Odzież jeździeckaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: VIII Debata (nie)kontrolowana: Brexit, NWO i spiski
Niezwykle gorąca dyskusja wokół ostatnich wydarzeń związanych z referendum ws. wyjścia Wielkiej Brytanii ze struktur Unii Europejskiej. Czy i dlaczego Brexit stanowi zagrożenie dla NWO? Czy wyjście Wielkiej Brytanii ze struktur Uniii Europejskiej może sygnalizować koniec NWO, czy też może szykuje się "coś nowego"? Może "zupełnie nowy porządek świata"? A może Brexit i inne przepowiadane wyjścia to ... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (140.00 MB) | Premiera: 2016-06-26 | Czas trwania: 02:33:38 | Odtworzone x 3894 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • sluchacz (2016-06-27 13:08:58) #15176   ❗❗❗
  to trzeba zostawic profesjonalista ktorzy sie na tym znaja.... swiete slowa

  Odpowiedz
 • Mateusz-Cieszyn (2016-06-27 17:30:35) #15178   ❗❗❗
  Rewelacyjna audycja. Niestety większość ludzi to masa której jest wszystko jedn, dopóki ludzie będą podążać tylko za kasą i plastikowymi gadżetami które mają ich zajmować, dopóty ci globaliście będą mogli robić co chcą. Dzisiaj słyszymy o tym (w mediach głównego nurtu!), że Niemcy i Francja chcą stworzenie jednego superpaństwa - panie i panowie, wiekopomna chwila. Oni już się z tym nawet nie kryją, tylko czekać na następny 11 września (mam wrażenie że dużo większy), tym razem europejski - trzeba przecież jakoś ludzi przekonać do tego pomysłu...A tymczasem powróćmy do oglądania Mistrzostw Europy! ;)

  Odpowiedz
 • marq (2016-06-28 3:29:26) #15181   PW   ❗❗❗
  A moze te zbrojenia Niemiec wielka i nowoczesna bundeswera jest Im potrzebna, kiedy to Niemcy "Wyjdą" z UE !?

  Jeżeli IV Rzesza pod postacią UE zie została zbudowana tak jak zamierzano w Boon /Berlinie to Niemcy którzy zawsze mają kilka planów alternatywnych jest pewne.

  Niemcy nie muszą ogłaszać wyjscia, nie muszą robić referendum, etc. Wystarczy ze nie zapłaca kolejnej raty do UE (o czym często mówi Red, St. Michalkiewicz) i od pierwszego po nie zapłaceniu tej raty puscić w obieg Nową DEM []Nową emisje + emisje z przeliczenia € znajdująceg sie w rękach Niemiec) Wówczas silna Bundewera będzie gwarantem, że nikt Niemcom nie bedzie zadawał publicznie pytań, tym bardziej że niemal równolegle Niemcy podpiszą rózne układy z Rosja jak zawsze z dodatkowymi Niepublicznymi Aneksami. Jeżeli do tego dojdą porozumienia z Chinami - Jedwabny Szlak moze zakończyc się na ółwyspie Iberyjskim i bedzie miał - co najważniejsze" skuteczną militarna ochronę przed zakusami USA.

  Co mogłyby wówczas zrobić USA - nic prócz jednoczesnego zaatakowania militarnego Niemiec [chyba wraz z Francja i Holandią] Rosji oraz Chin !!!

  Wówczas lepeij dla Niemiec, Rosji i Chin jest aby GB pozostawała poza juz de facto nieistniejaca UE ponieważ w takim wypadku BG wystapi jak zawsze ajko zdrajca Europy - Europejski Koń Trojański Co w ww. głównych Krajach europejskich jest wiadome i oczywiste.

  NO i od dawna pzreciez od niemal 20stu lat Watykan głosami swych Papiezy jest gotów hierarchów Kościoła Anglikańskiego z automatu "odziewać" w biskupie sakry i kardynalskie insygnia KRK nie rządajac od nich nawe wyrzeczenia się heretyzmu anglikańskiego.

  Ojj`jjj bedzie jeszcze bardzooo Ciekaiwe i to na całym Świecie ... .. :)

  Odpowiedz
 • wojtek (2016-06-28 11:12:50) #15185   ❗❗❗
  trzecia siła, trzecia siła...a rozważcie jeszcze coś takiego, ze tą trzecią siła może są ludzie i mamy do czynienia z pewnym przebudzeniem świadomości. kontrolerzy tego świata nie mają wcale pełnej kontroli, powiem więcej: ta kontrola jest iluzoryczna i oparta na niewiedzy ludzkiej, ale gdy ona sie powiększa to ludzie są bardziej wolni. więcej nieco optymizmu, ciutkę mi tego zabrakło, ale oczywiscie audycja znakomita.

  Odpowiedz
 • marq (2018-07-15 0:18:02) #38539   PW   ❗❗❗
  II WW wygrały Wszystkie Państwa, nawet te nie biorące bezpośrednio udziału w działaniach zbrojnych [np Argentyna, Urugwaj, Paragwaj,etc] i wiele innych

  Przegrały tylko 3 Państwa:
  1. POLSKA - największy przegrany II WW;
  2. Rosja (CCCP);
  3. Węgry;
  4. Japonia; ...

  Reszta wygrała lub tez ich "bilans wyszedł polityczno-gospodarczo-finansowo niemal na Zero

  Super wygranymi były natomiast już wówczas międzynarodowo-globalne CORPO z Bankierami /Banksterami na Czele. N.B. Przecież to ONE Wymyśliły, Opracowały I wdrożyły OBIE WW !!!

  Odpowiedz
 • marq (2018-07-15 0:23:52) #38540   PW   ❗❗❗
  ... wysłano "polskie" F16 = Pokazano Nam jaka jest nasza rola i nasze miejsce w Systemie. Tyle i nic poza tym - vide głosowanie w senacie USA ....

  Odpowiedz
 • marq (2018-07-15 0:59:48) #38541   PW   ❗❗❗
  Nasz współczesny paszport ma nawet kolor jak "kolczyk dla małego, słabego byczka" .....

  >> www.google.com/search?q=Kolory+paszport%C3%B3w+i+ich+znaczenie&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

  dziękuje oraz Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • marq (2019-05-18 6:14:06) #39512   PW   ❗❗❗
  Anglicy, Brytyjczycy szerzej a jeszcze szerzej Anglosasi [rodem mady by Allgemeine] czy też Coburn-Saxe & Gotta By Deutchland, zawsze byli Zdradzieccy, SĄ i BĘDĄ !!!

  Parafrazując Red. Michalkiewicza - ko słucha Angoli sam Sobie jest winien !

  Czekam kiedy w Krakowie - stolicy Polski - będziemy mieli Elity, które Niemcom, Rosjanom, Francuzom, Włochom, Izraelowi w końcu wystawią rachunek za zdrady i za zniszczenia wojenne i nie związane z działaniami wojennymi.

  A jest tego - bez odsetek - 2,6 /3,2 Biliona (Tryliona) Euro !!

  No i zawsze można doliczyć odsetki od 1947 roku od 2,0 Bilionów € a od reszty w zależności kiedy dokonano przywłaszczenia, oszustwa czy Pospolitej Kradzieży !!

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium