Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #1218, wysłana przez oktawian

Data obserwacji: 08.09.2013
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): ufo
Miejsce dokonania obserwacji: Warszawa - dzielnica Bemowo


Materiał ilustracyjny:
Zobacz ilustrację


Witam mieszkam w Warszawie przy ulicy Obrońców Tobruku 38 (dzielnica Bemowo). 08.09.2013r w niedzielę około godziny 13.30 wraz z moim kolegą Markiem zauważyliśmy nad osiedlem ciąg białych obiektów lecących ze wschodu na zachód a następnie skręcających na południowy zachód. Obiekty te poruszały się na bardzo dużej wysokości, na pewno wyżej niż pasażerskie samoloty. Mniej więcej co 4-5 minut pojawiał się następny obiekt. Niektóre leciały samotnie, a inne w parach w niedużej odległości od siebie. Od godziny 13.30 do 14.00 naliczyliśmy ich około 12, lecz później w okolicach godziny 16.00 dalej było widać przelatujące niezidentyfikowane punkty na niebie. Obiekty te zdawały się być owalnymi, białymi kropkami poruszającymi z dość dużą prędkości. W pewnym momencie było widać jak obiekty zakręcają po łuku na południowy zachód. Tego dnia było bardzo słonecznie, bezwietrznie, ciepło, a niebo było bardzo przejrzyste i bez chmur. Ilość oraz częstotliwość, jak i możliwość zobaczenia ich gołym okiem wskazuje że raczej nie było to skupisko satelit telekomunikacyjnych itp. Wydaje nam się że nie były to też balony meteorologiczne z powodu dużej prędkości poruszania się obiektów jak ich natężenia. Podczas ich przelotu nie było słychać jakiś dziwnych, niezidentyfikowanych lub podejrzanych dźwięków. Nie było widać również żadnych świateł, odblasków itp itd.
Wszystko odbyło się bezszelestnie i bez dodatkowych efektów.

Przesyłam również filmiki . Niestety mój telefon niekręci w dobrej jakości więc tak naprawdę na pierwszy rzut oka nic nie widać. Ewentualnie jeśli potrafią państwo wyostrzyć lub polepszyć obraz to może wtedy będzie coś widać na owych nagraniach.

P.S. Nie pisał bym do państwa gdyby nie wzbudziło to mojej ciekawości. Interesuję się ufologią, często przeglądam portal Infra, Paranormalium itp i jemu podobne, ale to co zobaczyłem tego dnia było inne niż to co do tej pory widziałem. Wiem jak wygląda samolot albo balon, natomiast te obiekty na to nie wyglądały. W razie czego Ja oraz mój kolega Marek zezwalamy na udostępnianie naszych imion oraz podanych danych gdyby były potrzebna.

P.S.2 Moją i kolegi obserwacją podzieliłem się też z portalem Infra.

Pozdrawiam Oktawian

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium