Zioła na LD

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Kamień

Zioła na LD

Post autor: Kamień »

Witam, dzisiaj pomyślałem sobie " może znowu spróbuję z LD" i szukając informacji w google trafiłem na informacje o ziołach wspomagających zapamiętywanie snów itp.

Dokładnie trafiłem na coś takiego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Calea_ternifolia

Interesował się ktoś kiedyś tym? Chyba sobie coś takiego zakupię, może coś z tego wyjdzie :p
Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Zioła na LD

Post autor: Garest »

nieslyszalem o tym ziele
dzięki swym właściwościom stwarza swoisty pomost pomiędzy świadomością a nadświadomością.
to jest ciekawostka nadswiadomosci niespotkasz w ld ;p
ld zamyka się do podswiadomosci
ld jest proste w porownania z innymi tego typu zabawami
zato jesli to prawda co napisali to predzej w oobe by pomagala ;]
jak chcesz dam ci rade jak latwo zapanowac nad snem
ustaw sobie budzik tak zeby dzwonil co 3 godziny
za kazdym razem gdy przespisz 2:50h i zadzwoni budzik wstan posiedz z 10 minut zeby ogarnac poloz poduszke z drugiej strony lozka i sproboj jeszcze raz
twoj mozg zacznie wychwytywac ze cos jest nie tak jak zwykle i ze spisz chocby w innej pozycji i zacznie pracowac podczas snu (tak to nazwijmy)
latwiej bedzie ci dzieki temu zdac sobie sprawe ze to tylko sen ... ;] zajebista rzecz ld polecam kazdemu
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”