Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 27 sierpnia
(dodano: 2017-08-25 16:43:11)
Wróć na stronę główną

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" porozmawiamy o podejściu nauki do fenomenów określanych jako "paranormalne" oraz o korzeniach świadomości. Gościem specjalnym audycji będzie dr Danuta Adamska-Rutkowska. Audycja odbędzie się już w tę niedzielę, 27 sierpnia o godzinie 19:00, oczywiście na żywo. Już teraz czekamy na Państwa pytania i spostrzeżenia.Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • Jaknajlepiej (2017-08-26 14:39:54) #37061   ❗❗❗
  Zapowiada sie arcy ciekawa audycja z udziałem Pani dr Danuty Rutkowskiej-Adamskiej. Jeżeli to możliwe to proszę o ustosunkowanie sie podczas rozmowy do kwestii jak ja to nazywam paradoksu akwarium. Chodzi mi mianowicie o fakt, że naszą egzystencję można porównać z rybkami w akwarium, które próbują zrozumieć czym jest pokój widziany po drugiej stronie szyby. Wyobrażamy sobie nawet co jestdalej poza tym pokojem, czyli w domu, na ulicy, mieście, itd. ale to wszystko to tylko teorie i domysły. Jakie zatem wg Pani dr są możliwości wydostania sie z zamkniętej przestrzeni i czy aby wszystko co poza nią to nie li tylko wytwór naszej wyobraźni?

  Odpowiedz
 • Rihan (2017-08-27 16:50:14) #37066   PW   ❗❗❗   📧
  O! z tej okazji aż sobie przypomniałem login i hasło! Audycje z Panią Danutą zawsze mnie głęboko poruszają intelektualnie. Oby tym razem było tak samo extra.

  Odpowiedz
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium