stenogramNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 20 maja 2016
Transkomunikacja, czyli EVP po polsku
POBIERZ MP3 (190.00 MB) | Premiera: 2016-05-21 | Czas trwania: 03:28:09 | Odtworzone x 2557 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • SkrzydlataŻmija (2016-05-25 0:26:16) #14944 | RAPORT
  Szum z urządzeń analogowych (i nagrany na urządzenie analogowe) ma większą ilość dźwięków, jest bardziej gęsty, niż szum nagrany na urządzenie cyfrowe, gdyż obróbka cyfrowa dźwięku redukuje gęstość dźwięku. Dlatego bytom subtelnym może być łatwiej korzystać z tego pierwszego. Jeśli to wszystko prawda, to wygląda na to, że byty subtelne potrafią wzbudzać fale elekromagnetyczne w długościach od 2000 do 1 metra (a może od 600 do 150 metrów - fale średnie, jak sugerował Michał w audycji). Te fale urządzenia radiowe zmieniają na falę akustyczną (słowa).
  O "bytach subtelnych" pisali stoicy w starożytności (nie tylko oni), podoba mi się to pojęcie (chodzi o gęstość materii).
  Co do Nikoli Tesli, to w jednym z filmów o nim, było, że przez radio (a był wynalazcą radia) odebrał sygnały pochodzące z kosmosu, co do których miał podejrzenie, że są nadawane przez Marsjan (taką miał hipotezę).
  Z Edisonem, który chciał przez radio rozmawiać ze zmarłymi, a także z Jezusem Chrystusem, sprawa jest znana, nie jestem pewny, czy był to żart z jego strony?
  W tamtych czasach, naukowcy byli chyba bardziej wolni duchem i odważni niż obecnie, atmosfera społeczna była nieco inna.

  Nie wiem czemu, ale przypomina mi się historia, jak facetowi objawiła się Matka Boska w żarówce, tzn. wymieniał przepaloną żarówkę w piwnicy i spostrzegł, że drucik ułożył się w literę M. Po tym wydarzeniu wstąpił do zakonu.

  Odpowiedz
 • marq (2016-05-26 10:21:01) #14955 | PW | RAPORT
  Czy wśród słuchaczy TCh jest osoba, ktoś mieszkający na Białorusi min. kilka /kilkanaście lat, lub Białorusin słuchający TCh ?


  Odpowiedz
 • Tomasz W. (2016-05-28 14:35:42) #14983 | RAPORT
  Bardzo ciekawa audycja, a na koniec jeszcze ta piosenka .... Shazam nie dał rady, można prosić o tytuł i wykonawcę? Pozdrawiamy z Bangkoku!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • mechanterian (2016-05-30 15:46:37) #15004 | RAPORT | E-mail
  Od kilku lat jestem słuchaczem audycji i Clouda i uważam, że robi kawał dobrej roboty. Na tyle dobrej, że rozpoznaję "inteligentny trolling'', który został uruchomiony juz jakiś czas temu. Mam tu na myśli konkretnie postawę tzw. antichristosa samozwańczego boga. Sa dwie opcje albo człek jest chory na umyśle i naprawdę wierzy w to co głosi i druga opcja - wykonuje jakies zadanie. Tym zadaniem może być ośmieszanie samej audycji i treści w niej zawartych. W dzisiejszym odcinku "panbuch'' wieścił, że oto on przychodzi , by nauke połączyć z religią. Istnieje przecierz mnóstwo ludzi, którzy to wlaśnie czynią za pomocą np. reiki, medycyny energetycznej, hipnozy i wielu innych. I żaden z nich nie ogłasza sie Zbawcą, Mesjaszem czy czym tam jeszcze. Zatem Szanowny Panie szatanie antichristosie jaki masz sam dorobek poza pleceniem kocopołów i żałosnymi próbami lansowania się na grzbiecie twórczości znamienitych twórców? Słuchaczom daję tą kwestię pod rozwagę. Pozdrawiam.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium