Aborcja,Poronienie

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Darnok pisze:Takie szczegóły chętnie się czyta, ale na forach o innym profilu...
Nie mialem tego na mysli piszac o tym,rozpisalem się troche ok :)
Darnok pisze:Mi nie robi różnicy plemnik, jajeczko czy zarodek. To tylko inaczej poustawiane komórki.
Plemnik bez jajeczka to prawie nie ma znaczenia,i vice versa.Zarodek dla mnie to juz czyms innym jest..czyms wiecej,poczatek zycia,byc moze czyjegos kto bedzie wielka osoba za zycia...
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

To nie był mój tekst, skopiowałem fragment z tej strony co podałem, ale chyba na nią nie wszedliście.

Niemowlak jest już żywym człowiekiem, przystosowanym do życia na 100 procent ( jeśli jest zdrowy) co innego komórka czy zarodek, to jest zalążek. Może to być wielka osoba lub nie, gorzej jak się okaże ze to kolejny człowiek życia nie warty.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

A ja bym wolala zeby zadne malzenstwa nie byly faworyzowane. I nie lap mnie Darnok za slowka, dobrze wiesz ze mowilam o zwierzetach oprocz ludzi... ktore robia to dla przyjemnosci. Poza tym Twoje teksty o strachu(?) przed gejami . Skad Ty to wszystko bierzesz , wiesz ze w swoim otoczeniu mozesz takowych miec i nawet o tym nie wiedziec...

Ja obstaje przy tym ze zarodek to zycie , plemnik to nie zycie i koniec , zaden wasz argument mnie jeszcze nie przekonal odwrotnie, wrecz przeciwnie....

-- 2010-06-03, 22:27 --
zblazowany pisze:To nie był mój tekst, skopiowałem fragment z tej strony co podałem, ale chyba na nią nie wszedliście.

Niemowlak jest już żywym człowiekiem, przystosowanym do życia na 100 procent ( jeśli jest zdrowy) co innego komórka czy zarodek, to jest zalążek. Może to być wielka osoba lub nie, gorzej jak się okaże ze to kolejny człowiek życia nie warty.
Tak samo z owym niemowlakiem :roll: ... 'Zycia nie warty '? A kim jestes zeby o tym decydowac? Tutaj moglibysmy wejsc na kolejny drazliwy temat , korego jeszcze nie poruszylismy ( \a dziwne hehe ) ale nie wiem czy kolejny raz chce się o to klocic bo od raz wiem co powiecie i nawet jakie argumenty beda padaly...:/
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

Poza tym Twoje teksty o strachu(?)
Hę?
*****- nie imputuj mi niczego- pisałem, że jako ludzi ich szanuje- mi chodzi TYLKO O PROMOCJĘ I MAŁŻEŃSTWA GEJOWSKIE i ich równouprawnienie z normalnymi małżeństwami.
wiesz ze w swoim otoczeniu mozesz takowych miec i nawet o tym nie wiedziec...
Kolejny zapychacz forum- ale co to ma wspólnego z dyskusją? mnie nie interesuje orientacja seksualna moich znajomych.
ale nie wiem czy kolejny raz chce się o to klocic bo od raz wiem co powiecie i nawet jakie argumenty beda padaly
Ja za to mogę powiedzieć, że znowu nazwiesz nas (albo przynajmniej mnie) rasistami/homofobami/ignorantami, kiedy nie jestem żadnym z wymienionych... no może trochę ignorantem, na pewno nie boję się homoseksualisty i z krzyżem na niego nie naskoczę...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Arek »

Chantelle
[quote="Arek":]Cieszę się Chantelle i Mateuszu że o wrzucaniu do jednego worka jesteśmy wszyscy razem z Zblazowanym i Darnokiem wspólnej myśli[/quote:]
Co masz na mysli?
[/quote]
Chodzi mi po prostu o to że się cieszę rozmawiać z ludżmi którzy nie dyskryminują innych dlatego że ci mają inną farbę skóry albo mają inną religię.
Niestety w mojeje pracy niektórzy koledzy, ba nawet niektórzy z mojej bliskiej rodziny mają całkiem odmienne zdanie na ten temat
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Darnok pisze:
Chyba tylko jeden gatunek zwierzat uprawia seks dla przyjemnosci (bodajze delfiny )
A my to co? czyli inne zwierzęta nie odczuwają przyjemności z seksu?
To co napisalam to troche z przymrozeniem oka, ale nie uwazam zeby homo w jakis sposob zagrazali ciaglosci naszego gatunku :)
No oczywiście, że nie- chodzi mi o to, że nie jest to równa orientacja, jeżeli chodzi o korzyści z niej wynikające- jeżeli mamy faworyzować małżeństwa, to tylko takie, które dają dzieci- ładne, europejskie, które będą musiały się zmagać z islamizacją europy po swoich tolerancyjnych ojcach i dziadkach.
A to o czym piszesz to stereotypowy wyglad geja
To widocznie trafiałem na stereotypowe pary gejowskie, bo piszę o własnych obserwacjach.
To czesto taka gra , lesbijki tez zazwyczaj jedna jest bardziej hmm 'meska' w zwiazku . Ale nie widze w jaki sposb to dotyka Ciebie , co oni robia i jak to robia
To nie moja sprawa- chodziło mi tylko o to, że widać też różnice w zachowaniu. Może to jest właśnie kolejna bariera w integracji z otoczeniem? chyba nie spodziewasz się, że 98% męskiej części polaków nagle zacznie chodzić z torebkami damskimi, by gejom było milej? natomiast 98% może z tego drwić, bo to nie jest ich sposób bycia, a wszystko co obce budzi strach. Jeżeli te 2% chce integracji, to sami muszą wyjść z inicjatywą, a nie jeździć po paradach, przebierać się za księży i się dziwić, że ich nie lubią w Polsce. Odróżnijmy pedałów, którzy na takie parady z europy się zlatują i obrażają polaków (i ich poczucie estetyki) od inteligentnych osób, które po takiej paradzie, mieszkając w naszym kraju muszą znosić docinki, bo ich "koledzy" z zachodu ich po prostu ośmieszyli i zamiast promować, robią zły PR.
Napisales , ze ludzie maja prawo drwic z gejow ( ??! czemu ) , bo 'wszystko co obce budzi strach ' , czyli geje budza w Tobie strach ??? Czemu , skoro sa tacy (ze Cie zacytuje) 'ciotowaci' ? Chyba bys sobie poradzil ;)
I przykro mi , ale rzeczywiscie uwazam ze masz takie a nie inne poglady i nazywam to po imieniu i Ty tez zacznij , bo kazde Twoje zdanie jest tym przesiakniete, a jesli taki nie jestes to to pokaz. I staram się byc jak najbardziej delikatna w tym co mowie, nie chce nikogo obrazac , raczej stwierdzam fakty.
I jaka bariera w integracji z otoczeniem? Mysle ze się integruja calkiem ok :) P
A temat , ktory mialam na mysli to kara smierci, ktorej jestem przeciwna BTW. ale nie chce o tym pisac.

Acha Arek , nie zrozumialam kompletnie ;)
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 01:57 przez Chantelle, łącznie zmieniany 3 razy.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

Napisales , ze ludzie maja prawo drwic z gejow ( ??! czemu )
Znowu imputujesz.
natomiast 98% może z tego drwić, bo to nie jest ich sposób bycia
Możliwe jest, że 98% może z tego drwić. No myślałem, że kontekst będzie jasny- mea culpa, że nie sprecyzowałem... teraz będę pisać jak w Biblii:
"(Możliwe) natomiast (że) 98% może z tego drwić, bo to nie jest ich (98%) sposób bycia". I ja to rozumiem- dzieci drwią z słabszych, dorośli też drwią. Może ma to jakiś społeczny cel wymyślony przez ewolucję- nie wiem.
Żeby było jasne- to nie jest normalne i będzie budzić emocje, a ja nie zamierzam ludzi wysyłać do jakiś przychodni, by uczyli się nowych nawyków na zniewieściałych mężczyzn...
bo 'wszystko co obce budzi strach ' , czyli geje budza w Tobie strach ???
OK, to teraz ja się pobawię takimi bezsensownymi manipulacjami.
A ja bym wolala zeby zadne malzenstwa nie byly faworyzowane
A więc uważasz, że małżeństwa to samo zło, że ludzie nie powinni się w ogóle spotykać ??? frustruje, co nie? :)
skoro sa tacy (ze Cie zacytuje) 'ciotowaci' ? Chyba bys sobie poradzil ;)
Z czym poradził? co, że mam ich lać? niby za co? ok, kolejna super manipulacja, bo widzę, że chwytamy się za słówka:
"Bo ciotowaci to w wg. Ciebie ludzie do bicia, a więc jesteś za tym, by bić homoseksualistów ??? TY HOMOFOBIE! IGNORANCJA NIEKTÓRYCH MNIE PORAŻA!!!" :)
przykro mi , ale rzeczywiscie uwazam ze masz takie a nie inne poglady i nazywam to po imieniu i Ty tez zacznij
Nazywam, ale skrócę (chociaż wcześniej już skróciłem)
TOLERANCJA DLA HOMOSEKSUALISTÓW- BRAK ZGODY Z ICH POGLĄDAMI.
bo kazde Twoje zdanie jest tym przesiakniete, a jesli taki nie jestes to to pokaz
Kilka razy napisałem wprost, co o tym myślę, ale wtedy albo zignorowałaś tą wypowiedź, bo nie pasowała do Twojej następnej, albo wyrwałaś z kontekstu lub źle zrozumiałaś. Już nie będę pokazywać, bo się powtarzam od jakiegoś czasu już.
I staram się byc jak najbardziej delikatna w tym co mowie, nie chce nikogo obrazac , raczej stwierdzam fakty.
Też stwierdzam fakty- może mniej delikatnie, ale prawda niezależnie jak podana boli. Chociaż w tym przypadku każdy ma własną prawdę. Fakty są takie- WHO nawet aids by wywalił z listy chorób, gdyby było silne lobby. Homoseksualizm to zboczenie- to nie jest normalny stan, to nie jest szablonowe zachowanie typowego samca lub typowej samicy nastawione na przekazywanie genów. To spaczenie tej zwierzęcej części człowieka. Nie twierdzę, że to spaczenie tej ludzkiej części- homoseksualista to człowiek jak każdy inny (chociaż z tymi torebkami budzą u mnie litość- tak samo jak dresy z napompowanymi mięśniami), dlatego toleruję (łac. tolerantia - "cierpliwa wytrwałość"; od łac. czasownika tolerare - "wytrzymywać", "znosić", "przecierpieć") wszystkich ludzi. I to jest właśnie tolerancja- znoszę tych ludzi, ale nie zamierzam znosić ich postulatów. Jestem bardzo tolerancyjny- można powiedzieć, że super tolerancyjny, bo moje całe życie opiera się na tolerancji, ale nie jestem hipokrytą i nie wypinam się na wszystko, co nowe i nie ściągam gaci, bo to jest teraz modne, a na pewno nie przyklejam temu metki "tolerancyjności" wypaczając to słowo. Zauważ, że geje używają tego samego słownictwa co ich oponenci ("Homofobię się leczy", "Brak tolerancji= słuchacz RM", "Ignorant homofob"), więc niby w czym są lepsi od słuchaczy RM, którzy krzyczą "homoseksualizm się leczy"?
A temat , ktory mialam na mysli to kara smierci, ktorej jestem przeciwna BTW. ale nie chce o tym pisac.
Kara śmierci przy oczywistych dowodach (świadkowie, narzędzie zbrodni z śladami mordercy, opinia ekspertów itp.) jest lepsza- tańsza no i odstrasza od takich czynów. Jeszcze tylko legalizacja broni, ew. żeby każdy chodził z paralizatorem.
I żeby nie było- do czarnych nic nie mam. Mam kłopot tylko z biednym motłochem wyznającym radykalny islam który do europy się sprowadza przez politykę socjalną. Bardziej wrogo do tych socjalistów jestem nastawiony.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

A jak powinno się na takich mezczyzn reagowac prawidlowo? Uswiadom mnie. Bo wedlug mnie tak samo jak na kazdych innych.
Poza tym na pewno nie uwazam , ze nalezy 'drwic z kogokolwiek i ze to jest normalne (?! ) . Uwazasz ze to co robi wiekszosc zawsze jest lepsze?

Uwazam ze ani zlo ani dobro. Osobiscie fanka malzenstw nie jestem i wychodzic za maz nie zamierzam , ale rozumiem ze ktos moze tego potwierdzenia potrzebowac , niezaleznie od orientacji.

Z tym biciem to bylo rowniez z przymroznieniem oka ( wink wink :) ).


Jezeli to jest spaczenie, to czemu seks oralny i analny u pary heteroseksualnej jest norma? Przeciez tez nie jest to 'zwykly' seks . Sluzy to tylko wiekszemu podnieceniu wrazeniom estetycznym i wiekszej przyjemnosci.
Seksualnosc ludzka to bardzo delikatna sprawa i uwazam ze dopoki nie ma naduzycia mozna robic wszystko co się chce i z kim się chce.
Wkurza mnie tylko ze homo rozpatruje się tylko pod wzgledem seksu i rozmnazania, a nie jako ludzi kochajacych się oprocz tego i chcacych zyc w zalegalizowanym zwiazku . Zamroczacie się tylko tym dy*** w pupke i o tym myslicie ale jesli chodzi o malzenstwa to nie tylko seks się liczy.I oni sa normalnymi ludzmi , z normalnymi uczuciami , marzeniami i tak dalej , a nie opetanymi seksem mutantami .


Ps jestem za legalizacja broni jak najbardziej i przeciwko karze smierci , niezaleznie od wszystkiego.

-- 2010-06-04, 01:41 --

I nie obchodzi mnie jakich argumentow uzywaja geje przeciwko homofobom. Mam takie zdanie niezaleznie.
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 02:56 przez Chantelle, łącznie zmieniany 4 razy.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

A jak powinno się na takich mezczyzn reagowac prawidlowo? Uswiadom mnie. Bo wedlug mnie tak samo jak na kazdych innych.
Nie wiem. Napisałem, że będą budzić pewne emocje (tak, jak czarny człowiek w latach 1980)
Poza tym na pewno nie uwazam , ze nalezy 'drwic z kogokolwiek i ze to jest normalne (?! ) . Uwazasz ze to co robi wiekszosc zawsze jest lepsze?
Demokracja... nie uważam, że lepsze, ale "normalność" w psychologii jest wtedy, gdy za bardzo nie odstajesz...
Z tym biciem to bylo rowniez z przymroznieniem oka ( wink wink :) ).
WIem, wiem :)
Zamroczacie się tylko tym dy*** w pupke i o tym myslicie ale jesli chodzi o malzenstwa to nie tylko seks się liczy.I oni sa normalnymi ludzmi , z normalnymi uczuciami , marzeniami i tak dalej , a nie opetanymi seksem mutantami .
To spaczenie tej zwierzęcej części człowieka. Nie twierdzę, że to spaczenie tej ludzkiej części- homoseksualista to człowiek jak każdy inny
Widzisz- zgadzamy się w tym :)
I nie obchodzi mnie jakich argumentow uzywaja geje przeciwko homofobom. Mam takie zdanie niezaleznie.
Ja Ciebie do "nich" nie porównywałem- po prostu z mojego punktu widzenia obydwie strony siebie warte.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Darnok pisze:TOLERANCJA DLA HOMOSEKSUALISTÓW- BRAK ZGODY Z ICH POGLĄDAMI.
Nic dodac nic ujac.Moge ich tolerowac,ale np to ze nie podobaja mi się ich torebki nie znaczy ze ich nie toleruje.
Chantelle pisze:Ps jestem za legalizacja broni jak najbardziej i przeciwko karze smierci , niezaleznie od wszystkiego.
Jak ktos ci kalashnikofem wskoczy i wysadzi to dom prosze cie,nie pisz postow ze muzulmanin ci dom wysadzil itp...A co do kary smierci,to Darnok dobrze powiedzial.Kara smierci ma sluzyc jako odstraszanie i zniechecanie do takich zabojstw itp..A mysle ze w stanach jesli mozna dostac nawet 1500 lat wiezienia to idealnie-wiem ze kara w ilosciach lat jest troche..nieracjonalna ale jesli ktos moze dostac nawet 60 lat zaleznie od popelnionego zabojstwa to jestem za tym zeby wszedzie takie ustawy wprowadzic.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Wiecie co ok, powiedzmy ze się zgadzamy w tej kwestii ;)

Odnosnie kary smierci nie bede tu pisac , ze oni tez maja rodziny , ze to tez takie same mordeerstwo itd . Obejrzyjcie film 'Zycie po zyciu ' z Kevinem Spacey ,albo pamietacie Zielona Mile? Wszystko wskazywalo przeciwko Murzynwi , mial krew na rekach , a jednak...

