Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Nieistotne Badania
Wstęp


Dodano: 2012-04-10 12:29:07 | Wyświetleń: 1872
 
Tagi:

      

Jak już zapewne większość z was wie, gromadzę sprzęt niezbędny do prowadzenia badań zjawisk paranormalnych, w szerokim zakresie.

Zdaję sobie sprawę, że jest już Grupa Gamma oraz inne tego typu stowarzyszenia. Ja jednak, jestem dość wycofana i raczej wolę prowadzić badania sama. Oczywiście mam doskonałego pomocnika i towarzysza, czyli moją sceptyczną "Scully" ;p Więc nie narażam się, na niebezpieczeństwo jednoosobowych badań. Prawdą jest jednak to, że lubię decydować co, jak i kiedy robię. Bez oglądania się na to, co robi, bądź nie robi grupa.

     Tyle tytułem wstępu, o reszcie tego co robię i planuję zrobić, dowiecie się z kolejnych wpisów. Otóż, forma będzie prosta. Najpierw, zamieszczę projekt a następie w kolejnych postach będę opisywała i dokumentowała jego realizację.

    Zaznaczam również, że wszystko będzie udokumentowane, zarówno udane jak i nieudane projekty. Dlatego, proszę nie komentować samego projektu, w sensie "to nie możliwe" albo „wymyślasz”. Ja, przedstawię wyniki badań i postaram się, by były w nich twarde dowody na obalenie założonej tezy lub jej poparcie. Nie interesują nie spekulacje czy półprawdy.

Jednakże, mocno liczę na współpracę z szacownym gronem, użytkowników Paranormalium. Zadawajcie pytania, podsuwajcie pomysły.

Już niebawem pierwszy projekt.

Zapraszam serdecznie.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Projekt G1 (czytany 3103 razy)
· Stanowisko Badawcze (czytany 1969 razy)
· Projekt "Suicide Club" - mapa (czytany 2365 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium