Prośba o interpretację snu

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Pure4
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2010-09-14, 13:17
Komentarze: 3

Re: Prośba o interpretację snu

Post autor: Pure4 »

devour86 pisze:Cześć, chciałem Was prosić o próbę interpretacji mojego snu. Nie jest to pierwszy raz kiedy w trakcie nocy napotykam na opisane poniżej obrazy. Z racji na fakt powtarzalności zaczynam przypuszczać, że treść snu nie jest przypadkowo.
Witaj.
Tendencja do powtarzania się snów jest wytłumaczalna w logiczny sposób. Samo to, że myślisz "moje sny się powtarzają" ma już na to wpływ. Wszystko przechwyca podświadomość i z biegiem czasu przestawia się tak, że powtarzający się sen zaczyna być po prostu dla podświadomości normą.
Innymi słowy - myśląc o tym, że sny się powtarzają, w pewnym sensie to sobie wmawiasz i staje się to faktem.

Co do samego snu:
W mojej głowie zrodziło się parę pytań. Nie znam Cię i nie wiem, jakie masz podejście do pewnych spraw, na przykład do zbliżającego się roku 2012 i (teoretycznym) końcem świata z nim związanym.
Jeżeli przejmujesz się "rychłym końcem świata", przeraża Cię wizja apokalipsy - może to mieć odzwierciedlenie w tym śnie.
anka57
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-10-22, 20:57

Re: Prośba o interpretację snu

Post autor: anka57 »

cześć devour,

Może po prostu obawiasz się czegoś, a nawet, niekoniecznie świadomie, asocjujesz pewną sytuację z końcem świata, apokalipsą?

-To jedynie moja opinia :)
luska36
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-12-04, 04:14

Re: Prośba o interpretację snu

Post autor: luska36 »

Niestety nie potrafię dokładnie zinterpretować twojego snu, ale może jest spowodowany jakimś stresem nie miałeś ostatnio jakichś problemów?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”