Ale ja inaczej , ostatnio kolo mojego domu krecilo się dwoch typkow ,wezwalam policje i tak dalej , bylam sama z dzieckiem , mialam po tym straszne problemy psychiczne, do tej pory mam i,nie wazne , no i postanowilam kupic sobie paralizator albo chociaz gaz pieprzowy , no i wyczytalam ze to nielegalne (?!) i zaczelam dalej grzebac i poznajdowalam , ze zdarzalo się ze zlodzieje chcieli odszkodowania ogromne , ludzie nawet za kratki szli, bo ktos chcial im się do domu wlamac i gazem pieprzowym go potraktowali , a biedny mial astme. Az się trzese w tym momencie jak to mowie. A jakbym takiego kolesia, co tylko chcial mnie okrasc zabila, posadzili by mnie i moze mnie by na krzeslo dali , bo skad moge wiedziec e mial zle zamiary . No paranoja po prostu. Jedyne co moge miec to 'alarm preciwgwaltowy ' (wrrr) . Tylko co z tego ze jak ludzie go uslysza to raczej zaczna spie**** a nie mnie ratowac haha.Jedyne jak moge się zabezpieczyc to pozakladac kamery i alarmy , co zrobilam , i w wakacje kupuje psa , ktory bedzie jakos straszak.
Ps jestem tez za legalizacja prostytucji i marihuany, jezeli juz tak po wszystkich tematach po kolei jedziemy.

A czemu nie moge powiedziec ze muzulmanin mi wysadzil, jakby tak bylo??
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 13:49 przez Chantelle, łącznie zmieniany 3 razy.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

A jakbym takiego kolesia, co tylko chcial mnie okrasc zabila, posadzili by mnie i moze mnie by na krzeslo dali
Jesli sedzia/sedzina maja cos w glowie,to moze przyjma fakt iz mialas się obronic,a nie celowo go zabic.Za samoobrone to chyba nie idzie się do wiezienia.
Chantelle pisze:A czemu nie moge powiedziec ze muzulmanin mi wysadzil, jakby tak bylo??
Bylas za legalizowaniem broni.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

No owszem jestem, wysadzilby mi i poszedl siedziec, proste. U mnie na osiedlu (w Polsce )nie raz widzialam jak kolesie mieli pistolet , nawet dotykalam , to ze to jest nielegalne ludzi prowadzacych organizacje kryminalne, zyjacych to zycie i tak nie obchodzi nie? Ja chce miec mozliwosc miec ta bron i mozliwosc moc się bronic , rowne szanse.
W Anglii juz dzieci z podstawowki chodza z nozami, jest tu bardzo duzo zbrodni , ze ktos kogos pocial itd , ale ja np nie moge takiego noza miec , bo jest to nielegalne, a oni przeciez i tak beda z tym chodzic , bo maja prawo w dupie i tak siedza raz wiezieniu, raz wychodza . takie maja zycie. Chce miec rowne szanse.

A nie jest dla Ciebie chore, ze orzeczeniem sadu daja do zaplacenia odszkodowanie osobie, ktorej dom zostal napadnmiety i się bronila gazem pieprzowym i zrobil biednemu zlodziejowi kuku? Sorry , ale ja bedac zlodziejem liczylabym się ze to takie ryzyko zawodowe nie? A nie przestepcy sa chronieni chorym prawem :/
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 14:43 przez Chantelle, łącznie zmieniany 3 razy.
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Machno »

co do przyulania - w niektórych kulturach mężczyźni całujący się na powitanie to normalna sprawa, i mówię tu o kulturach europejskich
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

Dobra to teraz moja kolej.

Czemu naśmiewanie z homo ma być bardziej potępiane niż z innych odchyłów? Tylko geje dążą do tego aby każdy najmniejszy żart na ich temat był traktowany surowo bo to homofobia jest w czystej postaci. Co innego jest opowiadać kawały o gejach, wklejać śmieszne obrazki o nich na forum itd. a co innego śmiać się chamsko z takiego kolesia na ulicy, no chyba że koleś sam się o to prosi, bo jest przebrany za babę i dodatkowo całuje się z innym facetem w miejscu publicznym.

Teraz co do broni. Ja jestem przeciwny ułatwianiu dostępu do broni. Nie wystarczy taką broń posiadać ale również się nią posługiwać, znac przepisy, technikę strzelania itd. Już teraz są przypadki że jacyś półinteligenci strzelają z wiatrówki do autobusów to po zalegalizowaniu normalnej broni już nie wiem co by się działo. A po za tym taki przestępca wiedząc że ktoś ma broń nie będzie się patyczkował bo wie że sam może zginąć, czyli od razu zacznie na ostro.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Sluchaj, ja sama smieje się z kawalow o homo, Polakach, Zydach, blondynkach itd , uwazam ze zart , satyra i tak dalej to zupelnie co innego niz drwina. Jak dla mnie nie istnieje cos takiego jak za bardzo ofensywny zart, a uwierzcie slyszlam rozne.

