Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Awatar użytkownika
Ciserio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2011-02-18, 14:44
Lokalizacja: Szczecin

Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Ciserio »

Witam,puszkuję ze Szczecina kogoś kto się zna na przywołaniu czy seansach o celach nie chcę tutaj pisać , jeżeli tutaj jest ktoś ze Szczecina to zapraszam na gg : 7016921
jeżeli znasz się na rzeczy a nie jesteś ze Szczecina i chciałeś tylko pogadać też możesz napisać :) .
Awatar użytkownika
Ciserio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2011-02-18, 14:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Ciserio »

heh czy każdy użytkownik myśli że , wszyscy chcą to zrobić dla zabawy czy z jakiegoś innego błahego powodu ?
Ja do takich ludzi nie nalezę , mam całkiem inny pogląd z tym związany.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: amaranth »

Przywołanie demona...jest to prostsze niż myślisz. Weszłam na to Forum, aby ktoś mi pomógł. Nie uzyskałam odpowiedzi. Znalazłam odpowiedź gdzie indziej. Jest to bardzo niebezpieczna "zabawa". Jak pragniesz zrobić to z zemsty, zastanów się, jak to zrobić bez demona.... Ludzie, którzy pisali o konsekwencjach w postaci egzorcyzmów, śmierci lub pobycie w zakładzie psychiatrycznym nie kłamią. Jeżeli masz kogokolwiek bliskiego, jeżeli na czymkolwiek lub na kimkolwiek Ci zależy, nie rób tego. Nie warto.
Awatar użytkownika
Ciserio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2011-02-18, 14:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Ciserio »

mnie nie przekonują argumenty typu : śmierć itp. mam kogoś na kim mi zależy ale chcę to zrobić i zrobię albo z kogoś pomocą albo i sam :D tak wiem jestem uparty jak osioł,trudno ;D
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Vampirio »

Ja bym zaproponował jakieś bezpieczniejsze wyjście na przykład klątwa byłaby lepsza.
Przyzywanie demonów jest bardzo ryzykowne. Jednak jeśli chcesz to zrobić poczytaj najpierw o sposobach obrony przed istotami energetycznymi.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Vampirio »

A może to jest cel Ciserio. Chociaż brak w tym logiki może chce zostać opętanym, wariatem lub opętanym wariatem.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: amaranth »

Ciserio: Twój wybór: najpierw zapewnisz rozrywkę demonowi, potem on zapewni ją Tobie. Nie ma nic za darmo. Najpierw wycisz emocje, bo jak już tak się uparłeś, jak sympatyczne szare zwierzątko z dużymi uszami, to dobrze zorientuj się, jakie są tego konsekwencje. Masz prawo chcieć mieć towarzystwo demona 24 godziny na dobę. Wiesz, jak się zabezpieczyć? Ty chyba naprawdę nie masz pojęcia o tym, czego chcesz dotknąć. Ja czuję się w porządku. Ostrzegłam Cię. Ja Ci nie pomogę, bo nie chcę, abyś miał jeszcze większe kłopoty. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
brooklyn
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2011-04-30, 11:47
Lokalizacja: Białystok.

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: brooklyn »

Osobiście sama też odradzam po niewielkich doświadczeniach. Ale skoro chłopak idzie w zaparte, to już teraz możemy stwierdzić, że nic go nie zatrzyma. Albo masz naprawdę konkretny powód, dzięki któremu się tak kierujesz... albo życie Ci nie dostarcza potrzebujących rozrywek. Anyway, jak już się oficialnie podejmiesz decyzji ostatecznej to pamiętaj o obowiązkowych zabezpieczeniach. Podstawa.
Awatar użytkownika
Ciserio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2011-02-18, 14:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Ciserio »

dzięki za troskę , przez ostatnie dwa dni się ostro wtajemniczyłem i chyba jestem przygotowany teraz rozmyślam samemu, czy z kimś.

@amaranth
rozrywke , ten dział chyba nie należy do rzeczy z których należy czerpać rozrywkę,chyba że to tylko tak ująłeś,ale spoko dzięki za ostrzeżenie :P i tak zrobię swoje :P uparty osioł zemnie :P

@brooklyn
życie daje mi wystarczającą ilośc adrenalny czy rozrywki , tego jest powód konkretny , tak jak pisałem nie należę do ludzi którzy są debilami i chcą robić to 4Fun
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: ElohimMihael »

"przez ostatnie dwa dni się ostro wtajemniczyłem" - w nic się nie wtajemniczyłeś.

"i chyba jestem przygotowany teraz rozmyślam samemu, czy z kimś." - nie jesteś przygotowany. W tym świecie nie ma "chyba".

"tak jak pisałem nie należę do ludzi którzy są debilami i chcą robić to 4Fun" - są ludzie, którzy nie robią tego dla zabawy a są debilami. Człowiek, który nie jest debilem wie co wie i czego nie wie i co ważniejsze czy podoła takiemu zabiegowi, że nie wspomnę o tym, że szuka najpierw innej drogi do upragnionego celu niż zawracanie Arcydemonom głowy.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Vampirio »

Jest wiele innych sposobów. Nawet zwykłymi słowami można kogoś zranić a nawet zabić. Można tęż utrudniać komuś życie przy każdej okazji. Jeśli tu nie chodzi o zemstę to mnie popraw.
Ostatnio zmieniony 2011-05-04, 16:49 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ciserio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2011-02-18, 14:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Ciserio »

nie chodzi tutaj o jaką kol wiek krzywdę , przynajmniej żadnej nie mam w planach , zemsty żadnych również nie planuje , nie zamierzam go tak wykorzystać , to ma całkiem inny charakter.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Vampirio »

Skoro nie masz na celu zemsty. Czy mógłbyś napisać doczego jest ci potrzebna ta wiedza?
Ostatnio zmieniony 2011-05-04, 18:51 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ciserio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2011-02-18, 14:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Ciserio »

nie chcę wtajemniczać wszystkich tutaj będących,
Ps.wiedzę już mam teraz poszukuje chętnej osoby,która bardziej odemnię się zna
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: amaranth »

Ciserio, nie radzę. Tak naprawdę nic nie wiesz. "Rozrywka" - będziesz miał duuuuuuuuuuuuże kłopoty. Jak się zabezpieczyłeś? Nie wiesz, jak to zrobić. Nie wciągaj w to osoby słabo znającej się na tych sprawach albo kompletnego laika. Sam zdecydowałeś - Twój biznes. Uwierz mi, możesz kogoś przy okazji skrzywdzić. Chcesz się mścić - po prostu walnij komuś z glana. Uczucie - na miłość nie ma lekarstwa. Biegunka jest mniej uciążliwa. :)
Pawqq
 
 
Posty: 11
Rejestracja: 2011-05-04, 18:21
Lokalizacja: Bielsko-biała

Re: Przywołanie Demona/Seans Sp. Szczecin

Post autor: Pawqq »

Moim zdaniem to co chcesz zrobić jest niebezpieczne, głupie oraz nierozsądne a wciąganie do tego osób trzecich jest największym błędem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”