Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #1705, wysłana przez Neshlo

Data obserwacji: 08.05.2020 3:00AM
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): ufo
Miejsce dokonania obserwacji: Stargard


Materiał ilustracyjny:
Zobacz ilustrację


Stargard (Zachodniopomorskie), noc z 7 na 8 maja, godzina około 02:55-03:05

Ze względu na wczorajszą pełnie księżyca miałem problemy ze snem (nadmiar energii) patrząc się w księżyc zauważyłem na północny zachód od niego obiekt który bardzo mocno świecił, na początku uznałem że to satelita lecz po paru sekundach obiekt ZATRZYMAŁ SIĘ W MIEJSCU. Podbiegłem do okna z telefonem komórkowym i zacząłem nagrywać obiekt, gołym okiem widać było że była to biała jasna świecąca kula w około której falowało jak by pole elektromagnetyczne, miała poświatę szarości-fioletu-odcieni niebieskiego, pole mrygało i kręciło się w około obiektu bardzo szybko, obiekt ruszył powoli na południowy zachód, po czym zmienił nienaturalnie kurs na północny zachód, wtedy wybiegłem na balkon, obiekt był już na około wschodnim wylocie miasta i skręcił w lewo wznosząc się, po chwili zniknął, jak by rozpuścił się.

Było to dla mnie bardzo nienaturalne zachowanie NOLa, słychać było po moim głosie i oddechu że jestem zdenerwowany ponieważ interesowałem się tą tematyką i potrafie rozróżnić flare wojskową-satelite-samolot czy też lampion chiński, to nie był żaden z tych obiektów, jeżeli zobaczycie państwo na nagraniu w około NOL-a jak by błyski i efekt wirowania, to nie jest to złudzenie optyczne lub wina telefonu (najnowszy samsung s10+) tylko obiekt faktycznie zachowywał się w ten sposób.

Dodam że za każdym razem gdy miałem styczność z tematem paranormalnym, podchodziłem do sprawy sceptycznie i na chłodno, natomiast to co zobaczyłem nie jestem w stanie wyjaśnić.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium