Witam!

Poznajmy się!
Vasetloth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-01-23, 20:55

Witam!

Post autor: Vasetloth »

nO sIeMka!!!1 inTereSujEm sIem mAgioM, rObIem zdjeNtcIa dUcHuufF. uvczEm sIem z nEta i harEgo pUtTera caRRofania i mAgji, mAm mnUstffo kOlegguw i koLLezaNkek w głiLd waRs i wOgulei jeZdEm f4jny yi cooOl. cZytAm duZo ksIazEk i InTerezuJem sieM jEnzygIem pOlzKim. BdW: jaG pżYwolaCi dócHa?

Dobra, to teraz na poważnie: witam wszystkich forumowiczów. Forum przeglądałem z zaciekawieniem od kilku dni, ale dopiero wczoraj postanowiłem się zarejestrować. Mam 16 lat, tymczasowo mieszkam w Niemczech, interesuję się literaturą, filozofią, historią, socjologią, psychologią (co wcale nie znaczy, że mam awersję do przedmiotów ścisłych) i surwiwalem (niestety na razie jedynie od strony teoretycznej, ale jak wrócę do Polski mam zamiar zająć się na poważnie sztuką przetrwania). Kiedyś do moich zainteresowań należały też obróbka grafiki i gry RPG, ale musiałem z nich zrezygnować z powodu braku czasu i mnóstwa nauki. "Magią" zainteresowałem się niedawno, ale były to tylko przeglądanie internetu z czytaniem forów - czyli doprawdy niewiele. Dzisiaj zamówiłem sobie kilka książek o szamanizmie, bo jednak najlepszą metodą nauki było dla mnie zawsze czytanie w samotności + praktyka. Mam na dzieję, że na tym forum będzie mi się dobrze dyskutowało i że spędzę na nim wiele miłych chwil ;)
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Witam!

Post autor: Veritas »

Witam cię. Już myślałem że chcesz na poważnie ZAPODAWAĆ takim pok3moniast7m pismem :lol:
Szkoda, że nie byłeś w wojsku. To najlepszy survival :wink:
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Witam!

Post autor: Ignorant »

Witaj i też mam nadzieję że spędzisz tu wiele miłych chwil :D :P
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Witam!

Post autor: DanaS »

Witaj :) I uważaj z tym pismem Neo bo moderatorzy mają złote serca ale słabe nerwy ;)
Vasetloth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-01-23, 20:55

Re: Witam!

Post autor: Vasetloth »

DanaS pisze:Witaj :) I uważaj z tym pismem Neo bo moderatorzy mają złote serca ale słabe nerwy ;)
Bynajmniej się temu nie dziwię, bo byłem kiedyś moderatorem i wiem z autopsji, jak "pÓkEm00ny" mogą człowieka wyprowadzić z równowagi ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”