Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Hiperprzestrzeń
Odcinek: 11 czerwca 2016
POBIERZ MP3 (148.00 MB) | Premiera: 2016-06-11 | Czas trwania: 02:42:20 | Odtworzone x 2243 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • miarka (2016-06-14 5:48:12) #15099   ❗❗❗   📧
  Dajesz gościu gwarancje na leczenie raka ?Pewnie teraz to już nie ,no bo ten wybuch ma być czy cokolwiek.Wszyci ci zli ludzie dalej beda robic swoje,a ty dalej czekaj az sie ziemia zatrzesie.

  Odpowiedz
 • Sebastian p-ń (2016-06-18 17:48:18) #15132   ❗❗❗
  To kolejna ciekawa audycja Tomka na temat przemian jakie mogą zachodzić na naszej planecie. Przypomniał mi się przekaz Libero Berozzi, z przed kilku lat, którego wysłuchałem z dużą uwagą, może dlatego że był wyjątkowy, choć nie należę do ludzi nadmiernie ufny. Przesłanie to zostało przekazane za pomocą pisma automatycznego poprzez medium. Przekaz pośmiertny Libero Berozzi mówi dokładnie o tym co Tomek przekazał swojej audycji. Posłuchajcie tego, to bardzo ciekawe. Na YouTube.pt."Przesłanie Istoty z wyższego Wymiaru. Przebiegunowanie, DNA, 2012 Podniesienie Ziemi, Przebudzenie"

  Odpowiedz
 • marq (2019-08-28 22:35:01) #39826   PW   ❗❗❗
  Kapitanie 27:36 audycji i Kraków z linia Wilka – Oba Tematy aktualne i w 100% Prawdziwe
  Tutaj mesety Kapitanie bardzo się mylisz. Czakram Krakowski jest faktem i to o tyle ważnym, że pod - na samym niemal jego dnie jest tzw. CZARNY Kamień z Gwiazd z Kosmosu. Takich cza kramów z Czarnymi Kamieniami z gwiazd jest na Ziemi tylko 7 – siedem (m.in. Kraków, Jerozolima, Mekka, itd.) Pomiędzy Nim a gruntem ziemi pod Wawelem (no ciut obok) do II WW. był Mega Kryształ Samorodek wysokości …. 3,14 metra !! możliwe – przypadek?? Ale czy Az tak wysoki to można sprawdzić bo jest ów kryształ w tymczasowym nieodpłatnym użytkowaniu przez naszych braci Niemców – jeden z setek milionów łupów wojennych – jak wydaje się Niemcom, ale niestety jest on do zwrócenia gdyż wiążę się ściśle ze zmianami zachodzącymi na Naszej Planecie i wszystko co ja stabilizuje wróci na swe właściwe kosmicznie miejsca !!
  Kraków leży na 7 – siedmiu liniach geomancyjnych z tym na jednej bardzo istotnej, silnej zwanej „Jerozolimską”, która przebiega poprzez Jerozolimę i w Pl. takie miejscowości jak KRAKÓW, Częstochowa, Gniezno i dalej Goeteborg w Szwecji i do ….. Bieguna płn.
  Wszystkie miasta w Polsce leżące idealnie na tej linii jak je połączysz liniałem na mapie SA istotne i ważkie w historii Naszego Narodu, Kraju, Państwa i dopóki stolica Polski nie powróci do Krakowa będziemy mieli odwieczny Niefart – delikatnie mówiąc…. Zobaczą wszyscy ze jak Naród Żydowski poczuje się co najmniej administratorem Pl. przeniesie stolice Polski z W-wy do Krakowa.
  NB. Sprawdź co na tej linii znajduje się w Krakowie od Wawelu w kierunku Jerozolimy.
  tinyurl.com/yyyoxkrs

  Krzyżuje się ona z drugą słabsza linią geomancyjną ale również znaczącą która krzyżuje się w KRAKOWIE, a biegnie przez Kijów, Kraków PRAGĘ, Frankfurt n/Menem i dalej do staro-wiecznego i handlowo istotnego miasta w GB tj. Plymouth.
  tinyurl.com/yy6csku4
  Widocznie Ci co chronią Nas o informacjach o Nas Samych, tym co się u nas znajduje oraz jaka jest nasza Historia są skuteczni w tym chronieniu NAS -((
  Pozdrawiam sukcesów życząc!


  Odpowiedz
 • marq (2019-08-28 22:57:40) #39827   PW   ❗❗❗   📧
  Patrz: 55:10

  Za zbiorowy gwałt, Morderstwo oraz takie działania z ukrywaniem prawdy przed ludzkością o jej własnej Historii powinno być Obligatoryjnie Bez Możliwości kasacji, aktu łaski etc, karane KS-em !!!

  BEZ WYJĄTKU i bez Okresów Przedawnienia czy Zatarcia.

  Nawet dla ponad 100-tu latków !!

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium