Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Paleoastronautyka to dziedzina próbująca udowodnić, że niegdyś lub wciąż istniejąca cywilizacja, bądź cywilizacje pozaziemskie, kontaktowały się w przeszłości z ludźmi, wywierając wpływ na ich rozwój i kulturę lub nawet sztucznie powołując gatunek ludzki do istnienia.
AstroMesjasz

Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: AstroMesjasz »

Piszę prosto z mostu !
Co Wy o tym sądzicie !?Oto kopia e-mailu, którego wysłałem do:
----------------------------------------------------------------------------------------
Witam serdecznie

Żeby napisać ten pierwszy historyczny w dziejach cywilizacji ziemskiej e-mail do mediów z przekazem ( pierwszym kontaktowym ) od ŹRÓDŁA pochodzącego z kosmosu - przygotowywano mnie 2 lata ( od 2010 Maja do 15 Września 2012 roku !

Tak ! przygotowywano mnie i powiedzmy "zdrowotnie" uodparniano moją psychikę i stan zdrowia mojego ciała , a "strikto" MÓZGU !

No tak zaraz powiecie . że słusznie bo tylko WARIAT pisze takie głupoty !

Chciałbym żeby tak było - ale jest INACZEJ !

Nakazano mi wybrać media TV i sprowokować kontakt ( obecnie TVP.INFO ), Was pierwszych wybrałem ( jeżeli się podejmiecie tej misji ? ), poniewasz tylko Wasz program informacyjny uważam za wiarygodny i profesjonalny !

Jeżeli wyrazicie akceptacje na kontynuację kontaktu z moją skromną osobą - będziecie mieli wyłączność na informacje, wskazówki, podpowiedzi, a nawet wskazywanie konkretnych zaleceń dotyczących obrony planety "Ziemia" przed nadchodzącym zagrożeniem dla cywilizacji ziemskiej i jej planety z KOSMOSU ! A stanie się to w ciągu TEGO STULECIA ! Trzeba się spieszyć !

Zaznaczam, że nie jestem żadnym jasnowidzem ! Jestem tylko " przekaźnikiem " Źródła z zewnątrz, które to " źródło" zna nadchodzącą APOKALIPSE NIEUCHRONNĄ DLA NASZEJ PLANETY !

Ale można się do tego przygotować, i sprawić żeby zminimalizować skutki tej katastrofy !

Oni czyli " Źródło " będą przekazywać JAK TO ZROBIĆ ! - mnie "AstroMesjaszowi " - Ja do Mediów np.TVP.INFO - media dalej do społecznosci naukowej i obronnej ( naukowcy i wojskowi ) zrzeszonych w " Kosmicznym Centrum Obrony Planety Ziemia ", ( KCOPZ ) którą stworzę i będę na czele w imieniu " Żródła " z Kosmosu ! gdzie takie Centrum istnieje !

Taaak, brzmi to bardzo fantastycznie ! jak z science fiction ! Chciałbym żeby tak było ! ALE NIE JEST !

To czy mi uwierzycie to zależy od Was ! Jeżeli nie to za 2 tygodnie przesyłam " kontakt " do nastepnych mediów ! aż znajdzie się ktoś w mediach co uwierzy i przyczyni się do uratowania ludzkości i planety Ziemia ! a sam bedzie najpopularniejszum serwisem medialnym na Świecie i NAJBOGATSZYM !

Warto się zastanowić ! Macie 2 tygodnie na odpowiedź !

A teraz coś co mam w jednym z tematów do przekazania:

Temat 1.

- Nie jest to zagłada nuklearna ( np. wojna atomowa ! )???

Temat 2.

- WARUNKI JAKEI PANUJA NA " Ziemi " - ISTNIEJĄ NA JEDNYM Z KSIĘŻYCÓW PLANETY " X " !? -

- Na Marsie NIE MA ŻYCIA !

Resztę się dowiecie jak moją misję i współpracę z Wami zaakceptujecie !


AstroMesjasz

Pośrednik przekazu.

Kosmiczne Centrum Obrony Planety Ziemi.

Źródło wiadomości przekazywanych - z Kosmosu !Cywilizacja zewnętrzna !

E-mail:
astromesjasz@wp.pl

kosmicznecentrumobronyplanetyziemi@wp.eu
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Darnok »

To jest tak niewiarygodne, że aż zaakceptowałem.
I co, wysłałeś tego maila?
Ps. A tak na serio, to forum chyba potrzebuje "rozruchu", a nie mam serca by się z resztą takimi perełkami nie dzielić ;)
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Karoolczak »

Idz chlopie spac
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Słowianka »

Idiota? ;>
I pisze się "stricte" a nie "strikto"....
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Darnok »

Nie wyzywajmy się ;) z każdego mesjasza szydzono. Mam nadzieję, że Astromesjaszowi się uda, bo w przeciwieństwie do Mahometa nie chce nikogo do niczego zmuszać, mordować lub degradować, a jedynie stworzyć komórkę naukową zajmującą się kosmosem. Doprowadziłoby to do wielu odkryć. Ja tam trzymam kciuki.
AstroMesjasz

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: AstroMesjasz »

Darnok pisze:Nie wyzywajmy się ;) z każdego mesjasza szydzono. Mam nadzieję, że Astromesjaszowi się uda, bo w przeciwieństwie do Mahometa nie chce nikogo do niczego zmuszać, mordować lub degradować, a jedynie stworzyć komórkę naukową zajmującą się kosmosem. Doprowadziłoby to do wielu odkryć. Ja tam trzymam kciuki.
Tak kciuki się przydadzą !
Wcale nie jestem zaskoczony reakcją " normalnych " , którzy wyzywają lub lekceważą ! - bo to jest reakcja bezsilności ( brak odpowiedniej wiedzy na temat " Kontaktu realnego z pozaziemską cywilizacją " ) a jest to tak zaskakujące, że aż normalne ( nie mylić z paranormalne ) :-)
Tak - wysłałem tego e-maila ! Oczekuję odpowiedzi !
A wracając do mojej skromnej osoby i mojego stałego kontaktu ( cykliczne transze przekazu ) z pozaziemską cywilizacją - to one naprawdę istnieją ! Wiem i zdaję sobie z tego sprawę, że uwierzenie w mój " kontakt " i sam fakt, że Ja to przekazuję dalej - Wam młodzi, starsi, wykształceni, przeciętni czy po prostu ciekawi życia ziemianie - jest z mojej strony też nowym wyzwaniem i odwagą dalszego kontynuowania mojej misji w trosce o NAS i naszą matkę Ziemię !
Co do " Kosmicznego Centrum Obrony Planety Ziemia " to ono istnieje TAM , żeby nas ocalić a TU , żeby to Centrum stworzyć !
Bardzo wiele już ZNAM odpowiedzi, które tu na tym forum są zadawane czy poruszane !
Oczywiście znam dzięki " przekazom " ze Źródła ( Pozaziemska Cywilizacja ) tak kazali się nazywać !
Dlatego chcę stworzyć ( zresztą z odgórnym nakazem ) to ' Kosmiczne Centrum Obrony Planety Ziemi " !
Nie będę krzyczał - UWIERZCIE MI ! - ale powiem spokojnie zaufajcie mi ? Przyłącz się - TY , twoi znajomi, może rodzina a może koledzy z pracy, dziewczyna, chłopak czy młodzież ...
Może trzeba coś z siebie dać, żeby móc spokojnie spać !?
Serdecznie pozdrawiam Wszystkich, tych co mnie wyzywają i tych co każą mi iść spać oraz tych co trzymają za mnie kciuki !
Wasz AstroMesjasz.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Słowianka »

Ale ja nikogo nie obrażam... Ja się tylko zapytałam...
AstroMesjasz

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: AstroMesjasz »

Bardzo " inteligentna " forma zapytania ! No ale to tylko KOBIETA lat 31 , zapewne miła lecz samotna ! Kiedyś była szczęśliwa - obecnie .... ? ale to jej życie !
Serdecznie pozdrawiam i " pytam " dlaczego porzucił Cię Twój MEN ? !może przez takie Twoje Pytania - ( idiota? ;> )
AstroMesjasz.
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: DarkBreath »

Tera to w ryja bym mu dał ,jak można być tak głupim i przedmiotowym, idz pan w wuj gadać z ufokami
Sry ale niemoge wytrzymać takich MEN-ÓW
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Darnok »

No błagam - bez wycieczek osobistych, bez gróźb karalnych (przez administrację ;) )
AstroMesjasz

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: AstroMesjasz »

Noooooooooo ! proszę ale krewki młodzian z tego " Dark Breath " ! Prawdziwy Don Kichot, obrońca Dam ! - tylko przed czym ? Nikt nikogo tu nie obraża - jedynie " Don Kichot " a właściwie " Chichot " sam siebie pogrąża !
Ale nie po to jest to forum by sobie skakać do gardła !Tylko po to by sobie nawzajem pomóc, nam ludziom stojącym przed nieuchronną katastrofą, która się wydarzy w tym stuleciu !
Może lepiej od pięści po ROZUM sięgnąć ! Zastanówcie się ! A jeżeli kogoś moją misją uraziłem to przepraszam !
Pozdrawiam serdecznie
Wasz AstroMesjasz
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Spock »

Kolego Mesjaszu
Zacząłeś całkiem nieźle, jak na swój sposób, ale w sumie nie powiedziałeś nic konstruktywnego.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Arek »

Ja też mam ostanio "przekazy"
Derren Brown w swojej książce namówił mnie żebym zaczął eksperymentować z wachadełkiem. Wyniki były pioronujące :D(naprawdę, wszystko się sprawdziło) , aż się boję pytać wachadełka o moją przyszłość :D .
No coż....kolega może Mesjasz , tak jak i inni, w ufologi nieraz pojawiały się takie osoby....ale raczej ich informacje okazały się fiaskiem :cry:

Nie przejmuj się, być może będziesz prawdziwym Mesjaszem i może nie dopiero po śmierci
AstroMesjasz

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: AstroMesjasz »

Witam :)

Nie jestem " wróżką " przepowiadającą przyszłość !Jestem przeciętnym facetem, któremu z jakiś powodów przypisano misję polegającą na przekonaniu ludzkości, że w obliczu nadchodzącego zagrożenia muszą się zjednoczyć w KCOPZ i zacząć zmieniać dotychczasowy " profil " życia !
Ktoś zapyta - a na czym ma to polegać ?
Znam odpowiedź - ale nie mogę tu i teraz przedstawić szczegółów !
Ale przytoczę " porównanie " !
Żeby latać ( stworzyć maszyny latające, obecne samoloty ) człowiek podpatrywał przyrodę a w tym przypadku ptaki !
Obecnie " musimy " podpatrywać - mrówki, krety , żeby PRZEŻYĆ ! Tyle na razie mogę zdradzić nie wchodząc w szczegóły, które przekażę kompetentnym przedstawicielom świata nauki i techniki !
Dlatego nie powiedziałem ( na razie ) nic konstruktywnego !
Jestem zobligowany pewnymi granicami informacyjnymi w tym pierwszym etapie mojej misji !
Cierpliwości !
Serdecznie pozdrawiam
Wasz AstroMesjasz
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: DarkBreath »

Ech AstroMesjaszu co ty chcesz ratować ? Człowiek jest plagą której nic nie pomoże.Lubimy wojny, śmierć, zniszczenie itp.Nie uda ci się stworzyć utopii, świat który się jednoczy nie będzie istniał ,nasz styl życia się nie zmieni na drodze do twojej UTOPI stoją RELIGIE, RASIZM , SOCJALIZM. Czyli idealny system to KOMUNIZM ,ale człowiek pragnie wolności ,teraz niby mamy tą pozorną wolność ale i tak sterują nami idioci. Nieistotna podrzuciła ostatnio anime ,,Ergo Proxy" tam jest dobrze pokazane jak będzie wyglądał świat idealny.Zresztą po co ratować coś co nie ma celu zastanów się jaki jest cel życia człowieka, jest on dosyć banalny , po co jest to wszystko samochody, miasta, eleganckie ubrania i cała reszta.
Sry że trochę chaotycznie napisane.
AstroMesjasz

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: AstroMesjasz »

Kolego DarkBreath - zaskoczyłeś mnie swoją postawą do życia, która jest bardzo realistyczna ale smutna !
Bo bardzo źle jest, kiedy młody inteligentny człowiek nie wieży w cel życia, które stoi dopiero otworem przed nim !
Są rzeczy złe ale i są rzeczy dobre, jest kolor biały, jest i czarny - zawsze w Świecie były i będą
przeciwstawności z którymi musimy sobie dawać radę !
Wierzę w Ciebie, że i Ty w tym przypadku podołasz przeciwnością życia ! Głowa do góry ! Będzie dobrze BO TO ZALEŻY OD NAS !
A koniec Świata może nastąpi - ALE NIE LUDZKOŚCI !
Serdecznie pozdrawiam
Wasz AstroMesjasz
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: DarkBreath »

Pff odwracasz kota ogonem nieprawdaż ? mój wiek nie ma znaczenia, moge i mieć 70 i tak nie zmieni sensu mojej wypowiedzi ,nigdy nie sugeruj się wiekiem bo to strasznie płytkie. Jeszcze co do mojej postawy życiowej jestem zadowolony z tego jaki jestem ,no może nie jestem zwykłym szarym szczęsliwym kowalskim ,ale zabawa ludzkimi emocjami i doprowadzanie ich do różnych zachowań sprawia mi satysfakcję .Ty również prędzej czy pózniej padniesz pod naciskiem czyjeś manipulacji o ile to co obecnie piszesz nie jest czyimś żartem.
AstroMesjasz

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: AstroMesjasz »

TO NIE Żart !
I nie padnę - bo Ja dopiero POWSTAJE !
A zemną nadzieja przeżycia ludzkości przyszłej katastrofy jaką dozna " Planeta Ziemia " już w tym stuleciu !
Ale dziękuję za ostrzeżenie !
Serdecznie pozdrawiam
Wasz AstroMesjasz
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Spock »

Eee tam. Nudny się robisz, Mesjaszu. To, że musimy się zjednoczyć, to wiadomo nie od dziś. Zagrożene z kosmosu ? Brzmi jakbyś się za dużo filmów i gier naogladał. Czysta fantazja i nic więcej.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Słowianka »

A jednak idiota ^^ Dzięki za odpowiedź na pytanie ;p
Zablokowany

Wróć do „Paleoastronautyka”