Liczby...

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Liczby...

Post autor: Spooky Fox »

Nie wiem, czy temat był poruszany na tym forum. Chciałbym jednakowoż sam sprowokowac was do dyskusji na temat cyferek.

Niby nic prawda? 2, 3, 5, 23, 69, 666, 1410...i tak dalej i tym podobne. Jednak, wierzę, że coś dziwnego i niewyjaśnionego do tej pory jest w tych, jakże niewinnych na pierwszy rzut oka, cyfrach i liczbach.

Zacznę może od tego, że już jakiś czas temu, znalazłem stronę, w której, po podaniu bodajże roku urodzenia czy znaku zodiaku, czy jednego i drugiego, nieważne, ale z pewnych bardzo mocno okrojonych informacji, dostawałem odpowiedź, jaki jestem i tak dalej. Specjalnie zapisałem to sobie na dysku, więc przytoczę kilka przykładów.

******* I TUTAJ UWAGA. DanaS, jako moja narzeczona i osoba, z którą już dużo przeżyłem, może poswiadczyc swoim słowem/pismem, czy tak jest/nie jest rzeczywiście. Zaznaczam, że ukazuję wam szczerze, tym, kim jestem i jak się zachowuję, więc proszę was, o poważne podejście do tematu. Oczywiście z całego dokumentu wybrałem te, które się zgadzają z moją osobą, więc wszystko co tutaj przeczytacie jest w 100% bądź co najmniej 80% prawdą. Oczywiście tych nieścisłości było bardzo mało, dlatego post jest troszeczkę obszerniejszy. Proszę was o cierpliwe czytanie, a jeśli nie macie ochoty, odpuśccie sobie i poleccie prawie na sam koniec posta *******


Leszek Sobczyński
Urodziłeś się dnia: 24 maja 1985 roku.

Twój numer przeznaczenia to: 7
Twój numer urodzenia to: 24
Twój numer imienia i nazwiska to: 9
Twój numer dzisiejszego dnia to: 9

Jesteś człowiekiem o naturze analitycznej, poszukującym mocnej podstawy. Medytacja i analizy prowadzą Cię do odkrywania starych i nowych prawd, uzyskiwania odpowiedzi mistycznej natury. Jesteś pełen smutku, gdy cierpi Twe ciało i dusza, dążysz do ukojenia. Wszystkie uciechy życia są dla Ciebie istotne, jesteś dobrym ich znawcą i hulaką. Niekiedy pojawiają się trudne chwile, jednak czerpiesz z nich w późniejszym okresie pewne profity. (Ooo tak...znane mi aż nad to, prawda Beatko? xP) Traktujesz życie jako największe wyzwanie, co pozwala Ci je rozumieć i panować nad nim. Jesteś człowiekiem towarzyskim, obdarzonym dużą delikatnością, jednak unikającym towarzystwa, pełen zrozumienia, poszukujesz okazji, aby pomóc słabym i uciskanym. Często kierujesz się intuicją, zachowując jednak rezerwę i dystans. Wykazujesz duże zainteresowanie psychologią i mistyką. Należysz do tych, którzy chętnie poszukują odpowiedzi na trudne pytania nurtujące ludzkość. Kto zetknie się z Tobą, zostanie Twoim przyjacielem albo wrogiem. Jeżeli czujesz się nieszczęśliwy, okazujesz to przez szczególną aktywność. Możesz stać się agresywny, szczególnie wówczas, gdy ktoś się z Tobą nie zgadza. Zły nastrój, któremu niekiedy za łatwo się poddajesz może zranić tych, którzy byli Ci przychylni. (to mnie najbardziej uderzyło. Każda osoba, którą poznaje, mówi mi to. Że z moim zachowaniem nie ma "pomiędzy". Albo wróg albo przyjaciel) Zdarza Ci się przeceniać swoje możliwości. Fantazja bywa wypierana u Ciebie przez racjonalne fakty. Do obowiązków podchodzisz z odrobiną rezerwy. Szukasz tego, co nadprzyrodzone albo niezrozumiałe
Jako pracownik jesteś nieco zmienny: dzisiaj pełen entuzjazmu, jutro nudny, pojutrze smutny. ( NO COMMENTS! PLEASE! )

Czynności:
czytanie i nauka. - no bo jakżeby inaczej.

