[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Wspólne ćwiczenia telekinezy napisany 02.16.17 20:11:08
  Re: Proroczy sen... napisany 02.06.17 12:41:00
  Re: Ufo na marsie napisany 02.04.17 19:27:00
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Statek-widmo z Zatoki Chaleur
(dodano: 2016-10-30 02:42:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Każdy, kto mieszkał wzdłuż wybrzeża, wie że historie o duchach i morzu naturalnie pływają razem. Pomyśl tylko: za starych czasów wstawało się każdego dnia, aby ujrzeć swojego ojca lub męża odpływającego w ciemne gardło przystani, dobrze wiedząc że morze może w każdej chwili go pochłonąć. Nawet teraz życie na morzu to w najlepszym razie ruletka, zaś wyobrażenie ciała naturalnie zwraca się ku myślom o życiu pozagrobowym. Twoje oczy pełne nadziei skupiają się na tym głodnym przełyku horyzontu, a Ty tylko zastanawiasz się, co też może się za nim kryć. I to właśnie tutaj odnajdujemy tę historię, przywiązaną i migoczącą wzdłuż szarej perspektywy Atlantyku, który jest domem statku-widmo z Zatoki Chaleur...

Czytaj więcej

55. Debata Ufologiczna Online [AKTUALIZACJA]
(dodano: 2016-10-25 02:36:13)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z przyczyn od nas niezależnych, dzisiejszą dyskusję o najciekawszych dawnych relacjach UFO musimy przełożyć na inny termin. Dziś jednak audycja i tak się odbędzie, naszym gościem specjalnym będzie badacz UFO z Białorusi, Wiktor Gajduczyk, a rozmowa będzie dotyczyła ogólnie jego poglądów na fenomen UFO, najciekawszych doniesień z tego kraju, itd. Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji!

Czytaj więcej

54. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-10-18 22:22:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 23 października o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której tym razem omówimy temat "Atomowe wojny bogów". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Prekognicja.pl: Specjalna promocja dla Słuchaczy i Czytelników Radia Paranormalium!
(dodano: 2016-10-13 17:05:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W związku z tematem dzisiejszej audycji, zaprzyjaźniony z nami sklep Prekognicja.pl zorganizował dla naszych Słuchaczy i Czytelników specjalną promocję. Od dziś do niedzieli 16 października włącznie nagrania z działu OOBE/LD objęte są specjalnym rabatem w wysokości 49%. Aby z niego skorzystać, należy w trakcie zakupów podać kod: paranormalium49.

"Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat" - odcinek specjalny z udziałem księdza!
(dodano: 2016-10-10 02:46:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy czwartek 13 października 2016 r. o godzinie 20:30 na naszej antenie odbędzie się specjalna audycja z cyklu "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat". Wielokrotnie otrzymywaliśmy pytania dotyczące poglądów Kościoła Katolickiego na świadome śnienie. Właśnie pojawia się okazja, aby poszukać na nie odpowiedzi - gościem naszej audycji będzie ksiądz Konrad Dmochowski.

Już dzisiaj zachęcamy Was do zadawania pytań, na które wraz z księdzem Dmochowskim postaramy się odpowiedzieć na antenie. Możecie Państwo nadsyłać pytania w komentarzach pod tym newsem lub pod kontakty podane w prawym menu. Naturalnie, będzie można również zadawać pytania, komentować, a nawet wdawać się w dyskusję również w trakcie audycji.

Czytaj więcej

53. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-10-10 02:28:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Pojawiają się nocą. Niezapowiedziani wkradają się do sypialni świadków. Nocni goście - nieodłączny element ufologii. Z jednej strony prawdziwy horror, a z drugiej pytania, czy ludzie, którzy tego doświadczają nie padają czasem ofiarą iluzji własnego umysłu.

Już w najbliższą niedzielę 16 października o 19:00, w kolejnej Debacie Ufologicznej Online, poruszymy temat tzw. bedroom visitors. Już teraz zachęcamy do nadsyłania pytań do audycji!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 727, obecna strona 7, ilość stron 122
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"