Prośba o wróżbe nr 1 - Amfan

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Prośba o wróżbe nr 1 - Amfan

Post autor: Amfan »

17 listopad 1989

Witam


moje pytania brzmią następująco:


1 . Nad czym powinienem pracować podczas medytacji?

2. Jak się mają postępy z moją czakrą podstawy ?

3. I czy wszystko dobrze robie podczas medytacji ? Może to niezbyt sprecyzowane pytanie , ale jakos mnie czasem to trochę męczy i zastanawia.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbe nr 1 - Amfan

Post autor: Dagmara »

Witam.
1. Karty pokazały, że przede wszystkim powinieneś popracować nad harmonią w swoim wnętrzu, spokojem, opanowaniem, równowagą emocjonalną, jeśli opanujesz to wszystko zobaczysz i poczujesz jak najbardziej pozytywne efekty swojej pracy.

2. Postępy są, choć nie co wolne, ale jak najbardziej otworzysz tą czakrę, karta Sądu Ostatecznego wyraźnie wskazuje na powodzenie i realizacje zamierzonego przez Ciebie celu.

3. W zapytaniu o medytację powiem tak, jesteś numerologiczną jedynką, a jedynki mają często mentalność do zbytniego rozmyślania i zamartwiania się, ponieważ chcą wszystko na już. Karty radzą, abyś pozwolił umysłowi odpocząć i dał sobie czas, bo te myśli wcale Tobie nie pomagają, tylko blokują. Zaufaj w końcu swojej intuicji, swojej sile, nie rozmyślaj, działaj na spokojnie, a będziesz czerpał jeszcze większe zadowolenie z medytacji.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”