Tym nie mniej chcialabym taka mozliwosc miec i to nie tylko w domu . Oczywiscie trzeba umiec się nia poslugiwac . Ale komu ma odwalic i zabije i tak to zrobi. Przed wczoraj niedaleko nas koles zastrzelil 12 osob , w tym swojego brata blizniaka i postrzelil 11 , a na koncu siebie gdyby ktos z ludzi ktorzy się tam znajdowali mial bron , zgineloby ich mniej :(
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

A ja myślę że zginęłoby ich więcej. Bo inni by się do tego dołączyli, jak na dzikim zachodzie.

Niektórzy robią sobie żarty ze wszystkiego nie tylko z homo nawet z takich rzeczy że innym by nawet do głowy nie przyszło że można się z tego nabijać.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

No tak , bo ja na dzikim zachodzie mieszkam i co drugi to brudny harry . bez przesady.

-- 2010-06-04, 17:54 --

To samo ostatnio , kolo znajomych mieszka Murzyn z rodzina i wyjezdzajac z osiedla zostal wyciagniety przez dwoch rasistow z samochodu i skopany na oczach rodziny , gdyby mial cos przy sobie moglby się obronic. Nie mowie tu o broni palnej,ale chociaz ten paralizator nieszczesny.

-- 2010-06-04, 17:56 --

No i maja prawo , ja bardzo lubie np stand up comedy i niektorzy sa ostro ofensywni i ciagle ktos się o cos oburza , a dla mnie to bez sensu.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

A jakbym takiego kolesia, co tylko chcial mnie okrasc zabila, posadzili by mnie i moze mnie by na krzeslo dali
Jakby doszło do kary śmierci, to by doszło też do tego, że każdy ma prawo bronić siebie, swoich bliskich i swojego dobytku jak najlepiej potrafi- nie poszłabyś siedzieć, a może i medal byś dostała. To oczywiście w USA, bo w komunistycznej europie nie możemy bić złodziei, nie możemy się bronić (ostatnia akcja z taksówkarzem- 3 strzały ostrzegawcze, strzelił, gdy się na niego bandyta rzucił mimo wszystko, ale i tak go oskarżają, bo piwo wypił...). Tego nam niestety platforma nie sprawi, bo im prędzej w lewo niż w prawo.
Gdy bandyta chce kupić broń, to ją kupi- normalni obywatele powinni też mieć do niej łatwy dostęp, a gdy dojdzie do włamania i da się to udowodnić (czyli złodziej wyważy drzwi, będzie na kamerze uchwycony, wyłamie okno itp.), to zabicie takiego człowieka nie powinno być karalne. Od razu mielibyśmy utopię.

A ja myślę że zginęłoby ich więcej. Bo inni by się do tego dołączyli, jak na dzikim zachodzie.
To sekundy- kilka osób strzeliłoby do wariata, wariat by padł na ziemię, a oni by broń schowali. Ucierpiałaby tylko jedna osoba- szaleniec.
wiedząc że ktoś ma broń nie będzie się patyczkował bo wie że sam może zginąć, czyli od razu zacznie na ostro.
Posiadanie pały do baseballa jest w Polsce legalne. Myślisz, że złodziej będzie ryzykować uraz np. głowy? załatwi sobie broń. Taka logika działa już dzisiaj i jakoś nie widać, by każdy napad był z bronią w ręku.

co do przyulania - w niektórych kulturach mężczyźni całujący się na powitanie to normalna sprawa, i mówię tu o kulturach europejskich
Nie namiętnie, z języczkiem i z podtekstem erotycznym, który bije na kilometr.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

No nie wiem Darnok, mozliwe ze masz racje , ale nie podoba mi się to jak zbrodniarz idzie w Ameryce na krzeslo zwykli ludzie zadni krwi swietuja, ja rozumiem ze rodziny zmarlych czuja jakas tam satysfakcje, ale tez nie zawsze.
Ja rozumiem vendette , rozumiem zabojstwo w obronie wlasnej , ale tak na zimno , sama nie wiem , wtedy jak dla mnie wykonawcy sa na rowni za nim... Widzieliscie moze 'Dead man walking ' , 'Przed Egzekucja ' bodajze po polsku... tam bylo to pokazane..
Wiem ze jest w wiezieniach przeludnienie... ale z tego powodu wprowadzic kare smierci... hmmm, jak dla mnie to ze zaprzestano kar smierci bylo duzym 'osiagnieciem', kiedys wieszano nawet za kradziez , oczywisie wcale to przed zbrodniami nie powstrzymywalo, Ci co mieli cos zrobic i tak robili, czesto przycisnieci glodem...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”