Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 9 stycznia 2015
Jeden z najbardziej niebezpiecznych (nie tylko dla prowadzącego) odcinków tej audycji. Słuchasz na własne ryzyko! Pedofilia elit: "zabijamy dzieci - prosimy o ciszę!"
POBIERZ MP3 (220.00 MB) | Premiera: 2015-01-10 | Czas trwania: 04:01:14 | Odtworzone x 1791 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • speedwayer (2015-01-11 12:37:05) #11071   ❗❗❗   📧
  Nareszcie audycja wraca na wysoki poziom i zainteresowuje, a nie zanudza :)
  To jedna z lepszych audycji zaraz po MILAB czy Dachterze i Watykanie :)
  Sensacyjne wiadomości, dlatego przesłucham ją jeszcze nie raz i nie pięć :)
  Pozdrawiam i polecam!

  Odpowiedz
 • RAziel (2015-01-11 14:14:23) #11072   ❗❗❗
  Jak juz wspomniales o Mahomecie to rowniez MaRYJA przeciez byla bardzo mloda jak zostala cudownie zapylona wiec w chrzescijanstwie tez ten motyw istnieje

  Odpowiedz
 • pawel (2015-01-11 22:34:42) #11080   ❗❗❗
  Wspomniał o maryji, chyba źle słuchałeś audycji :)

  Odpowiedz
 • karpii (2015-01-12 7:00:21) #11082   ❗❗❗
  Krolopp, ten od Poznańskich Słowików również nie żyje, tak jak Samson.

  Odpowiedz
 • SkrzydlataŻmija (2015-01-14 23:14:26) #11126   ❗❗❗
  Wikipedia:
  "Pedofilia - stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania.W świetle powyższej definicji należy rozróżnić pedofilię od czynów pedofilnych, których dokonywanie nie musi być przejawem właściwej pedofilii.
  Sposób definiowania dziecka jest kluczowym elementem w klinicznych definicjach pedofilii[47]. Badacze problemu wskazują, że (ponieważ definicja kliniczna nie powinna opierać się na normach społecznych i prawnych, zmiennych kulturowo), przy odróżnianiu pedofilów od niepedofilów naturalną granicą dzieciństwa jest granica biologiczna, wyznaczona przez zmiany wyglądu związane z dojrzewaniem[51]. Dziecko, z punktu widzenia biologii, to osoba w wieku przedpokwitaniowym – taka, u której nie pojawiły się jeszcze oznaki dojrzewania[47]. Preferowanym przez pedofila obiektem pożądania jest właśnie dziecko przed okresem dojrzewania[52][12][13][23][40][44]. Czynnikiem decydującym jest brak wtórnych (drugorzędowych, a według innej klasyfikacji trzeciorzędowych) cech płciowych (przede wszystkim owłosienia łonowego)[53], a nie konkretny wiek."
  Współżycie z nastolatką, nastolatkiem nie jest pedofilią. Wiek dozwolony w prawie polskim obecnym to 15 lat. Za zgodą sądu 16-latka może zostać mężatką. W średniowieczu w Polsce wiek najniższy zamążpójścia to było 12 lat. Przykładem jest błogosławiona królowa Jadwiga, która wyszła za Jagiełłę mając 12 lat i 1 dzień. W większości krajów świata obecnie (tzw. kraje trzeciego świata), dozwolony wiek wchodzenia w związki małżeńskie jest niższy niż lat 15. W czarnej Afryce dziewczynki do podstawówki przychodzą ze swoimi dziećmi na lekcje (w większości są już mężatkami).
  A ile lat miała Maryja matka Jezusa zachodząc w ciąże nie wiemy, Pismo Święte ani Tradycja (patrystyka) o tym nie mówią, choć znając katolicyzm, to pewnie ktoś miał objawienie osobiste na ten temat i oczywiście się nim podzielił, ale według nauki kościoła katolickiego wiara w objawienia prywatne (np. w Fatimie, Gietrzwałdzie itd.) jest osobistym wyborem katolika, można nie wierzyć w te objawienia i zostać świętym. Poza tym, co za różnica skoro była dziewicą.
  To tyle moich dopowiedzeń.
  Audycja bardzo ciekawa i otwierająca umysł!


  Odpowiedz
 • SkrzydlataŻmija (2015-01-15 15:41:06) #11135   ❗❗❗
  Przypomniało mi się, jak obecne prawo kanoniczne kościoła rzymsko-katolickiego zapatruje się na sprawę mnimalnego wieku do zawarcia małżeństwa:
  chłopak 16 lat, dziewczyna 14 lat (prawo to obowiązuje na całym świecie, więc nie patrzmy tylko przez pryzmat katolickiej Polski), do tej reguły prawnej mogą być odstępstwa, zatwierdzone przez sąd biskupi.
  Jadwiga to została już ogłoszona świętą, m. in. za heroiczną cnotę ofiary na rzecz szerzenia wiary (chrzest Litwy), bo wiadomo, że za Jagiełłę wyjść za mąż nie chciała, ale bynajmniej nie dla tego, że chciała zostać dziewicą, ale dlatego, że kochała któregoś z książąt habsburskich (o ile dobrze pamiętam), książę ten miał lat 16 i bardzo się Jadzi podobał, jako cywilizowany Niemiec, a Jagiełło był 34-latkiem i barbarzyńcą z Litwy, zresztą to się potwierdziło, Jagiełło był uciążliwym mężem ze względu na wady charakterologiczne (zazdrosny, małostkowy itd.)

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium