Szklanka

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Joannita
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2011-08-19, 16:39

Szklanka

Post autor: Joannita »

Nie do końca wiedziałem gdzie o tym napisać więc jakby co to przepraszam.

Od 9-23 lipca byłem nad morzem, na wakacjach. To dziwne zjawisko wydarzyło się mniej więcej w ostatnie dni pobytu. Zawsze nad morze jeżdżę z rodzicami i znajomymi z Poznania i też z ich rodzicami i dziadkami. Jedna z dwóch babć była sama w pokoju, leżała na łóżku a ta szklanka była po drugiej stronie pokoju więc babcia nie miała do niej dostępu. W pewnym momencie szklanka wybuchła...rozleciała się, nikt jej nie dotykał. W ogóle nie wiedziałem o co chodziło czy jakieś ciało miało na to wpływ aż się okazało że babcia umie interpretować sny i ma coś związanego z duchami, chyba bo się nie dopytywałem. Może Wy znacie na to odpowiedź?
Niezarejestrowany

Re: Szklanka

Post autor: Niezarejestrowany »

Babcia była sama w pokoju i prawdopodobnie spała więc właściwie nie ma świadków tego zdarzenia. Szklanka na pewno była "po drugiej stronie pokoju", bo szklanki z wodą raczej się stawia blisko łóżka? Nawet jeśli - babcia wiertnęła się na łóżku, łóżko się szarpnęło, od niego dywan, od niego stolik ze szklanką - BUM. Można by znaleźć dziesiątki innych scenariuszy, w zależności od architektury miejsca, umeblowania itp. Może niedaleko była autostrada, wibracje. Szklanka mogła być mokra i położona na czymś co od zamoknięcia zmieniło swój kształt/położenie i problem gotowy. Jeśli szklanka pękła niedługo po tym jak babcia się położyła to to rozwiązanie jest bardzo prawdopodobne.
Joannita pisze:W ogóle nie wiedziałem o co chodziło czy jakieś ciało miało na to wpływ aż się okazało że babcia umie interpretować sny i ma coś związanego z duchami, chyba bo się nie dopytywałem.
Jak się okazało, że babcia umie interpretować sny (cóż za tajemna umiejętność, wystarczy zdolność logicznego myślenia, a podejrzewam że babcia interpetuje sny w stylu: "śni się śledź, znaczy, że się wyjdzie za bogatego niemca") to wywnioskowałeś z tego, że ma "coś"
z duchami (co? romans?) i wybucha szklanki. Łał, to jest dopiero epickie "jumping to conclusions" :/
leszek

Re: Szklanka

Post autor: leszek »

Temat wyczerpany :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”