2+4+5+1+9+8+5 = 34 3+4 = 7 JA - Jak widac, z oddzielnych cyfr mojej daty urodzenia pojawia się kolejna cyfra - 7. Spójrzcie wyżej, jaki jest mój numer przeznaczenia. o_O

Liczba 7 - jest uznawana przez wszystkie niemal religie za liczbę magiczną, mówi o wewnętrznej głębi i duchowości. Są bardzo ciekawe świata, mają wyjątkowy zmysł obserwacji często, niemal całe życie uczą się, śledzą wszystkie nowinki naukowe. Niezależni, często kroczą przez życie samotnie. Ostrożni w okazywaniu uczuć, lubią bardzo swoje towarzystwo. To najbardziej tajemnicza liczba wśród całej wibracji numerologicznej. Często osobnicy tej wibracji sprawiają wrażenie wyniosłych, zimnych, przemądrzałych. (to nawet wy, tutaj na forum możecie to stwierdzic, prawda? :) ) Mogą wydawać się antypatyczne, a prawda jest taka, że ponieważ są świadomi tego, iż łatwo ich zranić, to przybierają postawę pełną dystansu, chowając się za nią z prawdziwymi odczuciami. Ich ogromna intuicja często ociera się niemal o jasnowidztwo, maja bardzo ograniczone zaufanie do zjawisk, których nie rozumieją. Osoby tej wibracji to często perfekcjoniści, nienawidzą przeciętności i bylejakości. W negatywnym aspekcie dla tej wibracji najwięcej jest z pośród całej populacji tych, którzy uciekają od rzeczywistości w różne uzależnienia (hazard, alkohol, narkotyki, seks, iluzje) - ( To akurat jeszcze się nie zdarzyło. Na szczęście).
Nie mają wielkiego zmysłu praktycznego, więc robienie interesów nie jest ich najmocniejszą stroną. - 110% prawdy...niestety...

Partnerstwo i życie uczuciowe - pozorny chłód trochę odstrasza ewentualnych adoratorów. Najwłaściwszym partnerem będzie dla siódemki druga siódemka, także poważna i rzetelna czwórka może uczynić ją szczęśliwą, a obdarzona magnetyzmem dziewiątka, może uczynić naszą siódemkę naprawdę szczęśliwą. (dla porównania, pokażę wam, jaka liczba wyszła mojej drugiej połówce - DanaS)

1+8+3+1+9+8+6 = 36 3+6 = 9 BEATA

Liczba 9 - ogromna wrażliwość na bodźce zewnętrzne, intuicja, często zdolność jasnowidzenia, przewidywania wydarzeń, przenikanie myśli innych osób. Szlachetność, altruizm, ogromne wyczulenie na potrzeby bliźnich, inteligencja
Cecha wiodąca to dar obserwacji, nic nie ujdzie ich uwadze, są bardzo wyczuleni na najmniejsze nawet niuanse zachowań ludzi
nadopiekuńczość wobec osób bliskich
Często mają gwałtowne usposobienie, dramatyzują i wyolbrzymiają nieistotne sprawy.
Często wykazują brak realizmu życiowego, do czego za nic nie chcą się przyznać.
Nie znoszą sprzeciwu, są wtedy wyniosłe, mają skłonność do wyolbrzymiania cudzych błędów, do swoich odnosząc się z dużym pobłażaniem.
Partnerstwo i uczucia
Pełne temperamentu, kierują się emocjami, mają tzw. trudny charakter, więc najłatwiej byłoby im z osoba z własne wibracji lub siódemką.

Jeszcze jakieś komentarze?

A teraz odnośnie tych cyfr. Zauważacie, jakie niosą ze sobą przekazy? Czy słyszeliście może o liczbie 23? Ja sam bodajże dwa lata temu usłyszałem o jej - nadinterpretowanych, by może, a może nie - właściwościach. Bo kiedy się rozejrzymy, to właśnie ta liczba jest najbardziej rozpowszechnioną liczbą na świecie. Dlaczego?

20.3.2003 - godzina 3.23 - George W. Bush ogłasza, że USA wypowiadają wojnę Irakowi
Jeden cykl ludzkich biorytmów liczy 23 dni.
Krew potrzebuje 23 sekund, żeby okrążyć ludzki organizm.
Templariusze mieli 23 Wielkich Mistrzów.
Na kabalistycznym Drzewie Życia ścieżka 23 odpowiada "Wisielcowi" w kartach tarota.
Loża masońska w Nowym Jorku znajduje się na 23 Ulicy. Adres loży w Stafford, w Anglii to 23 Jaol Road.
We wzorcu DNA widać nieregularności w połączeniach co 23 sekcje.
23 heksagram w I-Ching oznacza "Chaos", "rozpad"
Piłka nożna: 2 razy po 11 graczy + sędzia = 23 ludzi na boisku

I tak dalej i tym podobne. Ja wiem, że jeśli coś naprawdę chcemy wyszukac, to to wyszukamy. Ot chocby głupawe artykuły o twarzach, które pojawiały się w chmurach dymu przy ataku na WTC 11 Września 2001. Ale coś w tych liczbach jest na pewno. Dlaczego tak sądzę? W zeszłym roku miałem 23 urodziny. Od maja, w którym to miesiącu obchodzę urodziny, poprzedni rok to było pasmo niepowodzeń, potknięc, wbijania przysłowiowych noży w plecy. Na tyle poważnych niepowodzeń, że do teraz jeszcze na mnie wiszą. Oczywiście, zaczęło się już w sylwestra 2007/2008 bodajże, kiedy jeszcze nie interesowałem się numerologią. Tak więc, można by rzec, że rocznikowo miałem już 23 lata.

Nie poddaję się oczywiście w 100% numerkom, bo nie chciałbym skończyc jako paranoik w zakładzie zamkniętym, ale zastanówmy się przez chwilę. Liczby potrafią straszyc, rozśmieszac, zastanawiac...


A co wy o tym myślicie. Kiedyś słyszałem, że człowiek potrzebuje czegoś/kogoś, co prowadziłoby nim i tłumaczyło jego poczynania. Dlatego wierzymy w Boga (bądź cokolwiek innego). Dlatego niektórzy wierzą, że los, który jest im zapisany, jest niezmienny. Od początku idziesz drogą, która jest Ci zapisana przez wyższe, nieznane formy. Troszke to pesymistyczne. Inni myślą, że tylko my sami kreujemy naszą przyszłośc. Nasza przyszłośc jest wprost proporcjonalna do wartości naszych poczynań z przeszłości. Cóż, dla niektórych, w tym dla mnie, to również jest pesymistyczne.

A więc jak to jest? W co wierzymy? W coś/kogoś, kto nami kieruje przez całe nasze życie? W coś/kogoś, kto zapisał naszą drogę, i odstawił na bok, byśmy sami sobie radzili? Czy może wierzymy w nas samych? I powrócmy do tematu. Czy naprawdę cyfry, bez względu na to, jak odpowiemy na w/w pytanie, są w stanie przewidziec nasze ruchy i znac nas lepiej niż my sami?

Zapraszam do dyskusji...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Liczby...

Post autor: Spock »

Nasze życie jest zaprogramowane w ogólnych zarysach, ale nie przez numery ani żadne siły wyższe, tylko przez wychowanie. To co nas spotyka w domu i na podwórku w ciągu pierwszych lat życia, decyduje o tym, jaki będziemy mieć charakter i jacy będziemy w dorosłym życiu. Bardzo trudno jest się spod tego wyzwolić.

A cyfry ? Cóż - jak sam napisałeś: jeśli coś naprawdę chcemy wyszukac, to to wyszukamy.

PS. Możesz podac linka do tej strony ?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Liczby...

Post autor: Spooky Fox »

Ale jednak coś tobą kieruje w życiu późniejszym, jak już jesteś dorosły, prawda? Ludzie wierzący nazywają to sumieniem. A nie wierzący? A wierzący w coś innego? Poza tym hasło "jeśli coś naprawdę chcemy wyszukac, to to wyszukamy" oczywiście coś oznacza, ale myślę, że akurat przytoczony przeze mnie przypadek raczej się nie zalicza. Tu jest po prostu zbyt dużo rzeczy, które się w 100% zgadzają. Wydaje mi się, że jest w tym coś więcej.

