[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
WYSZUKIWARKA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!

  Niepokojący sen napisany 01.13.17 15:19:10
  Poszukuje ludzi napisany 01.11.17 1:30:00
  Re: Trzeba jakiś skandal nakręcić. napisany 01.09.17 20:08:14
  Re: Trzeba jakiś skandal nakręcić. napisany 01.09.17 15:22:29
  Re: Nie byłem duszą napisany 01.09.17 15:17:50
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jedna dusza, wiele ciał
  Dodano: 2014-10-23 18:47:35

  Co się z nami dzieje, gdy umieramy? Jest to pytanie, które w końcu zadaje sobie każdy z nas w pewnym punkcie naszego życia. Wykracza ono poza granice rasowe, społeczne, polityczne, ekonomiczne i płciowe, co powoduje, że jest ono powszechne dla wszystkich istot ludzkich, obojętnie czy nam się to podoba, czy nie.

  CZYTAJ WIĘCEJ
Za granicą śmierci: Co mówi nauka o życiu po życiu
(dodano: 2016-09-28 22:30:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy to, że widziałeś niebo, oznacza, że ono istnieje? Ta kwestia stanowi coś więcej, niż tylko zagadkę. Od tysięcy lat niektórzy ludzie twierdzili, że naprawdę odwiedzili miejsce, które - jak głosił Święty Paweł - "nie widziało ludzkie oko ani nie pojął ludzki umysł", zaś ich historie bardzo często zawierają ten sam tok narracyjny.

Tego typu opowieści budzą dreszcz po części dlatego, że opowiadający je wykazują namiętne przekonanie właściwe dla religijnych konwertytów: widziałem to, więc musi to być prawda. Jest to niemalże odwrotność starej filozoficznej zagadki: Jeśli pośrodku lasu upadnie drzewo i nie ma nikogo, kto by je usłyszał, czy wówczas wydało ono dźwięk? Jeśli jesteś pewien, że coś widziałeś (bądź czułeś lub słyszałeś), czy oznacza to, że jego istnienie jest udowodnione empirycznie?

Czytaj więcej

51. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-09-27 13:38:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jeszcze nie ochłonęliśmy po rekordowej pod wszystkimi względami audycji otwierającej III sezon Debat Ufologicznych Online, a już mamy temat na kolejną. W najbliższą niedzielę, 2 października, o godzinie 19:00 będziemy dyskutować o SETI. Tematem audycji będzie mianowicie program SETI a zagadka obcej inteligencji. Już teraz gorąco zachęcamy do nadsyłania pytań do audycji!

Czytaj więcej

Problemy techniczne
(dodano: 2016-09-18 15:40:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak Państwo zapewne wiecie, w dniu wczorajszym w godzinach od 00:30 do ok. 23:00 nasza strona była niedostępna. Spowodowane to było poważną awarią naszego serwera. Powodem tego była uszkodzona partycja na dysku w serwerze.

Czytaj więcej

"Debata (nie)kontrolowana" oraz konkursowe "Lektury Paranormalium" z książką Roberta Noble 18 września
(dodano: 2016-09-15 01:11:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższa niedziela, 18 września, na antenie Radia Paranormalium zapowiada się niezwykle interesująco. O 19:00 wystartuje ostatnia w tym sezonie "Debata (nie)kontrolowana", w której tym razem odbędziemy luźną rozmowę na temat życia po śmierci oraz różnych wizji tego, co nas czeka na "tamtym świecie". Już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji!

Tuż po debacie, planowo ok. 21:30, zapraszamy na kolejny konkursowy odcinek specjalny "Lektur Paranormalium", w którym tym razem do wygrania będzie książka Roberta Noble "OOBE. Ścieżka Serca".

Czytaj więcej

Bliskie spotkanie w Mirkowicach w 1938 roku
(dodano: 2016-09-14 21:32:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu, w którym omówiona została sprawa bliskiego spotkania, które wypłynęło na światło dzienne przy okazji przygotowań do odbytego niedawno Panelu Ufologicznego. Sprawa dotyczy bliskiego spotkania w Mirkowicach w 1938 roku. Przypadek ten nosi wszelkie cechy współczesnego bliskiego spotkania - a miejmy na uwadze, że wydarzył się w czasach poprzedzających "erę UFO", jak też na kilkanaście lat przed tym, zanim relacje o tego typu obserwacjach zaczęły spływać do badaczy masowo...

Czytaj więcej

III sezon Debat Ufologicznych Online
(dodano: 2016-09-10 17:42:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już za dwa tygodnie, 25 września, o godzinie 19:00 na antenę Radia Paranormalium powraca - jak to ujmują w komentarzach niektórzy z Was - najlepsze, co w ostatnich latach mogło się przydarzyć polskiej ufologii, czyli Debaty Ufologiczne Online. Pierwsza audycja, otwierająca trzeci sezon, będzie miała charakter wprowadzający. W jej trakcie podsumujemy to, co działo się w ufologii przez ostatni rok, jak też przedstawimy plany co do tematów, jakie chcielibyśmy omówić w kolejnych odcinkach. Nie zabraknie również, oczywiście, nawiązania do Panelu Ufologicznego w Podzamczu, którego zapis dostępny jest w naszym archiwum.

Jak zawsze, już teraz zachęcamy Państwa do nadsyłania pytań do audycji!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 716, obecna strona 7, ilość stron 120
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WSPOMÓŻ NAS
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"