O Channelingu jeszcze raz

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

O Channelingu jeszcze raz

Post autor: PrzemekZ »

Witam, otóż czekam aż przyślą mi książkę ''Sanya Roman Channeling''. Chciałbym dowiedzieć się czegoś o Opiekunach, czyli jak mogą nam pomagać i czy można z Nimi prowadzić taką rozmowę towarzyską np. jak z kolegą? :)
zblazowany

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: zblazowany »

wyrzuciłeś pieniądze w błoto kupując taką książkę. Te czanelingi to bujda, wymyślana są przez byle kogo i potem trzepią na tym kasę. Naiwni tacy jak ty się zawsze znajdą.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: PrzemekZ »

Eh :roll: A jak możesz potwierdzić, że to bujda? I prosiłem o kogoś kto się zna na Channelingu, nie prosiłem sceptyków... Większość ludzi twierdzi, że to prawda, Ty jesteś pierwszy który temu zaprzecza :)
zblazowany

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: zblazowany »

A jak możesz potwierdzić że to nie jest bujda? W jaki sposób możesz sprawdzić czy ci obcy naprawdę przekazują telepatycznie jakieś teksty? W żaden sposób tego nie dowiedziesz. Musisz wierzyć tym ludziom. Ja też mogę sobie taką książkę napisać, wystarczy tylko trochę czasu. To naprawdę nie jest trudne.
Jeśli przebywasz na forach dla czanelingowców i innych nawiedzonych ludzi to nie dziwię się że jeszcze nie spotkałeś żadnego sceptyka.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: Arek »

przemku, nie wiem czy znany jest ci "projekt Cheops" tam chyba znajdziesz to co szukasz
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: PrzemekZ »

Dzięki zobacze na ten projekt i dzięki! :)
zblazowany

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: zblazowany »

ja sobie zamówiłem książkę ,,telepatyczna komunikacja z czekoladowym zającem". Świetna książka, polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: PrzemekZ »

zblazowany pisze:ja sobie zamówiłem książkę ,,telepatyczna komunikacja z czekoladowym zającem". Świetna książka, polecam wszystkim.
:D Haha!! Rozwaliło mnie to xD
zblazowany

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: zblazowany »

voozie cool story...

Macie jednego channelingowca http://krolikwprekambrze.blogspot.com/2 ... -fake.html kupujcie książki zanim wyczerpią się zapasy

ehhhh..
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: Leanna »

No tak...nie ma to jak zdjęcia prosto z TV :P
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: Ruskof »

Zblazowany,prosze cie,dla dobra oczu wszystkichk,nie pisz postow z tym ze to bzdura.Nie przejmuj się,jesli koles wierzy to niech pratkykuje (ja wierze akurat w to) a pozatym,jesli go nie ostrzegniesz,to i tak nie bedziesz odpowiadal za jakies zmiany psychiczne lub emocjonalne u niego.

Przemek,jesli chcesz pisac posty w stylu "hahahah,alez to zajefajne" to prosze cie,dla dobra wszystkich forumowiczow,zostaw to dla siebie.TEZ się USMIALEM,PEWNIE WSZYSCY się Z TEGO USMIALI.
zblazowany

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: zblazowany »

Jeżeli uważam że coś jest bzdurą to piszę o tym. Nie widzę żadnego powodu żeby tego nie robić. Czanelingowcy tworzą własne sekty, można takie znaleźć w necie. Czyhają na ludzi naiwnych których będzie łatwo zwerbować do takiej grupy. A potem będzie już tylko pranie mózgu, zrobią z jego rozumu taką sieczkę że chłopak może zbzikować. Mamy do tego dopuścić? Ja zawsze będę walczył z takimi głupotami, bo nie można się takim ludziom biernie przyglądać i mówić ,,jak chce wierzyć to niech wierzy"
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: Ruskof »

Wlasnie widzac ilosc tematow w ktorych jestes sceptycznie nastawiony to szczerze zadaje sobie pytanie co tu robisz,zarejestrowales się po to zeby wszedzie pisac "szkoda czasu tracic na te praktyki,to zwykla bzdura" ?

Nie mozna?Kto tego zabrania?Jak wierzy chlopak to niech robi...Oby się opamietal na czas (o ile ma na tyle duzy orzech w glowie) a tak,to ludzie maja droge wolna,jest kilka kierunkow,jesli wybieraja zly to zawsze mozna im odradzic i doradzic,jednak tu mysle ze gdy ktos pisze temat,to raczej (tez czasem patrze na wiek,choc nie mam co porownywac w stosunku do mojego ;P) pisze doswiadczona osoba (zalezy to jest w tresci napisane).Dobra,OT się robi,powrocmy do tematu :)
zblazowany

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: zblazowany »

No jak chcesz. Niedługo chłopak załapie się do jakieś grupy. Tak mi się wydaje, ale mam nadzieje że to się nie sprawdzi. Niech się chłopak szybko opamięta zanim będzie za późno.

Pisał że zamówił książkę a ja mu na to że to strata pieniędzy i tyle. Ludzie którzy mają rzekome kontakty z kosmitami trzepią na tym ogromną kasę. Wystarczy mieć trochę fantazji, umiejętności pisania, fantazjowania i można sprzedawać swoje teksty i trzepać kase.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: Leanna »

No i tu się z tobą zgodzę, zblazowany. Sekt jest bardzo dużo i większość z nich robi z dzieciakami nie wiadomo co. Słyszałam nawet o takiej gdzie utoczyli psiej krwi i dzielili się nią przy ognisku ? Osobiście również w to nie wierzę i ,Świerku, nie mów, ze nasz drogi sceptyk niepotrzebnie się zapisał na forum, bo ja czasem na prawdę dużo się od niego dowiaduję. Może czasem jest to dość...zabawne, ale na pewno nie złe. Nie obrażać się na mnie za to proszę :P
A jeżeli przemek tylko chce to niech wierzy nawet w Ozyrysa, byle trzymał się z dala od takich nienormalnych grupek.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: Ruskof »

Leanno,chodzilo mi ogolnie o te tematy gdzie wyraza się tak sceptycznie (przyznaj wiele ich jest) ale z drugiej strony zgadzam się z toba,wiele się moglem od niego nauczyc,jak i od wielu uzytkowinow tego forum.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: PrzemekZ »

Oszaleliście? :D Nie mam zamiaru dołączać do jakiś takich grup bo wiem coś o tym. A nie chodzi mi o kontakt z kosmitami bo mi to nie potrzebne :grin: tylko z Opiekunem albo z wyższą świadomością. Nie mam zamiaru całkiem wchodzić w Channeling bo interesuję się też energiami, magią, LD, OOBE i innymi rzeczami :) . PS. Cieszcie się że nie mam zamiaru przywoływać Sukkuba. :lol:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: Arek »

Sekta (od łac. secta - kierunek, droga, postępowanie, zasady, stronnictwo, nauka, od sequi - iść za kimś, postępować, towarzyszyć .................Sektę, według definicji encyklopedycznej, charakteryzuje zespół wybranych cech, które często uznawane są za negatywne przez oficjalne instytucje państwowe lub religijne,...................W polskim prawodawstwie pojęcie sekty nie istnieje.

W potocznym znaczeniu tego słowa to każdy klub, stowarzyszenie to sekta. Gdy moja żona widzi mnie przed kompem z otwartą stroną paranormalium śmieje się że znów piszę z moją sektą. Jeżeli tak jak piszesz interesujesz się energiami, magią, LD, OOBE i masz znajomych z którymi o tym piszesz , rozmawiasz to i tak jesteście już sektą. Jeśli mi nie wierzysz to spójrz do "wiki" co się pod tym pojęciem kryje. Ale najważniejsze jest to żeby sobie nie dać wyprać mózgu i zachować w miarę możliwość oceny .
Bo naprawdę to każda religia czy partia państwowa to sekta, wprawdzie nie wiem ile masz lat ale ogólnie rzecz biorąc w takich wszystkich organizacjach chodzi tylko o 2 rzeczy : pieniądze i władzę
zblazowany

Re: O Channelingu jeszcze raz

Post autor: zblazowany »

Dziękuję za ciepłe słowa

Cieszę się że przemek zachowuje trochę zdrowego rozsądku.
Są w necie działające sekty które wyznają wiarę w czanalingi. Te istoty z którymi oni mają się kontaktować traktowane są przez członków sekty jako wyrocznie. Dostają gotowe przepisy na życie i zasady postępowania. Wszystko opiera się na bezgranicznym zaufaniu że obca istota wiele lepiej jak żyć i dlatego trzeba postępować według wskazówek dostarczanych przez takie istoty. Ci którzy jeszcze w to wątpią są poddawani większym naciskom, tak żeby w końcu zrozumieli że nie ma innej możliwości na ułożenie sobie życia.

Jeżeli zajmowanie się tym jest ograniczone tyko do samego zainteresowania tzn. wejścia na wikipedię i poczytania jaka jest definicja czannelingu to w tym nie ma nic złego. Nie można w takim przypadku mówić o sekcie. Sekta powstaje dopiero wtedy gdy cała ta ,,wiedza z kosmosu" jest uznawana za lepszą i gdy postępuje się zgodnie z zaleceniami wymyślonych kosmitów.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”