A link? Cóż, jak wspomniałem, byłem tam baaaaardzo dawno temu. Ale jak ją znajdę, to zapodam linka, żebyś sprawdził, jak będziesz miał ochotę. Chociaż już Ci mogę teraz sam powiedziec, że nic Ci z tego nie wyjdzie.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Liczby...

Post autor: DanaS »

Coż...nie mogę zaprzeczyć choćbym nie wiem jak niewierzyła w numerologię. Już może numer 23 sobie odpuszczę, bo moim zdaniem jest to po prostu parę faktów wyciągniętych dla potrzeb filmu i teraz jest o to wielkie halo. Gdyby poszukać czegoś dla liczby np. 74 to też byłaby o niej dyskusja. Jednak...

Co do tych cyferek i cech charakteru. Byłam przy tym (Spooky, zabij mnie ale nie pamiętam strony, choć teraz przez Ciebie mi to z głowy nie wychodzi). To wszystko się zgadza. Nie wiem jak, nie wierzę w te klocki, ale temu nie zaprzeczę. Zarówno w oniesieniu do Spooky'ego jak i do mnie to SIĘ ZGADZA. Nie myślałam, Spooky, że poruszysz ten temat a jednak w pewnym sensie się cieszę. Jednak proszę Cię, nie liczba 23. Bo bajki to ja lubię, ale te od Disneya ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Liczby...

Post autor: Spock »

No ale cudów nie ma. Strona internetowa nie może myśleć i wnioskować, może tylko realizować skończony algorytm.
Przypuszczam, że cechy z opisu dobierane są statystycznie, na dużym poziomie ogólności, tak aby zmniejszyć ryzyko "nietrafienia".
Podobne rzeczy robią banki, ubezpieczalnie i agencje wywiadowcze.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Liczby...

Post autor: Spooky Fox »

Po pierwsze - liczba 23. Nie została ona "wyjęta" na potrzeby filmu. Na odwrót kotek, na odwrót. To film został zrealizowany na faktach tej liczby. Sama w sobie niesie ze sobą pewne przesłanie, jak chocby "liczba bestii", prawda? Też mało ludzi w nią wierzy, ale coś na rzeczy jest.

Co do cudów. Spock, nie uważam tego za cud. Stronka internetowa jak to stronka. Obliczyła po prostu mój numer przeznaczenia poprzez dodanie do siebie wszystkich cyferek z pełnej daty mojego urodzenia. Resztą zajęli się numerolodzy. Wierzę, że w pewien sposób da się zmniejszyc ryzyko nietrafienia. Ot chocby niektórzy "jasnowidze", przewidują, że w Europie niedługo będzie powódź/wichura itp. Jasne jest, że na pewno tak będzie, jednak oni zapisują to na swoje konto. Natomiast to, co wyczytałem, to praktycznie 99% jest prawdą o mnie. Uważam, że aż taki poziom ogólności jest raczej mało prawdopodobny.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Liczby...

Post autor: Arek »

No cóż Spooky sam już swoje odpowiednie komentarze załączyłeś w temacie więc nie ma co takich na nowo dodawać,lol. Znam cię raptem pół roku ale mogę się przyłączyć i powiedzieć że pene rzeczy z tych co napisałeś dotyczą cię na 100%.
Osobiście nigdy się numerologią czy horoskopami nie zajmowałem, więc jest to dla mnie nowy świat, jedynie czytałem o takich powtarzających się liczbach w artykule o 2 już nieżyjących prezydentach USA, z artykułu wynikało że ta sama liczba borykała się z nimi przez całe życie, dużo ważnych wydarzeń miało miejsce w tym zawsze samym dniu miesiąca. Dało mi to wtedy trochę do myślenia.
Dana chyba najlepiej może ciebie ocenić.
Odniosę sią do ostatnich linijek tematu.
Osobiście jestem przekonany że droga nam nie jest pisana, ok są pewne drogowskazy (rodzice, otoczenie) które kształtują kierunek pójścia, ale w końcu to i tak sam wybierzesz co zrobić. Gdyby już wszystko byłoby zapisane to jakoś nie widzę sensu dlaczego człowiek miałby się o coś starać skoro i tak już za niego ktoś podjął decyzje, i tak jak to napisałeś jest to bardzo pesymistyczne. Wolę wierzyć że mam los w swoich dłoniach , taka myśl pzynajmniej dodaje otuchy. A czy tak naprawdę jest to na 100% nie wiem.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Liczby...

Post autor: Spock »

Obliczyła po prostu mój numer przeznaczenia poprzez dodanie do siebie wszystkich cyferek z pełnej daty mojego urodzenia. Resztą zajęli się numerolodzy
Tam nie było żadnych numerologów. Wszystko zostało wygenerowane przez maszynę.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Liczby...

Post autor: DanaS »

Czyli według Ciebie Spock równie dobrze mogłoby wypaść, że dana osoba jest sadystą i alkoholikiem? A ta cała zbierzność jest całkowicie przypadkowa. Czy tak?

Arku, masz rację. Znam Spooky'ego najlepiej i mogę pod przysięgą poświadczyć, że te wszystkie cechy charakteru objawiają się u niego na każdym kroku, może niekoniecnzie wszystkie naraz, jednak zbieżność da się zauważyć.

Spooky, tak nawiązując do tej stronki, na której to było...coś mi się kołacze pod ciemieniem. Czy tam nie było coś na temat gwiazd i czegoś srebrnego? Nie wiem czy dobrze kojarzę ale od przeświadczenia nie mogę się opędzić.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Liczby...

Post autor: Spock »

Zastanawiam się, jak to mogło być zrobione i widzę kilka możliwości.

1. Lista wszystkich dostępnych cech-opisów jest stała i ponumerowana. Na podstawie daty urodzenia oblicza się kilka sum kontrolnych i wybiera odpowiadające im opisy. Czyli prosta zależność y=f(x)

2. Jak wyżej, ale cechy mają przypisane współczynniki wagowe. I tak np, zamiast pojedyńczej cechy "uprzejmy", mamy szeroki zakres: "czasem nieuprzejmy", "uprzejmy", "bardzo uprzejmy", "uprzejmy w stosunku do niektórych osób", itd. Dzięki temu otrzymujemy odpowiedź pasującą do wielu ludzi.

3. Jak wyżej, z tą rożnica, że zestaw dostępnych cech nie jest wzięty z rękawa, tylko pochodzi z jakichś zestawień statystycznych. Np "bezrobocie w latach 1980-2000". Dzięki temu można umieścić cechy w jakimś rzeczywistym kontekscie społecznym. Rosną szanse, że dana osoba jest częścią tej statystyki.

4. Niektóre cechy się wzajemnie wykluczają, a niektóre mogą współistnieć w jednym człowieku. Mogą też zależeć od siebie nawzajem, wzmacniać się i osłabiać. Na tej podstawie tworzy się ogólny profil-model osoby, a potem wedłóg daty urodzenia i statystyk dobiera się natężenie cech w profilu. Dzięki temu otrzymujemy spójny opis.

Myslę, że odpowiedzi negatywnych, w rodzaju "jesteś sadystą", tam wcale nie było. Nikt by nie uwierzył, bo w końcu kto lubi czytać obraźliwe teksty na swój temat. Gdyby przyszedl prawdziwy alkoholik i sadysta, dostałby równie górnolotny opis.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Liczby...

Post autor: Arek »

A może zrobimy mały szczery test?, i zobaczymy ile w takich przepowiedniach jest uogólnienia, niech Spooky wyrazi pozwolenie bo to jego osobista przepowiednia, a ja dzisiaj w pracy stworzę punkty , pytania, oprócz numerologi, tego się nie dotykam
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Liczby...

Post autor: DanaS »

Wiesz, nie wiem ja Spooky (ma awarię netu chwilowo), ale ja bym chętnie też wzieła w tym udział :). Można?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Liczby...

Post autor: Spooky Fox »

Ej, ja poproszę Arku. Aż ciekaw jestem, co wymyślisz :)

Spock, oczywiście miałem na myśli, że były tam odgórnie zaznaczone na stronie, co ma wyjśc, kiedy komuś wyjdzie 7 czy 3 czy 1. Ale nie o to się rozchodzi. Rozchodzi się o samo dopasowanie się do całości mojej osoby. Do tamtej pory nie wierzyłem w takie rzeczy, sądząc, że to po prostu jest sprytnie podpasowane do "ofiary". Tylko w takich przypadkach to było 50/50 przepowiedni sprawdzonych. Natomiast tutaj...cóż...99% wszystkiego co przeczytałem o mojej osobie jest prawdą. No i od pewnego czasu powtarzająca się liczba 7 w moim życiu :)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Liczby...

Post autor: Spock »

A więc to tak... Ktoś po prostu przygotował wcześniej 9 gotowców, a strona tylko wybiera odpowiedni. Dużo prostsze niż sądziłem. Szkoda, bo zagadnienie daje spore pole do popisu, nie tylko dla informatyka.

Opis pasuje, bo jest na tyle ogólny, że praktycznie każdy znajdzie w nim coś o sobie.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Liczby...

Post autor: Arek »

A więc tak: Spooky dostał już gotową odpowiedż, ja to przekształcę na pytania. Najważniejsze jest w tym wszystkim by każdy sobie szczerze odpowiedział, to naprawdę najważniejsze.Będą pytania,
jeżeli to cię dotyczy to dajesz sobie jeden punkt.
Jak nie dotyczy nie ma punktu.
Jak nie wiesz to zapisz sobie pół punktu.

Czy Jesteś człowiekiem o naturze analitycznej, poszukującym mocnej podstawy.?
Czy medytacja i analizy prowadzą Cię do odkrywania starych i nowych prawd?
Czy uzyskiwasz odpowiedzi mistycznej natury?
Czy Jesteś pełen smutku, gdy cierpi Twe ciało i dusza, dąży do ukojenia?
Czy w szystkie uciechy życia są dla Ciebie istotne,?
Czy jesteś dobrym ich znawcą i hulaką.?
Czy z trudnych chwil czerpiesz póżniej pewne profity?
Czy traktujesz życie jako największe wyzwanie,?
Czy jesteś człowiekiem towarzyskim,?
Czy jesteś obdarzony delikatnością?
Czy unikasz towarzystwa?
Czy jesteś pełen zrozumienia, poszukujesz okazji, aby pomóc słabym i uciskanym.?
Czy często kierujesz się intuicją, zachowując jednak rezerwę i dystans?
Czy wykazujesz duże zainteresowanie psychologią i mistyką
Czy należysz do tych, którzy chętnie poszukują odpowiedzi na trudne pytania nurtujące ludzkość.?
Czy jest tak że masz tylko przyjaciół lub wrogów?
Czy jeżeli czujesz się nieszczęśliwy, okazujesz to przez szczególną aktywność.?
Czy możesz stać się agresywny, szczególnie wówczas, gdy ktoś się z Tobą nie zgadza.?
Czy zły nastrój, któremu niekiedy za łatwo się poddajesz może zranić tych, którzy byli Ci przychylni.?
Czy zdarza Ci się przeceniać swoje możliwości. ?
Czy Fantazja bywa wypierana u Ciebie przez racjonalne fakty?
Czy do obowiązków podchodzisz z odrobiną rezerwy.?
Czy szukasz tego, co nadprzyrodzone albo niezrozumiałe?
Czy jako pracownik jesteś nieco zmienny: dzisiaj pełen entuzjazmu, jutro nudny, pojutrze smutny.?
Czy jesteś bardzo ciekawy świata, masz wyjątkowy zmysł obserwacji?
Czy niemal całe życie uczysz się, śledząc wszystkie nowinki naukowe.?
Czy jesteś niezależny?
Czy kroczysz przez życie samotnie?
Czy jesteś ostrożny w okazywaniu uczuć,?
Czy lubisz swoje towarzystwo.?
Czy sprawiasz wrażenie zimnego , wyniosłego , przemądrzałego?
Czy masz ograniczone zaufanie do zjawisk, których nie rozumiesz?
Czy jesteś perfekcjonistą?
Czy nienawidzisz przeciętności i bylejakości?
Czy uległeś uzależnieniu(
hazard, alkohol, narkotyki, seks, iluzje) ?
Czy brakuje ci zmysłu praktycznego, np. robienie interesów.

To było 36 pytań, na tej podstawie i twojej liczbie punktów możesz stwierdzić w ilu % ta "wróżba" się na Tobie sprawdziła.
Wyszedłem z takiego bezczelnego założenia że ten program każdemu zainteresowanemu wysyła zawsze to samo ( NIe czepiam się tych liczb, tylko wprowadziłem powyższy tekst który Spooky dostał przetwarzając go na pytania) i teraz pytanie dla nas w ilu procentach te stwierdzenia nas dotyczą?. Przy pisaniu tego zauważyłem uogólnień, ale tak i w horoskopach także zawsze jest.
Ważne żeby było szczerze odpowiedziane, nagród żadnych nie ma :D , Spooky też musi nam napisać ile procent zaliczył, a poza tym każdy może brać udział
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Liczby...

Post autor: Arek »

Mnie wyszło 23,5 punkta, więc ta odpowiedż co dostał Spooky sprawdza się co do mojej osoby w 65%
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Liczby...

Post autor: DanaS »

Mi wyszło 18,5 punktu.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Liczby...

Post autor: Spock »

23 punkty
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Liczby...

Post autor: Spooky Fox »

Czy Jesteś człowiekiem o naturze analitycznej, poszukującym mocnej podstawy.? 1
Czy medytacja i analizy prowadzą Cię do odkrywania starych i nowych prawd? 0
Czy uzyskiwasz odpowiedzi mistycznej natury? 1
Czy Jesteś pełen smutku, gdy cierpi Twe ciało i dusza, dąży do ukojenia? 1
Czy w szystkie uciechy życia są dla Ciebie istotne,? 1
Czy jesteś dobrym ich znawcą i hulaką.? 1
Czy z trudnych chwil czerpiesz póżniej pewne profity? 1
Czy traktujesz życie jako największe wyzwanie,? 1
Czy jesteś człowiekiem towarzyskim,? 0.5
Czy jesteś obdarzony delikatnością? 0
Czy unikasz towarzystwa? 1
Czy jesteś pełen zrozumienia, poszukujesz okazji, aby pomóc słabym i uciskanym.? 0.5
Czy często kierujesz się intuicją, zachowując jednak rezerwę i dystans? 1
Czy wykazujesz duże zainteresowanie psychologią i mistyką 1
Czy należysz do tych, którzy chętnie poszukują odpowiedzi na trudne pytania nurtujące ludzkość.? 1
Czy jest tak że masz tylko przyjaciół lub wrogów? 1
Czy jeżeli czujesz się nieszczęśliwy, okazujesz to przez szczególną aktywność.? 1
Czy możesz stać się agresywny, szczególnie wówczas, gdy ktoś się z Tobą nie zgadza.? 1
Czy zły nastrój, któremu niekiedy za łatwo się poddajesz może zranić tych, którzy byli Ci przychylni.? 1
Czy zdarza Ci się przeceniać swoje możliwości. ? 1
Czy Fantazja bywa wypierana u Ciebie przez racjonalne fakty? 0.5
Czy do obowiązków podchodzisz z odrobiną rezerwy.? 1
Czy szukasz tego, co nadprzyrodzone albo niezrozumiałe? 1
Czy jako pracownik jesteś nieco zmienny: dzisiaj pełen entuzjazmu, jutro nudny, pojutrze smutny.? 1
Czy jesteś bardzo ciekawy świata, masz wyjątkowy zmysł obserwacji? 1
Czy niemal całe życie uczysz się, śledząc wszystkie nowinki naukowe.? 0.5
Czy jesteś niezależny? 0.5
Czy kroczysz przez życie samotnie? 0.5
Czy jesteś ostrożny w okazywaniu uczuć,? 1
Czy lubisz swoje towarzystwo.? 1
Czy sprawiasz wrażenie zimnego , wyniosłego , przemądrzałego? 1
Czy masz ograniczone zaufanie do zjawisk, których nie rozumiesz? - 1
Czy jesteś perfekcjonistą? 1
Czy nienawidzisz przeciętności i bylejakości? 1
Czy uległeś uzależnieniu
hazard, alkohol, narkotyki, seks, iluzje) ? 0
Czy brakuje ci zmysłu praktycznego, np. robienie interesów. 1



30/36 - pi razy oko 84%
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Liczby...

Post autor: Arek »

Dana 50%
Spock i ja 65%
Niby nieżle, uogólnione odpowiedzi dotyczą większości ludzi.
Jednak widać że na Spookego to choćby na miarę uszyte, nie dziwię się że to cię tak wtedy zaskoczyło
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”