Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #1675, wysłana przez Ernest

Data obserwacji: nie podano
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): ufo
Miejsce dokonania obserwacji: 64-714 Tarnówko
Witam,
Chciałem dołożyć swoją obserwację. Dnia obserwacji nie pamiętam. Godzina obserwacji, ok 23:30.
Leżąc na łóżku małżonki, jako że w tym miejscu mamy najlepszy sygnał GSM, rozmawiałem z przyjacielem, siłą rzeczy patrzyłem w okno na przeciwko. Okno skierowane jest w stronę zachodnią. W odległości ok. 10m od domu w lini płotu rosną sosny. Leżąc i prowadząc rozmowę, zobaczyłem biało - srebrzystą kulę o średnicy odpowiadającej średniej wielkości piłce plażowej. Obiekt poruszał się jednostajną prędkością odpowiadającej prędkości np. lądującego samolotu. Leciał prawie równolegle do powierzchni ziemi. Z kierunku południowego na północ z małą odchyłką na zachód. Przeleciał na wysokości ok. 50 metrów. Jako, że moja parcela od południa graniczy z Puszczą Nadnotecką, musiał nadlecieć z nad lasu, kierując się nad wioskę. Zaintrygowany tym widokiem, przeprosiłem rozmówcę i poprosiłem by chwilę poczekał. Odłożywszy słuchawkę wybiegłem przed dom, by zobaczyć gdzie obiekt poleciał, lub upadł? Niestety już nic nie dostrzegłem. Obiekt przeleciał bezgłośnie i nie zostawiając na nocnym niebie żadnych śladów. Kula świeciła jednolitym jasnym światłem na całej swej powierzchni jak "księżyc w pełni". Powróciwszy do rozmowy z kolegą, powiedziałem mu o tak nagłej przyczynie przerwania rozmowy.
To wszystko co zaobserwowałem. Domyślam się, że był to obiekt kulisty podobny do wielu przytaczanych w relacjach w Państwa radiu.
Pozdrawiam.
E.M.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie relacji. Imię i nazwisko do Państwa wiadomości.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium