Aborcja,Poronienie

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Ale ja nie jestem przeciwniczka antykoncepcji!!!!!!!!!! Juz bym miala z 5 dzieci hahahha
A aborcji jestem, bo moja cala ciaza byla dla mnie przezyciem niemalze mistycznym i od tego czasu nie popieram aborcji i invitro. I to jest moje zdanie w dupie mam panow w sutannach i cala reszte.
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: NM_ONE »

Ale musisz zrozumieć że twoje dziecko przyniosło Ci radość a co gdybyś kiedyś dowiedziała się od mamusi że jesteś tylko z przypadku,że tak na prawdę mama Cię urodziła bo wypadało...Bo co te starsze panie z bloków by mówiły....
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Bylabym wdzieczna za zycie . Jaki jest wyzszy dar od daru zycia?!
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

Przecież większość dzieci jest poczęta przypadkowo. Czyli ciąże w większości nie są planowane. Gorzej by było gdyby dziecko się dowiedziało że ojcem jest jakiś menel z parku który zgwałcił matkę.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

w przypadku gwaltu ( przestepstwa) jest prawo do aborcji i z tym się w zupelnosci zgadzam. nie ma dyskusji

-- 2010-06-02, 21:42 --

wlasnie mi matka mowila ze mnie nie planowala i co z tego? dobrze ze mnie nie usunela :)
Ostatnio zmieniony 2010-06-02, 22:43 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

aha no to się zgadzamy ja też jestem przeciwny aborcji bez konkretnego powodu.

Ale co do in vitro to naturalnie niektóre zarodki zostają wchłonięte czyli natura też powoduje to samo co przy sztucznym zapłodnieniu się dzieje.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

No niby tak ,ale juz ta ingerencja czlowieka... Hmm niewiem , musze o tym pomyslec
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

Niektórzy używają argumentu że co by było jakbys to ty był takim zniszczonym zarodkiem. To moja odpowiedź jest prosta- gdybanie jest bez sensu a jakbym był zarodkiem to by mnie tutaj nie było i tyle. Pewnie nawet bym o tym nie wiedział i nie zdawał sobie z tego sprawy.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Ale kazdy powinien miec szanse na zycie . Nie wiem ja do tego chyba po prostu za bardzo uczuciowo podchodze.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Darnok »

Mnie zastanawia jedno- Chantelle napisałą, że miłość kazirodcza jest zła, ale homoseksualna już nie. Oba mają podobne podłoża psychiczne- skrzywione postrzeganie niektórych osób jako obiekty seksualne. W obu przypadkach jest to złe.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Nie Chantelle,wlasnie podchodzisz do tego tak jak powinnas.Racja ze kazdy powinien miec szanse na zycie.Pozniej to zalezy jak matka to przyjmuje do swojej swiadomosci,jak z tym zyje.Wiekszosc niestety nie zdaje sobie sprawy ze usuwaja cos bardzo cennego (no chyba ze jest przypadek ze zostaly zmuszone do abortowania dziecka),dobrze ze tacy ludzie jak Zblazowany albo Chantelle nie zostali usunieci bo by teraz moze dyskusji o tym nie bylo (z lekkim przymruzeniem oka :) )
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Arek »

Cieszę się Chantelle i Mateuszu że o wrzucaniu do jednego worka jesteśmy wszyscy razem z Zblazowanym i Darnokiem wspólnej myśli
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Arek,czytaj dokladnie :
(no chyba ze jest przypadek ze zostaly zmuszone do abortowania dziecka
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

szansa na życie hmmm
No to patrz na to

Przy stosowaniu środków antykoncepcyjnych ograniczasz szanse powstania życia praktycznie do zera ( w zależności od tego jaka jest skuteczność tych środków). Życie mogłoby powstać ale nie powstanie.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Spock »

No nie, Darnok. Ze związkow kazirodczych rodzą się dzieci z wadami genetycznymi. Ze zwiazkow homoseksualnych nic się nie rodzi.
Dlatego nie mozna doszukiwac się czesci wspolnych miedzy jednym a drugim, bo takowych nie ma.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Darnok bez komentarza. Sa np ludzie ktorzy czuja erotyczne uczucia do obiektow martwych , czesto budynkow i co? Oni sa jak kazirodcy? Na pewno nie. Jest to calkowicie nieszkodliwe

Nie uprawiajac seksu ograniczasz powstanie zycia do 0 :) Ja mam na mysli zarodki , nie plemniki , czy komorki jajowe . Zarodek to juz nowe powstale zycie, niezaleznie jak mlode i nierozwiniete... Jest to zycie , zywa 'istota' ludzka . Od czegos się rozwinelismy ...

-- 2010-06-03, 13:03 --

[quote="Arek":]Cieszę się Chantelle i Mateuszu że o wrzucaniu do jednego worka jesteśmy wszyscy razem z Zblazowanym i Darnokiem wspólnej myśli[/quote:]
Co masz na mysli?
Ostatnio zmieniony 2010-06-03, 14:01 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

Są dewiacje bardziej i mniej szkodliwe np. nekrofilia to skrajne zboczenie, i jest szkodliwe.

Antykoncepcja nienaturalna jest stosowana żeby sobie pobzykać i nie zajść w ciąże nie mówię tu o abstynencji. Niektórzy uważają że niszczenie plemników to tak samo jak niszczenie zarodków bo plemniki niosą życie.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Z nekrofilia się nie zgodze . Czemu tak uwazasz ? Wedlug mnie zoofilia lub pedofilia tak , bo to jest przymuszanie do seksu , akt przemocy , na bezbronnej nieswiadomej istocie. Ale komu szkodzi nekrofilia?


Bez przesady z tymi plemnikami. Przeciez takie mysenie prowadzi do myslenia ze masturbacja jest zla! Bez przesady! Plemnik sam w sobie nic nie niesie , musi byc jeszcze komorka jajowa, odpowiednie warunki , by się polaczyly , i od momentu, gdy to się stanie mamy ZYCIE , nowe mikroskopijne zycie , z kazdym dniem rosnace... Malutki czlowieczek...
Ostatnio zmieniony 2010-06-03, 14:15 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

Jak ktoś wykopuje zwłoki z cmentarza żeby sobie porvchać to nie dość że sam sobie szkodzi, może się zarazić jakąś chorobą to jeszcze dewastuje czyjś grób.

A w ogóle takie coś jest niemoralne. Nigdy bym nawet nie gadał z osobą która chędoży trupy. To jest obrzydliwe i nie do przyjęcia. To juz homo mnie nie ruszają jak pomyślę o takich zboczeńcach.

Dla kościoła katolickiego takie myślenie to nie jest przesada, oni uważają że masturbacja to grzech i to dość poważny. I wielu się z tym zgadza ( oczywiście nie ja)
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

I ja bym nie chciala miec tego na sumieniu i tyle.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”