Nowy Świat ludobójstwo?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

Projekt Nowy Świat
Wczoraj dowiedziałam się od kuzynki mojego mena, gdzieś przeczytała o tym w necie, że za tym projektem idzie czarna chmura, prawdopodobnie chodzi im również o to by zmniejszyć populacje ludności poprzez wirusy i szczepionki na nie, dzięki temu chcą by zapanował ład na ziemi.
Ostatnio Czechy przeprowadziły badania nad szczepionkami świńskiej grypy na zwierzętach, żadne nie przeżyło szczepionki.
Dr Piotr Bein ostrzega przed szczepionkami-
http://grypa666.wordpress.com/ link ta temat zabójczych szczepionek
Wywiad z dr Beinem
są 3 części-
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

Ogólnie to nie tylko zwierzęta padały, ludzie po szczepionce również umierają.
Opis szczepionki jest wyrażnie zaznaczony, że jest ona toksyczna dla ludzi, a jednak chcą zrobić tak żeby przymusowo ludzie się szczepili np. we Francji najmniej jest zachorowań, a jednak tam okropnie naciskają na szczepienia.
Czechy wyraźnie ostrzegają, żeby tym świństwem się nie szczepić, zapewne gdyby zagrożenia żadnego nie było to by tego nie robili.
Tak ogólnie to oglądałeś wszystkie filmiki? Bo zastanawiają mnie te ich obozy z tymi piecami.
A o co mi chodzi, a o to, że zainteresowała mnie cała ta sprawa tych
toksycznych szczepionek i byłam ciekawa co inni na ten temat myślą...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Spooky Fox »

Jusz gdzies podawalem nazwy filmuf kture ten temat poruszaja. ogolnie rzecz biorac jusz od jakiegos czasó na temat amerykanskih szczepionek kraza rozne opowiesci. Ja tam osobiscie w to nie wieze. Swiadomosc, rze zaszczepiajac się zebym nie zachorowal powoduje jednoczesnie szanse ze moge kojfnac jakos mnie nie przekonuje. Teoria konspiracyjna ktora nie ma zbyt wielu mocnyh dowoduf.

A co do grypy na ukrainie to zobaczycie rze za kilka dniuf sprawa umilknie by za kilka miesiecy znowu wybuchla. Niech najpierf policzom ile ludzi zabila zwykla grypa. Swinska w poruwnanió do tej to pikós. Ludzie poprostu to rozdmóchójom bo to jest cos nowego.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

Mi co najbardziej nie pasowało w tej całej sprawie, to to, że w Ameryce lekarze którzy będą odmawiać przymusowych szczepień, będą podlegali karze śmierci, to nie trzyma się kupy...
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

Będą podlegali karze śmierci? haha dobre, gdzie o tym usłyszałaś, w filmiku tego beina czy jak mu tam? A w Polsce też będzie kara śmierci z niepodanie szczepionki?
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: |-_-| »

Na obu kontynentach? :P Trudno mi w to wszystko uwierzyć. Spooky, stawiasz zbyt wiele kropek. :?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Dagmara przestań! Nikt nie będzie podlegał karze śmierci.Poza tym kara śmierci nie obowiązuje chyba we wszystkich stanach .
Niektore stany podlegaja karze smierci,reszta nie.38 Stanow podlega karze smierci,a 12 nie.
A bledy Spooky'ego to juz jego sprawa.Sam nie uzywam polskich znakow gdy pisze :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

Co przestań? przecież z wykopalisk tego nie wzięłam, mówione tam było i wyraźnie zaznaczyłam, że to wszystko nie trzyma się kupy, to jest nie dopomyslenia i w ogóle.
Czytajcie ze zrozumieniem, moje posty.

-- 01 Lis 2009 14:30 --

Spooky ale żeś pojechał, na całego hehe :P
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Spooky Fox »

Tak armenia, to jest zdecydowane weto z mojej strony. Nie jestem założycielem tej strony. Nie sprawuje nad nią żadnej ogólnie rozumianej opieki. Nie jestem adminem, ministrem porządku czy innym. Ale będę pilnowac tego, czy ktoś pisze po polsku czy po polskiemu. Od tej chwili wszystkie moje posty, z wyjątkiem powieści, będą tak wyglądac. Skoro wszyscy chcą, żeby tu była burdelownia, to będzie burdelownia jakich mało. I pamiętajcie, że za błędy ortograficzne, składniowe i interpunkcyjne nie dajecie ostrzeżeń i w ogóle się ich nie czepiacie.
____________________________________________________________

A wienc tak jezt to koleina pruba osmieszenia żondu stanuf ziednoczonyh Tak jak f pszypatku filmuf na temat lorlt trejt senter byly tam naprafde solidne dowody w porószonej sprawie tak tótai iezt to zopelnie bessęsu Jak jusz fspomnialem dowody som bardzo slabiótkie a czensc tych informacji jest jusz zópelnie wyssana z paleca.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

armenia- no jestem z Ciebie dumna z tego co na końcu napisałeś :) ale przede wszystkim zrobisz to dla siebie, nie tylko dla nas ;)
A wracając do tematu, to też mi to wszystko przypomina sytuację z WTC, dużo szumu, a później wszystko ucichło.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: FaKtoMaaN »

tak tyle ze w sprawie WTC to o wiele wiele więcej faktów jest niewyjaśnionych jak dotąd, niż wiadomych.. a wiadome są same kłamstwa.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

a wiadome są same kłamstwa.
Coraz bardziej wiadoma zaczyna byc prawda w tej sprawie,ludzie zaczynaja się domyslac kto i dlaczego to zrobil.
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

kto i dlaczego to zrobił?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Krotko powiem bo nie chce się rozpisywac.
Rzad USA,po to aby miec pretekst do wojny ze wschodem.
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

W taki sposób można wykazać nawet że powódź w indonezji była wywołana sztucznie żeby zniszczyć tamten krajobraz i żeby turyści już więcej nie ładowali swoich pieniędzy. Zauważyliście że prawie wszystkie spiski pochodzą z USA i ten kraj jest obwiniany za całe zło świata? Nasa ukrywa przed nami nibiru, administracja busha zabiła własnych obywateli którzy mieli pecha być w WTC, kennediego zabili- to był spisek, teraz wywołali epidemię świńskiej grypy. Czy oni są całym światem?
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Machno »

Ruskof pisze:Krotko powiem bo nie chce się rozpisywac.
Rzad USA,po to aby miec pretekst do wojny ze wschodem.
to już prawie jak pomówienie, nie ma 100% dowodów, są tylko domysły, nie chcę się bawić w obrońce USA, bo nie przepadam za tym krajem, ale nie można od razu na nich zwalać winy, że chcieli się nahapać na cudzej ropie, to są tylko i wyłącznie domysły z dużym wskaźnikiem prawdopodobieństwa
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”