9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
zblazowany

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: zblazowany »

Spooky jest w mniejszości, tak samo jak ludzie którzy twierdzą że lądowanie na księżycu zostało sfałszowane.

Dziwne trochę że Spooky w poprzednim temacie kazał mi przystopować a tutaj sam zwraca się do mnie "chłopcze" "troll" ,,dziecko". Ciekawe jak ja bym tak jemu napisał to jaka by była jego reakacja. Myślę że ogrom dowodów które tutaj przedstawiłem po prostu go przytłoczyły. Nie może już teraz dłużej zaprzeczać i jedyne co mu zostało to się wycofać ze stwierdzieniem: ,, ja wygrałem, do widzenia"

Zeznania świadków http://translate.google.pl/translate?hl ... D%26sa%3DG

http://translate.google.pl/translate?hl ... pl%26lr%3D

http://translate.google.pl/translate?hl ... pl%26lr%3D

Po raz ostatni chłopczyku wzywam Cię, żebyś wychamował. Trollic to możesz gdzie indziej, a mnie do kłótni nie sprowokujesz. Tak, możesz sobie wierzyc, że wygrałeś. Żyj sobie w kolorowym świecie. Tutaj większośc użytkowników i tak już ma o tobie zdanie wyrobione.


Obliczenia z pewnej strony. przetłumaczone przez translator. Z tych obliczeń wyszło że przeciążenie było 20% większe niż normalnie czyli niewielkie:


Napiszmy w czystym systemie metrycznym, poziome centralnym przyspieszenie HCA (m/s2) samolotu w kolei funkcja promienia r kolei (m), prędkość na torze S (m / s):

HCA = S2 / r

Przyjrzyjmy się, że samolot leciał podczas jej kolej, około 540 kilometrów na godzinę (340 mph), tj. 150 m / s.

Trajektoria pierwszej (linia ciągła)

Mierzymy na mapie promieniu co najmniej na torze w 3.75 km (2.3 mi), otrzymujemy:

HCA = S2 / r = 150 * 150 / 3750 = 6 m/s2

HCA (poziomy przyspieszenia) łączenie z g = 9,81 m/s2 (pionowy przyspieszenia), podaje:

LF (load factor) = square_root (HCA2 + G2) / g = 11,5 / 9,81 = ~ 1,2
ROL (kąt rulon płaszczyzny): inverse_tangent (HCA / g) = ~ 32 °

Całkowita odległość pokonywana przez samolot podczas tego z kolei to coś w rodzaju 18 km. W ten sposób czas przełomu, asssuming, że prędkość w przybliżeniu stałe, to:

Tr = 18000 / 150 = 120 s = 2 min.

Straty w wysokości kolei mówi się, że 7000 ft. średnia prędkość pionową podczas kolei zatem:

VS = -7000 / 120 = -58,3 m / s ~ = -20 m / s

Drugi torem (linia przerywana)

Mierzymy na mapie promieniu co najmniej na torze w 2.25 km (1.4 mi), otrzymujemy:

HCA = S2 / r = 150 * 150 / 2250 = 10 m/s2

HCA (poziomy przyspieszenia) łączenie z g = 9,81 m/s2 (pionowy przyspieszenia), podaje:

LF (load factor) = square_root (HCA2 + G2) / g = 14 / 9,81 = ~ 1,4
ROL (kąt rulon płaszczyzny): inverse_tangent (HCA / g) = ~ 45 °

Całkowita odległość pokonywana przez samolot podczas tej kolei jest coś 13.5 km. W ten sposób czas przełomu, asssuming, że prędkość w przybliżeniu stałe, to:

Tr = 13500 / 150 = 90 s = 1,5 min.

Straty w wysokości kolei mówi się, że 7000 ft. średnia prędkość pionową podczas kolei zatem:

VS = -7000 / 90 = -78 m / s ~ = -26 m / s

Pierwsza ścieżka, która jest spójna z domniemanym odległość i czas toru tej płaszczyźnie, zakłada się, że było gorąco na maksymalnie około 30 ° od pozycji poziomej, w stosunku przyspieszenie (wskaźnik G) odczuwane przez pasażerów za 1,2 (20% więcej niż normalne przyspieszenie masy) można określić jako "prawie komfortowe. Ten typ co może się zdarzyć podczas normalnych warunkach lotu samolotu pasażerskiego, chociaż w pobliżu granic tego, co jest zazwyczaj praktykowane przez pilotów linii lotniczych z pasażerami na pokładzie. Prędkość pionową (-20 m / s) jest czymś normalnym samolot leciał na 340 mph na ścieżkę malejąco. Kąt nachylenia samolotu powinna wynosić około inverse_sinus (VS / S) = -7,6 °: normalne uczucie w podejściu port lotniczy, który nie ma nic przerażającego dla pasażerów, a ponadto nie należy zaznaczył jako "niebezpieczny" przez kontrolera lotów.

Druga ścieżka, która może również być spójne z domniemanym odległość i czas toru tej płaszczyźnie, zakłada się, że było gorąco na maksymalnie około 45 ° od pozycji poziomej, w stosunku przyspieszenie (wskaźnik G) odczuwane przez pasażerów za 1,4 (40 % więcej niż normalne przyspieszenie masy) można określić jako "bardzo niewygodne. Ten typ kolei może czasami wystąpić podczas ekstremalnych warunkach lotu samolotu pasażerskiego, choć wymaga, aby pilot uprzedza pasażerów, a nawet przeprasza za to, że tak ciężko. Prędkość pionową (-26 m / s) jest czymś, co się dzieje na ścieżce zniżania z takich samolotów. Kąt nachylenia samolotu powinna wynosić około inverse_sinus (VS / S) = -10 °: dość nietypowe, ale jednak normalne uczucie w podejściu lotniska i hamulce aerodynamiczne i klapy obecnie samolot pasażerski może mieć wyższy kąt skoku, dzięki czemu pasażerowie czują się bardziej strome zejście z samolotu, który większość z nich znajdzie podkreślając. Taka sytuacja może w ten sposób zostały zauważyła pani O'Brien, podobno przeszkoleni kontrolera lotu, obserwując toru na swoim ekranie.


Bardzo proszę. Masa twardych dowodów. kto nie rozumie może wkleić sobie do translatora. Są obliczenia, zdjęci i wszystko czego do szczęścia potrzeba. http://pagesperso-orange.fr/jpdesm/pent ... glish.html

Daruj sobie te zaczepki " chłopczyku" bo to jest typowa nonszalancja. A zważywszy na to że jestem w tym samym wieku co ty, nazywanie mnie chłopczykiem jest śmieszne. Jeśli chcesz pisać to pisz na temat i tyle. Nie interesują mnie teksty w typu ,,kończ chłopczyku bo nie masz racji". Chcesz dyskutować to dyskutujmy a jak nie to nie. Ni będę płakał.
Ostatnio zmieniony 2010-01-16, 14:41 przez zblazowany, łącznie zmieniany 1 raz.
zblazowany

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: zblazowany »

Proszę http://pagesperso-orange.fr/jpdesm/pent ... front.html
http://pagesperso-orange.fr/jpdesm/pent ... -traj.html
http://pagesperso-orange.fr/jpdesm/pent ... m-top.html

Analiza nagrania z kamery http://www.montalk.net/pentagon.html

To dobrze że masz podobne stanowisko jak ja. Tutaj nie chodzi o żalenie się. Każdy by się zdenerwował kiedy zamykają mu temat przed nosem podając błahe powody.
Chodzi o styl wypowiedzi. O to że mod może sobie pozwala na traktowanie swojego przeciwnika forumowego jak trola, dziecko itp. Najpierw obrzuca mnie epitetami właśnie takimi które sugerują że jestem jakimś dzieckiem które weszło sobie temat i pisze o czymś o czym nie ma pojęcia. Na prośby o nie atakowanie mnie i rzeczową dyskusję odpowiada: Po raz ostatni chłopczyku wzywam Cię, żebyś wychamował

Kto tu ma wyhamować??

Widziałem dyskusje na innych forach z których co niektórzy mogą brać przykład. Mimo tego że jeden z uczestników ma wyższe wykształcenie medyczne a reszta to zwykli amatorzy wklejający śmieszne artykuliki z internetu. To nie widziałem żeby on nazywał ich dziecmi, chłopczykami ( a mógłby) bo piszą głupoty wynikające z tego że podpierają się źródłami małej wiarygodnośći.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: |-_-| »

Zblazowany - znamy Twoje zdanie, niestety zdecydowanie większa część forum (w tym i ja) twierdzi przeciwnie. Po jaką cholerę ciągle nawijasz o tym samym, i próbujesz nam udowodnić swoją rację czymś , co nijak na nas działa ?
Nie ma to żadnego sensu, dlatego przykro mi, ale -
zblazowany pisze:odpadasz z dyskusji. Przykro mi, ale słabo z tobą, weź rutinoskorbin.
Aha, i to że mówisz by moderator wyhamował jest śmieszne.
Ostatnio zmieniony 2010-01-16, 16:53 przez |-_-|, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: Dagmara »

To się nazywa prowokacja Honoratko...
zblazowany

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: zblazowany »

Po co wpisujecie się teraz w tym temacie skoro w ogóle was to nie interesuje? Teraz się obudziłyście? To że wielu z was twierdzi że to był spisek, tego się można domyśleć. No moderator powinien wyhamować, i to nie jest śmieszne. Niech zachowuje się tak jak powinien. A ja niby z czym mam wyhamować, z pisaniem postów? przecież od tego jest ten temat. Kto nie chce ten niech nie czyta. Większość z was już sobie pewnie wyrobiła zdanie gdy przeczytali na sb że jestem chłopczykiem. Pewnie nikt z was nawet nie przeczytał odrobiny z tego co tu pisałem i wklejałem.

Bo na was jedynie działają filmy typu loose change i reszta tego typu badziewia.
A spooky do czyich racji przekonywał? do swoich, prosta sprawa.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: |-_-| »

Po co wpisujecie się teraz w tym temacie skoro w ogóle was to nie interesuje?
A po czym to wnioskujesz ? Nie muszę się w nim wypowiadać, by mnie interesował.
Pewnie nikt z was nawet nie przeczytał odrobiny z tego co tu pisałem i wklejałem.
Oj mylisz się. :)
A ja niby z czym mam wyhamować, z pisaniem postów?
Z pisaniem w kółko tego samego.
A spooky do czyich racji przekonywał? do swoich, prosta sprawa.
Przekonywał. Nie chciał nic nikomu udowadniać na siłę.
Większość z was już sobie pewnie wyrobiła zdanie gdy przeczytali na sb że jestem chłopczykiem.
Tutaj też się mylisz. Poza tym zależy czy chodzi Ci o wyrobienie sobie zdania o Tobie, czy w tej sprawie. Bo o Tobie wyrobiłam sobie zdanie, gdy napisałeś mi "odpadasz z dyskusji" - tak może się do mnie zwrócić tylko ktoś z wyższych sfer :P czyt. mod lub admin.

Lepiej zakończyć OT, i tak do niczego to nie doprowadzi, a tylko robimy tylko spam...
Ostatnio zmieniony 2010-01-16, 19:03 przez |-_-|, łącznie zmieniany 1 raz.
zblazowany

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: zblazowany »

Ehh co za ludzie. Piszę w kółko o tym samym bo cały czas wałkujemy uderzenie samolotu w pentagon. Spooky nie udowadnia bo nie ma dowodów tak samo jak ich nie miał poprzednik który już zrezygnował czyli thetruth.

Podsumowując temat uderzenia na pentagon:

- prawie wszyscy świadkowie( około 140, w tym dziennikarze) widzieli samolot. Tylko kilku mówiło że była to rakietę
- są zdjęcia fragmentu silnika( to nie jest cały silnik!!) boeinga
- koła samolotu
- fragmenty poszycia
- wgniecenia na ścianach
- film z kamery przemysłowej
- wgniecenie w generatorze
- cała masa informacji o tym że samolot został porwany

A co mają spiskowcy? Tylko powtarzają w kółko że szczątków samolotu jest za mało.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: Dagmara »

zblazowany pisze:Po co wpisujecie się teraz w tym temacie skoro w ogóle was to nie interesuje?
A skąd ty możesz wiedzieć, czy ten temat w ogóle nas nie interesuje, wręcz przeciwnie...
Ja osobiście przeczytałam wszystko to co napisałeś, ogólnie moje dnanie jest takie,
że to wszystko jednak było jednym wielkim spiskiem rządu.
I przestań w końcu ciągnąć o Spookym w koło, bo to już się nudne robi.
zblazowany pisze: Bo na was jedynie działają filmy typu loose change i reszta tego typu badziewia.
A skąd ty możesz wiedzieć jakie filmy na nas działają, jasnowidzem jesteś czy co?
Ostatnio zmieniony 2010-01-16, 19:32 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
zblazowany

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: zblazowany »

Nudne się robi? Mówisz w imieniu wszystkich czy tylko swoim? Jeżeli ktoś w jakimś temacie nic nie pisze to mogę stwierdzić że go to nie interesuje. Jeśli ciebie interesuje to fajnie. No to w takim razie nie wiem czemu napisałaś że to juz jest nudne.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: Dagmara »

Nie tylko w imieniu swoim...
Ogólnie sam temat jest ciekawy, no ale nudne się robi te Twoje nagadywanie na Spookyego, dobra kończe już bo Offa robić nie chce, a jestem surowo za porządkiem na forum.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: Crowley »

Jeszcze jeden post nie związany z tematem, a będzie warn.
Jeszcze jeden post związany z tematem, ale o charakterze zaczepnym, a zamykam temat.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: FaKtoMaaN »

Każdy ma swoje zdanie.. Jak było, raczej nigdy nie wyjdzie na światło dzienne, Po prostu perfekcyjnie przeprowadzony atak przez rząd na własny kraj. Nie ma tu nic paranormalnego, zagrywka polityczna i tyle.. Po prostu jest to smutne, i daje powód do myślenia, co do dalszej przyszłości świata.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: Spock »

To może ja z innej beczki. Abstrahując od obliczeń opartych o szacunkowe dane, powiedzcie, dlaczego rząd USA miałby z premedytacją zabijać własnych obywateli i to na taką skalę ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: Dagmara »

Żeby otworzyć sobie bramę, poprzez wojnę, wiadomo, że chodziło o dużą kase i surowce...

-- 16 Sty 2010 19:57 --

O i właśnie wytłumaczcie mi to skoro to nie był spisek, to jakim cudem terroryści, którzy niby uczestniczyli w atakach, normalnie sobie żyją i chodzą po ziemi?
I jakim cudem w rumowisku wierz znaleziono nienaruszony paszport jednego z terrorystów, to wszytko nie trzyma się przecież kupy.
zblazowany

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: zblazowany »

Już odpowiadam na wasze pytania:
Spock pisze:To może ja z innej beczki. Abstrahując od obliczeń opartych o szacunkowe dane, powiedzcie, dlaczego rząd USA miałby z premedytacją zabijać własnych obywateli i to na taką skalę ?
To jest właściwie pytanie bez odpowiedzi. Kto wierzy w spisek ten znajdzie mnóstwo powodów do zabicia swoich obywateli. Kto nie wierzy w spiski dla niego to pytanie jest bezwartościowe. Podaje się że chcieli przejąć pokłady ropy na bliskim wschodzie. Możliwe że to prawda, ale nie wierzę że w tym celu dokonano tak dramatycznych zamachów.
dagmara pisze:O i właśnie wytłumaczcie mi to skoro to nie był spisek, to jakim cudem terroryści, którzy niby uczestniczyli w atakach, normalnie sobie żyją i chodzą po ziemi?.
Nie żyją. Gdzie przeczytałaś o tym że żyją? Oczywiście al-kaida to nie jest grupa 4-5 osób którzy zginęli w zamachach i pozostał tylko bin laden. Al-kaida to siatka mająca na całym świecie swoich ludzi. Słyszeliście o tej nieudanej próbie zamachu. Jakiś murzyn z Jemenu chciał wysadzić samolot ale mu się to nie udało.
dagmara pisze:I jakim cudem w rumowisku wierz znaleziono nienaruszony paszport jednego z terrorystów, to wszytko nie trzyma się przecież kupy.
Tak to może być uznawane za cud. Ostanie się kawałka łatwopalnego przedmiotu jest ciekawe, ale takie przypadki miały już wielokrotnie miejsce. Paszport odzyskał detektyw nowojorskiej policji Yuk H. Chin, któremu wręczył go przechodzień. Przechodzień odbiegł, zanim policjant go zidentyfikować. Był to mężczyzna w garniturze w wieku około 30 lat. Działo się to tuż przed zawaleniem się wieży WTC2. Z góry sypał się gruz. Detektyw tego samego dnia oddał paszport FBI. Sądzi się, że przechodzień znalazł paszport na ulicy wśród spadających z góry resztek. Na pobliskich ulicach znaleziono także różne części samolotu.

Ponieważ brzmi to tak nieprawdopodobnie autorzy podają inne przykłady ocalenia drobnych przedmiotów z tego piekła. Z samolotu lot 175 ocalała karta United Airlines Mileage Plus należąca do 22 letniej Lisy Anne Frost, która właśnie ukończyła z honorami studia na Boston University i była na liście pasażerów tego lotu. Kartę znaleziono tuż obok kawałka jej prawego biodra (zidentyfikowanego dzięki badaniom DNA). Z tej dziewczyny nic więcej nie zostało.

Znaleziono również prawo jazdy i przywieszkę na bagaż z lotu 77, a jeszcze więcej z lotu 93: obrączki i inną biżuterię, buty, portfel, banknoty itp. Na ulicach wokół WTC odnaleziono również dwa listy z poczty, która znajdowała się w samolotach.

Jeszcze bardziej nieprawdopodobna jest historia związana z katastrofą wahadłowca Columbia. Rozpadł się on 40 mil ponad ziemią i resztki spadały na olbrzymiej przestrzeni. Wśród nich był pojemnik zawierający robaki wysłane w kosmos w ramach eksperymentu. Ocalał nie tylko cały pojemnik, ale i robaki w środku były żywe. Oczywiście, owe robaki w pudełku doskonale nadałyby się jako „dowód", że katastrofa Columbii nigdy się nie zdarzyła i że to była konspiracja, może tym razem NASA.

Można tylko dodać, że paszport nie był potrzebny jako dowód (ponieważ było tyle innych, niezbitych dowodów tożsamości sprawców) i podrzucenie go w momencie, kiedy waliły się wieże, byłoby i bezsensowne i nieprawdopodobne.


tak wyglądał ten paszport:

