Spędź weekend spa tylko w najlepszych hotelach!Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: XIX Debata Ufologiczna Online: Lata 90-te: "Dekada kontrowersji"
Lata 90-te to w Polskiej ufologii trochę zapomniany okres. Działo się wtedy wiele ciekawych rzeczy, które pozostają bliżej nieznane. Okres ten można nazwać dekadą kontrowersji. Doszło wtedy m.in. do dwóch domniemanych katastrof NOL-i na terenie Polski, słynnego incydentu w Nadarzycach i bliskiego spotkania nad Górą Św. Anny. Jak nasi eksperci określają lata 90-te w Polskiej ufologii? Wiele się wów... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (174.00 MB) | Premiera: 2015-03-15 | Czas trwania: 03:10:33 | Odtworzone x 4015 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • wojtek (2015-03-16 21:40:17) #11691   ❗❗❗
  dziekujemy za kolejny odcinek.
  bardzo dobra robota, kontynuujcie dlugo jak możecie.

  Odpowiedz
 • Sebastian z Poznania. (2015-03-17 7:45:30) #11695   ❗❗❗
  To kolejny odcinek debaty, który coraz bardziej przekonuje mnie o duchowości tego zjawiska. Ukazują nam się w takich postaci, żebyśmy mogli ich zaakceptować. Czasami jest to sylwetka ludzka, o wyglądzie niczym nie różniąca się od nas. To fatamorgana - projekcja, w tym towarzysząca niesamowita cisza, tak jakbyśmy zostali przeniesieni na krótko do innego czasu. O Którym osobiście się przekonałem z przed kilku lat, będąc światkiem obserwacji na peryferia Poznania. To nie przybysze z kosmosu, to istoty mieszkających wokół nas. Nasz świat jest wielowymiarowy, to fakt. I Tak jak powiedział w jednej audycji Chris Miekina, że te zjawiska nie zostaną oficjalnie nigdy ujawnione, tak jak człowiek nigdy nie dojdzie, czym one dla nas są. Podzielam opinie Chrisa. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • wojtek (2015-03-18 20:32:00) #11702   ❗❗❗
  wiecie co drodzy dyskutanci?
  padło kilka razy, ze obecnie nie ma tak spektakularnych rzeczy...a dlaczego jeszcze nie poruszyliscie tematu Gracjany? no rozumiem, ze w tym nawale informacji gdzieś to moglo umknąć niemniej
  wyglada na bardzo wiarygodną a chowają się w wiekszosci wszystkie inne relacje z polski.
  Gracjane bardzo latwo znaleźć na jutubie- zaczeła opowiadać na ntv, a teraz robi to gdzies indziej. Waldemar Czarnecki od pewnego czasu bada to zjawisko, nagrywa te rzeczy, mają wiele filmow, zdjec...
  jak dla mnie: nie ulega wątpliwosci ze ta kobieta coś przezywa i ma to naturę duchową ale i fizyczną.

  Odpowiedz
 • tak tak, tylko krzak (2015-03-20 10:11:15) #11706   ❗❗❗
  Gracjana jest tak wiarygodna jak Gracjan Roztocki i większość ludzi, którzy występują u Zagóskiego. Pojawiają się taśmowo i potem znikają i nikt już o nich nie słyszy. Poza tym trudno powiedzieć, ile ona sobie do tej historii dopisała, bo to zaczyna przypominać "Mode na sukces". Parcie na szkło ma ogromne.

  Odpowiedz
 • Neolog (2015-03-21 16:09:34) #11720   ❗❗❗   📧
  Panie, bądź Pani "tak tak, tylko krzak"

  Ocenianie działalności alternatywno-medialnej człowieka rodzaju Pana Janusza Zagórskiego subiektywną miarą patrzenia na jego gości jest krótkowzrocznością. W każdym ze środowisk tego rodzaju mediów przewijają się różnego rodzaju ludzie, którzy przekazują trzy rodzaje prawd. Nie mieszałbym z błotem nikogo, kto robi coś dla ogółu tylko z tego powodu. Najlepiej jest bowiem siedzieć przed komputerkiem, słuchać, oglądać i drwić.
  Ja również mam mieszane odczucia do wielu gości i ich relacji, ale zachowuję to dla siebie. A ludzi od mediów zostawiam w spokoju. Gdybym sam poświęcał tysiące godzin na ciężką pracę, z której korzystam dzięki takim ludziom, to miałbym pełne prawo ich oceniać. Ale nawet w takim wypadku nie robiłbym tego publicznie. Cóż jednak poradzić - Ci którzy dużo gadają, najmniej robią.

  Odpowiedz
 • ivi (2015-03-22 9:02:13) #11723   ❗❗❗
  Ja też nie wierzę tej Gracjanie. W sumie to wychodzi na to, że ma 5 bliskich spotkań na dobę. Trudno powiedzieć, kiedy zmyśla, a kiedy mówi prawdę.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium