Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 10 kwietnia 2015
Smoleńsk - 5 lat kłamstw
POBIERZ MP3 (196.00 MB) | Premiera: 2015-04-11 | Czas trwania: 03:34:07 | Odtworzone x 2050 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • ateista@poczta.onet.pl (2015-04-14 14:14:36) #11957   ❗❗❗
  Patrze na zamaskowanych muzulman...mysle a gdyby twarz jezusa ukryc za burka muzulmanska,czy w odwecie bedzie dzichad?(:

  Odpowiedz
 • SkrzydlataŻmija (2015-04-15 20:39:14) #11973   ❗❗❗
  Obejrzyjcie jak Rosjanie badają wrak samolotu, by wyjaśnić przyczyny katastrofy, czy trzeba więcej, by zdać sobie sprawę z czym mamy do czynienia!

  www.youtube.com/watch?v=ZWzzqDHXpOk

  Film nie jest długi, kto go nie widział niech obejrzy i się zastanowi, czy Rosjanie nie mieli nic wspólnego z zamachem?

  Dla mniej oblatanych wspomnę, że podstawą badania katastrof lotniczych, jest nie ruszanie niczego w miejscu zdarzenia, aż do zakończenia wszystkich potrzebnych specjalistycznych oględzin (jak w kryminalistyce), to trwa w przypadku katastrof lotniczych czasem ponad rok.

  Bardzo dobra audycja.

  Na koniec zwrócę uwagę na coś, na co się uwagi nie zwraca, że medialne przygotowania do tego co nastąpiło w Smoleńsku w polskich mediach trwały kilka lat, ciągle mówiono, że samoloty rządowe są nie sprawne technicznie i trzeba je wymienić oraz kłócił się Tusk z Kaczyńskim, kto ma lecieć którym samolotem. To były przygotowania medialne pod to co miało n


  Odpowiedz
 • Davis (2015-04-18 9:24:47) #12000   ❗❗❗
  Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że za katastrofę tu-154m odpowiadają polsko-rosyjskie służby specjalne. I Polscy komuniści jak i Ruscy mieli w tym swój interes. Jaki ? W tej katastrofie zginęła elita polskich patriotów, którzy mogli jeszcze coś dla tego kraju dobrego zrobić, więc chyba dla każdego kto nie jest lemingiem to jest jasne… A co z tego ma Rosja ? Otóż może bezproblemowo mieć bezpośredni wgląd w funkcjonowanie „wolnego” państwa POlskiego . Dalej się nie rozpisuje bo chyba każdy ogarnia sprawę okrągłego stołu (Bolka), polskich służb specjalnych i resztę całego świństwa, które plebs odbiera jako sprawy, które służyły/służą wolności kraju.


  Odpowiedz
 • abc (2015-04-21 11:17:01) #12031   ❗❗❗   📧
  jacy wy wszyscy jesteście naiwni. męscy "eksperci" przecież TU-154 wogóle nie wystartował z lotniska w Warszawie.
  TU-154 to kolos, a pokazują nam wrak jakiejś zabawki i jak tam pomieścić 96 osób? proponuję odnaleźć na YT prof. Mirosława Dakowskiego, lub na monitor-polski.pl

  Odpowiedz
 • Hector (2015-05-17 19:22:48) #12195   ❗❗❗
  1. Gdzie się podział przód (kabina pilotów)?
  2. Jak to się stało że elementy samolotu znaleziono przed brzozą - zdjęcia bezpośrednio po katastrofie ujawniły ten szczegół, dzień później te elementy były już przeniesione za brzozę (mowa tylko o większych elementach, widocznych na zdjęciach satelitarnych).
  3. Dlaczego wmawia się cały czas że samolot lądował, skoro ten fakt nie ma żadnego potwierdzenia w materiałach i zapisach czarnych skrzynek? (zgodnie z wypowiedziami z kabiny, samolot robił próbny nalot nad lotnisko na wysokości (teoretycznie 100m - "piątkowy samobójca- radiooperator JAK40 twierdził że mówiono o 50m).
  4. Co robiły w ciałach niektórych osób nity z poszycia i w jaki sposób znalazły się w ciałach?
  Dlaczego z oficjalnych wersji zniknęły dane z ostatnich sekund lotu - z punktu 38 - zacienione nawet na mapce w oficjalnej wersji na zbliżony do tła kolor zielony?
  5. Gdzie jest ślad uderzenia samolotu o ziemię (podmokłą i miekką) - tej masy przedmiot uderzający w ziemię przy takiej szybkości powinien pozostawić ogromny jej.Gdzie on jest?
  6. W jaki sposób uderzający w miekką ziemie i podmokły teren samolot rozbił się na około 60 tys kawałków i jeszcze jak to się stało że te fragmenty rozprzestrzeniły się aż na tak dużym obszarze?
  7. Zdał bym cały szereg pytań o działania Polskiej strony w celu zaciemnienia i ukrycia wielu elementów i faktów oraz blokowania śledztwa, ale szkoda na to czasu. Każdy wie jak było.
  8. Jak to się stało, że w pół godziny po "katastrofie" bronek już włamywał się do kasy pancernej Pałacu Prezydenckiego i rekwirował całą dokumentacje WSI zdeponowaną w Pałacu? Przecież w pół godziny ciężko było bty dojechać, a tu wpadła wyspecjalizowana i przygotowana ekipa.. To samo dotyczy rewizji i rekwiracji wielu dokumentów i materiałów (m.in. laptopy, dyski komputerów) z mieszkań i pokojów sejmowych posłów poległych w "katastrofie" przez służby?
  9. A co z paleniem dowodów przesłanych przez stronę Rosyjską na posesji MSZ? (osoba zgłaszająca ten fakt popełniła któregoś piątku samobójstwo).
  10. A co z wydanymi i przygotowanycmi dokumentami (dowód osobisty) które znalazły się jako dowody w sprawie a wydane były po katastrofie? Żona którejś z ofiar widziała w pierwszej wersji nadpalony dowód osobisty, a później nówkę nieśmiganą..
  11. I najważniejsze pytanie - za co Polska zapłaciła Rosjanom po Smoleńsku???? (kontrakty na najdroższy w europie gaz, umorzenie zadłużeń m.in. za przesył, oddanie kontroli w strategicznych spółkach głównie w sektorze energetycznym).

  To tylko takie kilka elementów które nie znajdują cały czas odpowiedzi.
  W świetle projektu "Ukraina" p[rzeprowadzanego przez służby USA i Izraela w kijowie w ramach Majdanu i ciąg późniejszych wydarzeń z widocznym trendem wpychania Polski w konflikt z Rosją, kwestia Smoleńska zaczyna nabierać innego wymiaru. Dziwne jest że jednocześnie obniża się cały czas siłę Wojska Polskiego, demontując naszą obronność w sposób zorganizowany i planowy, kupując elementy broni ofensywnej lub pomocniczej wydając przy tym kwoty przepłacające wartość inwestycji o czasem 700% (słynne rakiety samonaprowadzające do F16).
  Czy kartą Smoleńską nie zagra się jeszcze w odpowiednim momencie, aby zmobilizować Polaków do wojny z Rosją?
  Czy to nie była główna przyczyna tej tragedii?

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium