[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
SZUKAJ W BLOGACH
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> SYSTEM ROD
Lekcja 1: Trzy elementy - Energia, Materia i Wibracja.


Dodano: 2016-10-11 17:38:49 | Wyświetleń: 565
 
Tagi:

Na tej lekcji, naszym celem będzie ogarnięcie tak zwanego Trójkąta Istnienia, czyli figury myślowej, której celem jest zapoznanie Was z budowaniem jakiegokolwiek wpływu w świecie. Nim jednak świadomie do tego podejdziecie, potrzebne jest nam znać proces.

 

Wyobraźcie sobie, że rozkładacie swój komputer na kilka elementów. Jednym z nich jest sprzęt (Materia), który jest zasilany przez prąd (energię). Gdy go włączamy, aktywujemy program na nim zainstalowany (Wibracja). Mniej więcej tak wygląda każda forma istniejąca we Wszechświecie - roślina, minerał, zwierzę czy człowiek.

 

Nie jesteśmy w stanie odczuć energii jako takiej, ale możemy odczuć reakcję materii na wpływ wibracji. Tylko materia jest w stanie spowodować, że odczujemy np. zmianę temperatury czy mrowienie, bo energia nie jest widzialna, nie jesteśmy w stanie jej poczuć ani tym bardziej fizycznie skumulować.

Czym jest wibracja? Można ją porównać do zmarszczki niewidzialnej siły, która odkształca rzeczywistość pod siebie. Jest podstawowym przykładem jest myśl - każda z nich jest w stanie zmienić nasze podejście bądź interpretację sytuacji. Rozpoznajemy wibrację bardzo intuicyjnie np. osoba widziana po raz pierwszy sprawia "wrażenie".

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Lekcja 0: Poznajmy się. (czytany 489 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
    Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"