Dowody na mój problem - POMOCY

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Inny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-05-31, 16:13

Dowody na mój problem - POMOCY

Post autor: Inny »

Witam. Zwracam się do Was o pomoc, ponieważ nie wiem co robić.
Jakiś czas temu napisała do mnie pewna userka z tego portalu.
Zainteresował ją wygląd moich zębów( już wcześniej o tym rozmawialiśmy),
powiedziała iż natknęła się na książkę, w której przedstawiona była postać strzygi, zęby tego czegoś za życia są podobne do moich.
Szukaliśmy rozwiązań w genetyce, jednak nic godnego uwagi nie znaleźliśmy.
Moja budowa ciała jest dosyć dziwna, dołączam zdjęcia. Pomóżcie mi zrozumieć co ze mną nie tak?
(z góry przepraszam, jeśli wybrałem nie odpowiedni dział, pozostałe fotki postaram się dołączyć jutro)

Oto link do zdjęcia zębów: http://odsiebie.com/pokaz/3204238---298a.html
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Dowody na mój problem - POMOCY

Post autor: Spooky Fox »

Nie tylko dział nieodpowiedni, ale i forum z deczka nie trafiłeś. Spróbuj z tym pójsc do stomatologa, to od razu Ci powie co jest nie tak. Oczywiście jeśli to nie żaden fotomontaż.

Rozumiem, że skłaniasz się do tego iż jesteś prawdopodobnie żyjącą strzygą, czy tak?

Możesz napisac kilka dodatkowych informacji?
1) Jak się nazywa ta userka tego forum
2) W jakiej książce znalazła takowe informacje
3) Jakich rozwiązań szukaliści w genetyce? Znaczy się odpowiedzi na jakie pytania chcieliście tam znaleźc?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dowody na mój problem - POMOCY

Post autor: DanaS »

Wada zgryzu. Za dużo zębów na za małą szczękę. Nie jest to żadna pataologia, choć moze dziwnie wyglądać. Zęby nie miały miejsca by rosnąć, a że natura nie zna pojęcia braku miejsca, to wyrosły tam gdzi miały akurat miejsce. Wizyta u stomatologa pomoże wyzbyć się tej "strzygowatości" ;). Wszystko z Tobą w porządku.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Dowody na mój problem - POMOCY

Post autor: FaKtoMaaN »

co to znaczy ze budowa Twego ciała jest dosyć dziwna? że jak? :shock:
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Dowody na mój problem - POMOCY

Post autor: cleric »

jesli dentysta który boruje Ci zeby nie jest zaskoczony widokiem twojej szczeki to czym się martwisz :] tak jak mowi Dana, zeby mialy za malo miejsca. dziwnie to wyglada, ale moze trzeba bedzie je zwyczajnie usunac?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Dowody na mój problem - POMOCY

Post autor: DanaS »

Jeśli nie sprawiają bólu i lekarz nic nie mówi na ten temat to może nawet nie ma potrzeby usuwania. Nie jest to nic strasznego (a już na pewno zaraźliwego). Ostatecznie pokazywanie zębów nie jest przyjętą normą przy poznawaniu ludzi ( nie w naszej szerokości geograficznej). Jeśli nie czujesz dyskomfortu, i nie będziesz słuchał podszeptów o strzygach to możesz z tym żyć do późnej starości ciesząc się większą powierzchnią zgryzu trzonowców.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Dowody na mój problem - POMOCY

Post autor: Spock »

Zasięgnij porady lekarskiej, jeżeli masz wątpliwości co do swojej budowy anatomicznej.

Czy to takie trudne ?
Zablokowany

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”