Obrazek

zdjecia wszystkich porywaczy

Obrazek

Terroryści przebywający na Florydzie szkolili się w szkołach pilotażu: Huffman Aviation w Venice, Jones Aviation w Sarasocie i FFTC w Venice. Na symulatorach zaś w Sim Center w Opa Locka, Pan Am International Flight Academy również w Opa Locka i Aeroservice Aviation w Miami. Reszta porywaczy szkoliła się na symulatorach w Pan Am International Jet Tech w Phoenix.
Ok. 4 kwietnia 2001r. Nawaf al-Hazmi i Hanjour udają się z Phoenix do Alexandrii w stanie Virginia.
23 kwietnia 2001r. Satam al-Suqami i Waleed al-Shehri lecą ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Orlando na Florydzie.
2 maja 2001 do Waszyngtonu przylatują z tego samego kraju Majed Moqed i Ahmed al-Ghamdi.
W połowie maja Majed Moqed, Ahmed al-Ghamdi, Nawaf al-Hazmi i Hanjour wspólnie przenoszą się w okolice Paterson, w New Jersey.
28 maja 2001 Hamza al-Ghamdi, Mohand al-Shehri i Ahmed al-Nami przylatują do Miami. 8 czerwca dołączają do nich Ahmed al-Haznawi i Wail al-Shehri.
Saeed al-Ghamdi i Fayez Banihammad przylatują do Orlando 27 czerwca.
Abdul Aziz Alomari i Salem al-Hazmi przybywają do Nowego Jorku 29 czerwca.
Khalid al-Mihdhar przybywa do Nowego Jorku 4 lipca.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: Dagmara »

zblazowany, o tym, że żyją oglądałam w tamtym roku film dokumentalny od kumpla i tam właśnie było mówione o tym, zdięcia ich były pokazywane i nawet dowiedzono się gdzie oni pracują, znajdują się itd. Ale cholercia tytułu tego filmu nie pamiętam, jak uda mi się złapać znajomego to raz jeszcze pożyczę ten film i napiszę tu jego tytuł.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: Spock »

Żeby otworzyć sobie bramę, poprzez wojnę, wiadomo, że chodziło o dużą kase i surowce...
Ale to jak strzelanie z armaty do wróbli. Od manipulowania opinią publiczną są media i "anonimowe źródła w Waszyngtonie".
zblazowany

Re: 9.11 spisek rządu czy normalny zamach terrorystyczny- cd.

Post autor: zblazowany »

No dobrze to poczekam na nazwę tego filmu. Może znajdę go gdzieś w internecie.
Co do ropy

W 2001 roku 28,56% importowanej przez Stany Zjednoczone ropy stanowił import z krajów z rejonu Zatoki Perskiej (Bahrajn, Irak, Iran, Kuwejt itp.) W 2006 roku ta ilość spadła do 21,39%. W ciągu tych paru lat ilość ropy importowanej przez USA z tego regionu zatem... spadła.

W 2001 roku kraje OPEC zaopatrywały USA w 52% importowanej przez nie ropy, podczas gdy kraje nie zrzeszone w OPEC – 48%. W 2006 roku sytuacja się odwróciła – Kraje OPEC eksportują do USA 47,4% rocznego importu ropy do Ameryki, a kraje nie należące do OPEC – 52,6%. Czyli USA importuje teraz więcej ropy z krajów nie-OPEC, niż z krajów OPEC.

W 2001 roku Arabia Saudyjska była głównym zaopatrzeniowcem USA w ropę naftową, Ameryka importowała z tego kraju 17,27% ogólnej ilości importowanej ropy. W 2006 roku krajem z którego USA importowało najwięcej ropy stała się... Kanada. 17,66% całej importowanej przez USA ropy pochodzi właśnie z Kanady. Meksyk jest na drugim miejscu ze swoimi 15,61%. Import z Arabii Saudyjskiej spadł do 14,08% i jest obecnie na trzecim miejscu wśród krajów z których Ameryka importuje ropę.

A Irak? W 2001 USA importowało z tego kraju 8,52% całego swojego importu tego surowca. W 2006 – 5,48%. Import ropy naftowej z Iraku do USA spadł i to gwałtownie.

dane wzięte ze strony http://www.eia.doe.gov/
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”