[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
windy dla niepełnosprawnych cennik


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
WYSZUKIWARKA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!

  Niepokojący sen napisany 01.13.17 15:19:10
  Poszukuje ludzi napisany 01.11.17 1:30:00
  Re: Trzeba jakiś skandal nakręcić. napisany 01.09.17 20:08:14
  Re: Trzeba jakiś skandal nakręcić. napisany 01.09.17 15:22:29
  Re: Nie byłem duszą napisany 01.09.17 15:17:50
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jedna dusza, wiele ciał
  Dodano: 2014-10-23 18:47:35

  Co się z nami dzieje, gdy umieramy? Jest to pytanie, które w końcu zadaje sobie każdy z nas w pewnym punkcie naszego życia. Wykracza ono poza granice rasowe, społeczne, polityczne, ekonomiczne i płciowe, co powoduje, że jest ono powszechne dla wszystkich istot ludzkich, obojętnie czy nam się to podoba, czy nie.

  CZYTAJ WIĘCEJ
58. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-11-14 02:53:33)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 20 listopada o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy temat "Polacy i słynne przypadki zagraniczne". Pewnie niektórych z Państwa zaskoczy na przykład to, że w sprawie słynnej katastrofy UFO w Roswell znalazł się pewien wątek polski! Jaki? Tego i innych ciekawych faktów dowiecie się już w niedzielę. Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Informacja dot. "Teorii Chaosu" i "Hiperprzestrzeni" z 12 listopada
(dodano: 2016-11-12 20:50:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Drodzy Słuchacze! Ponieważ czas trwania dzisiejszej "Teorii Chaosu" przekroczył możliwości naszej radiowej nagrywarki (nagrywa max 5 godzin sygnału), dzisiejszy odcinek tej audycji trafi do naszego archiwum z opóźnieniem.

Z uwagi na trwającą wciąż awarię w Radiu Na Fali i kompletny brak informacji od Tomka, dzisiejsza "Hiperprzestrzeń" stanęła pod znakiem zapytania.

Świadomy Sen - Nasz Drugi Świat. Odcinek specjalny z Rafałem Nieradzikiem
(dodano: 2016-11-11 22:47:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy czwartek 17 listopada zapraszamy na specjalny odcinek audycji "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat", w którym gościem specjalnym będzie Rafał Nieradzik. Tematem audycji będą różne zagadnienia związane z LD oraz OOBE. Start audycji, jak zawsze, o 20:30. Już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań!

Czytaj więcej

57. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-11-08 02:28:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 13 listopada o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy temat "Dawne UFO" (tym razem już na 100%, obiecujemy!). Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Wywiad z Przemysławem Nowakowskim
(dodano: 2016-11-08 02:21:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 13 listopada, o godzinie 17:30 zapraszamy do wysłuchania niezwykle interesującego wywiadu z Przemysławem Nowakowskim, publicystą i współpracownikiem "Nieznanego Świata". W audycji nasz gość opowie między innymi o najnowszej książce pt. "Śladami nowoczesnego mitu", napisanej wspólnie z Wojciechem Chudzińskim.

Wywiad zostanie przeprowadzony na żywo, w związku z czym już teraz zachęcamy Państwa do nadsyłania pytań - możecie to robić pod naszymi kontaktami podanymi w prawym menu, lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Kim jest tajemniczy "Branton"? Ofiarą wzięcia przez UFO? "Uśpionym" agentem CIA? Oszukującym byłym pracownikiem Strefy 51?
(dodano: 2016-11-08 02:13:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Nie wiadomo, w którym momencie Bruce Alan Walton przybrał imię "Branton", ani też co się z nim obecnie dzieje, wiadomo jednak, że zrobił to z obawy o swoje życie. Branton poznał pewne szczegóły dotyczące obco-ludzkiej konspiracji, które poprzedzały wszystkie nasze konwencjonalne poglądy na historię człowieka - są to tego rodzaju detale, przy których konspiratorzy zrobiliby wszystko by utrzymać je w tajemnicy. Dla tych tajnych stowarzyszeń morderstwo było i jest zawsze opcją...

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 716, obecna strona 4, ilość stron 120
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WSPOMÓŻ NAS
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"