Najlepsze zdecydowanie jest te tapicerstwo samochodowe z Warszawy, bo mają doświadczenie.Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Audycje specjalne Radia Paranormalium
Odcinek: Transkomunikacja. Wywiad z Markiem Szwedowskim o EVP
Kapitalny wywiad z transkomunikatorem Markiem Szwedowskim. Rozmowa dotyczyła głównie EVP, pojawiły się również inne tematy. Ta audycja to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą się zająć rejestrowaniem EVP. Dowiecie się z niej między innymi, co jest do tego potrzebne, jaki sprzęt oraz jakie predyspozycje mogą pomóc przy nagrywaniu. Słuchacze dosłownie zasypali naszego gościa pytaniami! ... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (186.00 MB) | Premiera: 2015-05-24 | Czas trwania: 03:24:08 | Odtworzone x 2822 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Jer. (2015-05-25 23:41:34) #12252   ❗❗❗   📧
  Powściągliwość rozmówców pozaziemskich pozwala wnioskować ,że podlegaja jakiejś dyscyplinie i ograniczeniu tematycznym.Nie korygują naszych światopoglądów nawet w zarysie i są kluczowe pytania bez odpowiedzi dot. koncepcji Boga, religii, ustroju państwowego jak i udzieleniu porad w zwalczeniu społecznych chorób, jak rak , zawały i inne plagi..Nikt nie skoryguje naszej zafalszowanej historii świata...Nikt nie udziela rad ostrzegawszych oprócz zapewnien o "Oceanie Miłości" Wina za powszechne zlo, przypisywana jest na tym i tamtym świecie czlowiekowi o tak zróznicowanym poziomie świadomości i wiedzy..Zawsze pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi !


  Odpowiedz
 • LeśnyPukacz (2015-05-26 22:43:41) #12262   ❗❗❗   📧
  Świetna audycja! Fajny, rzeczowy gość, bardzo miło się słuchało. Dobra odmiana po 26 debatach ufologicznych (za którymi już tęsknie!!! ;)) ). Oby więcej takich audycji, radio się rewelacyjnie rozwija ;)

  Odpowiedz
 • Marek Dzędzel (2015-07-10 22:36:53) #12414   ❗❗❗
  Wolałbym żeby to była prawda co do dzieła tworzenia takiego radia .Czy można powiedzieć o,tym znajomym czy nas zignorują.Nie można być jednak tchórzem, inne osoby to jednak podobni do tchórzy, tak ,boja sie to wymawiać.

  Odpowiedz
 • zmyslowy (2016-12-10 5:39:29) #34942   ❗❗❗   📧
  Male sprostowanie, Za wynalazce radia uwaza sie Guglielmo Marconiego, przy czym sad przyznal prawa patentowe do radia Tesli. Nie jest jego wynalazca Edison jak to gosc stwierdzil.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium