Rytuał więzów krwi

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
gloow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-11-02, 23:21

Rytuał więzów krwi

Post autor: gloow »

Witam jestem nowy na tym forum więc z wstępu chciałbym się przywitać.
Teraz do rzeczy, z koleżanką zainteresowaliśmy się okultyzmem, magią. Postanowiliśmy odprawić jakiś rytuał. Zainteresowały mnie więzy krwi. Jak odprawia się taki rytuał, trzeba jakiś specjalnych przygotowań, jak to wygląda? Na forum był podobny temat lecz nie znalazłem tam odpowiedzi na moje pytania.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Rytuał więzów krwi

Post autor: Vampirio »

Przede wszystkim potrzebujecie badań dla pewności, że niczym się nie zarazicie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Rytuał więzów krwi

Post autor: Dagmara »

Samo zainteresowanie w kwestii magii niestety, ale muszę Cię zmartwić nie wystarczy, bo do tego potrzebna jest spora wiedza, którą oboje musicie zdobyć, a dopiero później możecie myśleć o jakichkolwiek rytuałach. W szczególności mam na myśli wiedzę nie opartą jedynie o internet.
I również tak jak kolega wyżej napisał, w przypadku więzów krwi to radze być szczególnie ostrożnym, ponieważ dana osoba może jak najbardziej wydawać się zdrowa, a w rzeczywistości być nosicielem groźnego wirusa, czasami nawet o tym nie wiedząc.
Więc dla własnego bezpieczeństwa możecie się razem wybrać na badania, by później płaczu nie było, albo łatwiej zmienić zainteresowanie, magia to bardzo obszerna dziedzina, a nuż coś innego wam się spodoba.
gloow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-11-02, 23:21

Re: Rytuał więzów krwi

Post autor: gloow »

Dostałem takie odpowiedzi jak w innym temacie. Nie pytałem się was o zakażenia itp.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Rytuał więzów krwi

Post autor: Dagmara »

Nie pytałeś, ale powinieneś wiedzieć o zagrożeniach, a jeśli masz to głęboko w nosie, to wątpię czy ktokolwiek będzie chciał Ci podać opis tego rytuału, ponieważ żaden użytkownik nie będzie Cię chciał mieć później na sumieniu.
Bo prawdę mówiąc chcąc praktykować magię, musisz zapoznać się ze wszystkimi jej stronami, również tymi negatywnymi.
gloow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-11-02, 23:21

Re: Rytuał więzów krwi

Post autor: gloow »

Nie pytałem o zagrożenia ponieważ je znam, wszystko pisało w innym temacie.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Rytuał więzów krwi

Post autor: Vampirio »

Jak już to było napisane. Poza tym Dagmara nie chce mieć cię na sumieniu czego trochę nie rozumiem ponieważ każdy swój rozum ma i każdy jest odpowiedzialny za siebie. Chyba, że masz naście lat. Ostatnie co mam do napisania w tym poście to, to że więzy krwi, rodzinne, etniczne są warte tyle co zeszłoroczny śnieg. Najważniejsza jest więź duchowa. Ktoś z drugiego krańca świata może być bliższy niż własna rodzina.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”