Nauczyciel

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

Witam poszukuje nauczyciela magi nekromancji z Lublina. Jaki mam powód no cóż jak by to ująć po prostu interesuję się duchami i demonami a także 90% osób które znam twierdzi że posiadam pewne cechy demoniczne. A słyszałem że co do nauki magi nekromancji lepiej znaleźć sobie mentora dla bezpieczeństwa. Moje gadu-gadu :24555545
Na wstępie mówię proszę nie przejmować się mym wiekiem.
Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
Morburg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-05-17, 04:39
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie
Komentarze: 1

Re: Nauczyciel

Post autor: Morburg »

Hm w czasach średniowiecza było ich na pęczki ale teraz ciężko znaleźć kogoś kto poprowadzi najlepiej zacząć od magii żywiołu jaki masz przypisany a później doszkalać się z innych dziedzin postaraj się o skrypty i inne pomoce poszukaj w sklepach ezoterycznych i na naszej stronie też jest sporo rzeczy na ten temat szukajcie a znajdziecie tak ktoś kiedyś mówił
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

No niby tak ale nie wile jest sklepów ezoterycznych w Lublinie przez co nie wiem gdzie ich szukać to jest jedyny problem a kupować przez neta to trzeba czekać aż dojdzie paczka. :(
Awatar użytkownika
Morburg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-05-17, 04:39
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie
Komentarze: 1

Re: Nauczyciel

Post autor: Morburg »

Kolego przecież jeżeli chcesz uczyć się magii to cierpliwość jest wręcz nieodmowną częścią tej dziedziny tu trzeba samozaparcia i sporo trzeba szukać aby coś wyciągnąć dla siebie poszukaj na naszym serwisie pojęć o książkach traktujących o magii a jeżeli nie ma takowych to służe pomocą ale tylko dydaktyczną a nie formalną w magii
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

Sprawdziłem czy są tu książki o nekromancji ale u was nie ma takich.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Nauczyciel

Post autor: Vampirio »

Jedyna mi znana książka o nekromancji to ,,Necronomicon'' ale polowa z tego co tam jest to fikcja literacka.
P.S. Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane... to Biblia.
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

Słyszałem o necromicornie ale zależy mi na tym aby tam większość była prawdą.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Nauczyciel

Post autor: amaranth »

Aby zająć się, nazwijmy to umownie, "magią" , powinieneś najpierw popracować nad sobą. Ważna jest cierpliwość i dociekliwość. Co z tego, że przeczytasz parę mądrych książek, pogadasz z paroma ludźmi, którzy wiedzą więcej niż Ty? Panowanie nad emocjami, spokój, dokładność, dochodzenie do celu małymi krokami jest w tym wypadku bardzo ważne. Podejście "teraz, już, zaraz, natychmiast" na pewno nie pomoże Ci w opanowaniu podstaw "magii" i korzystaniu z nabytej wiedzy w praktyce.
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

Jeśli masz na myśli prace nad sąbą w sensie psychicznym to nerwy mam ze stali a mentor miałem na mysli kogoś kto pokaże troche jak co się robi i będzie troche pomagał.
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

No tak wiem o tym ale wróćmy do głównego tematu czy jest ktoś w lublinie kto mógłby zostać mym mentorem.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Nauczyciel

Post autor: Vampirio »

Nauka magii nie jest prosta zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Ciężko jest znaleźć nauczyciela ,a jak chcesz się uczyć sam, to musisz się bardzo nawysilać aby ze steku bzdur odsiać ziarno sęsownych informacji. Czytaj wszystko pamiętając, że wiele rzeczy zwłaszcza z neta (nie licząc tej strony) to badziewie.
Ostatnio zmieniony 2011-05-20, 20:27 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

Tak wiem ale muszę jak najszybciej znaleźć nauczyciela bo jak pisałem na początku mam pewne cechy demoniczne które cały czas się we mnie nasilają i muszę się nauczyć je kontrolować.Przykładowa cecha jak widzę kogoś słabego i cierpiącego mam ochotę sprawić by cierpiał jeszcze bardziej.
PS.Nie jestem psychopatą ani debilem no i oczywiście nie jestem kłamcą.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Nauczyciel

Post autor: amaranth »

DarkElessar pisze:Jeśli masz na myśli prace nad sąbą w sensie psychicznym to nerwy mam ze stali a mentor miałem na mysli kogoś kto pokaże troche jak co się robi i będzie troche pomagał.
Niecierpliwy jesteś... Ponadto z całym szacunkiem, w tym wieku nie można mówić o nerwach ze stali. Ja też kiedyś byłam w Twoim wieku. Byłam bardzo wrażliwą młodą osobą. To, że być może przewyższasz swoich rówieśników pod względem dojrzałości to za mało. Właśnie ze względu na Twój wiek bałabym się Ci pomóc. Moja wypowiedź nie świadczy o braku szacunku do Twojej osoby. Piszę to wyłącznie z troski o Ciebie.
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

spokojnie ja się nie obrażam o byle co a nerwy mam twardsze nawet od mojego rodzeństwa które ma przeszło 22 lata :diabel2:

-- 2011-05-21, 00:27 --

aaaa i jeszcze jedno co do niecierpliwości to ja się śpieszę dlatego że się boje że kiedyś zaatakuje jakąś cierpiącą osobę dlatego chce się nauczyć nad tym panować
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Nauczyciel

Post autor: Vampirio »

W takim przypadku nie jest ci potrzebna magia tylko sporo samokontroli.
Awatar użytkownika
DarkElessar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-05-18, 23:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Nauczyciel

Post autor: DarkElessar »

wiem ale dzięki magi lepiej zrozumiem demoniczną stronę mnie i też będę mieć doskonałe zajęcie tym bardziej że od zawsze interesuje się magią
Altair123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2011-03-28, 12:03

Re: Nauczyciel

Post autor: Altair123 »

Demoniczną stronę ? Tak dla wyjaśnienia napisze ci nie opętał cie żaden demon nie jesteś pół demonem nie jesteś ćwierć demonem ani nawet mikro demonem.
Boisz się że kogoś zakatujesz ale masz nerwy ze stali ? Nie jest ci potrzebny nauczyciel tylko mniej brutalnych gier ( one maja takie oznaczenie + 18 którego należy przestrzegać ) Albo po prostu taki wiek i hormony ci buzują. Poszukaj w internecie lub przeczytaj jakieś książki o samo kontroli i uspokajaniu nerwów, o stresie. A nie baw się w wielkiego pana i władce demonów czy coś podobnego
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Nauczyciel

Post autor: ElohimMihael »

Kolejny pseudo czarny mag do ostrzału. I zgadzam się ze żaden z ciebie demon. Jesteś po prostu złym człowiekiem, którego powinno się odstrzelić.
Altair123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2011-03-28, 12:03

Re: Nauczyciel

Post autor: Altair123 »

ElohimMihael 13 latek nie może być złym człowiekiem musi tylko nauczyć się kontrolować swoje emocje i może znaleźć jakieś spokojniejsze hobby.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”