosci zagadnień mozliwych do dopytania od Jarka Bzomy. Sadzę że Jarek B. zgodziłby sie na takie spotkania - szczególnie iz go dawno nie było - a ma na Paranormalium i nie tylko szeroką rzesze zwoleników /sympatyków.

  Owe spotkania możnaby emitować w kilka czwartków w ramach Audycji Świadomy Sen - Nasz Drugi Świat, Prowadzoną przez Ruch Oneironautyczny lub w Środy aby uczestnicy /czlonkowie Ruchu Oneironautycznego mogli we Czwartek w "Swojej" audycji on-line skomentować i uzupełnić Środowe czyli wg ramówki "Wczorajsze" spotkanie z Jarkiem Bzomą.

  Napewno temat wart przemyslenia i arcy ciepawy dla stałych słuchaczy Radia Paranormalium zainteresowanych eksploracja i odpowiedziami co znajduje sie poza naszym ograniczonym 3D.

  Bardzo proszę o rzeczowe zastanowienie sie nad moją propozycją Kol. Iveliosie i ewentualną odpowiedz pot owym moim wpisem /komentarzem.

  Bardzo dziękuję i Pozdrawiam Wszystkich czytajacych ów text.

  NaRa... :)


  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 1, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium