Magia Wody

Max
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-11, 16:32

Magia Wody

Post autor: Max »

Hej
W tym temacie chodzi mi o kontrole nad wodą, widzicie bardzo się nią interesuje i kocham ten żywioł, uwielbiam gdy woda mnie dotyka, no i ona tak jakby mi towarzyszy. Gdy jadę np: na wakacje, w miejscu mojego przebywania pada deszcz, a w domu jest piękna pogoda, a jak wracam to na odwrót, tak jest zawsze bez wyjątku. Na początku wakacji były takie dwa piękne tygodnie (bo ja byłem w Egipcie, animatorzy mówili mi że to bardzo zimne tygodnie jak na egipt, ale i tak było ciepło) oczywiście na te zmiany trzeba trochę poczekać i nie trwają z byt długo (około 2 dni) . A no i mam 15 lat (może się przyda)

Ostatnio oglądałem na Nickelodeon'ie kreskówkę o nazwie awatar no i bardzo mnie coś zainteresowała dam wam link obejrzyjcie sam początek i walkę (jest na 17 minucie kreskówki)

http://www.kreskowki.tv/kreskowka/pokaz ... magii_wody

Czy takie wygibasy z wodą są możliwe?

Dodam jeszcze że dwa dni temu zacząłem próbować. Nalałem do miseczki wody i wsadziłem tam korek, trochę pomedytowałem, a następnie starałem się sprawić wodę w ruch aby korek pływał , drugiego dnia, za każdym razem korek podpływał (bardzo powoli) do mojej ręki (która oczywiście nie była w misce a na zewnątrz)

Co o tym sądzicie? co muszę robić żeby być magiem wody (opanować hydro i kriokineza) ;)
tak

Re: Magia Wody

Post autor: tak »

Ten ruch który podobno uzyskujesz - w jak dużym stopniu może być spowodowany oddziaływaniami magneto-elektro-energetycznymi, oraz ruchem powietrza? Bo wywołujesz to ruszając ręką, czy nawet napinając mięśnie dłoni..

Korkiem na wodzie kieruje już bardzo delikatniutki podmuch - nawet taki który wytwarza drżąca dłoń..

Skąd wiesz, że nie oszukujesz sam siebie?
Max
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-11, 16:32

Re: Magia Wody

Post autor: Max »

właśnie nie wiem, to mogą być zbiegi okoliczności (nie mam też zbyt dużego szczęścia). Ale czy to o czym mówiłem wcześniej jest w ogóle możliwe??
tak

Re: Magia Wody

Post autor: tak »

A pomyśl przez chwilę sam. ..bo nie jestem pewien, czy na pewno zauważyłeś że mówisz o BAJCE na kreskówki.tv.. i czy ty teraz na pewno pytasz: czy to co robią animowane postacie w tej kreskówce - da się zrobić w rzeczywistości, tak?

Ręce mi opadają.. Zastanów się sam..

W ten sposób w jaki robią to w tej bajce - nie. Zdecydowanie nie. Widziałeś kiedyś żeby woda przyjmowała kształt inny niż kształt naczynia które wypełnia, albo żeby zamieniała się w lód lub topniała niezależnie od temperatury? Polecam skończyć szkołę i zainteresować się na studiach fizyką - zapoznać się z podstawami mechaniki płynów, aerodynamiki i hydroakustyki - a wtedy zrozumiesz dokładniej dlaczego tak, a nie inaczej.

Za to w sposób zdecydowanie inny, dużo mniej widowiskowy i dużo bardziej subtelny - tak. Można manipulować żywiołami. Ale nie wygląda to jak w tej bajce i ani dwa dni, ani dwa miesiące, ani nawet dwa lata treningu nie wystarczą Ci, aby osiągnąć widowiskowy efekt..
Magia lubi naturalne formy i delikatny wpływ więc raczej wywoła lekki podmuch, który uruchomi lawinę, niż zacznie ciskać kamieniami znikąd..
Max
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-11, 16:32

Re: Magia Wody

Post autor: Max »

jest coś takiego jak hydrokineza i kriokineza myślałem że one tak właśnie wyglądają, jak one wyglądają??
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia naturalna”