Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Szczery2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-05-17, 01:03

Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Szczery2 »

Witam mam kilka pytan:

1. Przedchilą przezylem cos dziwnego, a mianowicie usiadlem na ziemi i zacząlem się koncentrowac, zacząlem sobie wyobrazac ze energia zaczyna wplywac w moje cialo, zacząlem odczuwac ciwne cieplo i lekkie mrowienie. (energie wyobrazilem sobie jako bialo-zólte pasy wplywające do mojego ciala) A pytanie to: COto moze znaczyc, co to moglo byc i jak moge to wykorzystac


2. Prosze o hmmm podanie mi jakiegos sprawdzonego, powtarzam sprawdzonego poradnika lub opisanie przez kogos jak otwierac Czakramy.


Pozdrawiam i z góry dziękuje
Szczery2
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Reffus »

w moim przypadku pobieranie energii z otoczenia nie jest szkodliwe, ale nie wolno za dużo jej pobierać, bo raz, gdy byłem na takim odludziu, i zacząłem pobierać energie, to po pewnym czasie, poczułem się pełny, a energia zaczęła ze mnie szybciej uchodzić niż przychodzić, i przez moment(kilka sekund) lewitowałem kilka centymetrów nad ziemią i miałem wrażenie że energia rozrywa mnie, szczególnie w okolicach klatki piersiowej.
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Reffus »

raczej nie mam problemów, tylko wtedy wogóle zaczynałem, a energii było za dużo, to jest tak jak z przejedzeniem... w pewnym sensie
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Spock »

siadlem na ziemi i zacząlem się koncentrowac, zacząlem sobie wyobrazac ze energia zaczyna wplywac w moje cialo, zacząlem odczuwac ciwne cieplo i lekkie mrowienie
Nacisk na zakończenia nerwowe. Po prostu zdrętwiałeś.
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

Ale ta energia naprawdę istnieje, czy to są tylko wasze wyobrażenia?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Ruskof »

Gdyby nie istniala to myslisz ze stworzylbys psiballe itp?
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

nie wierzę w psi balle
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Ruskof »

Dalem to jako przyklad,czytaj uwaznie przyjacielu:
psiballe itp
Moze to byc wykorzystywane zeby się ogrzac,lub cokolwiek (to w co wierzysz w takim razie)
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

w co ja wierzę? też się nad tym zastanawiam, mało jest takich rzeczy w które wierzę.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Ruskof »

No tak...Chyba ze przez pewne wydarzenie organizm zacznie tworzyc adrenaline,chociaz nie wiem czy ma ona wplyw na utwarzanie psi-balli (raz zauwazylem jak się cos tworzy ostatnio miedzy dlonmi,cos w stylu nitki,ale szybko zniknelo).
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

Może zastanówmy się czym się różni pobieranie energii z kosmosu a pobieranie jej z lasu czy jeziora.
Różni się jedynie ukierunkowaniem myślenia. Jeśli pójdę do lasu to będę czerpał energię z drzew, a jak nad jezioro to z wody. tak samo mogę ją czerpać z gleby czyli iść na pole i położyć się między kartoflami jednocześnie wyobrażając sobie że z ziemi płynie przez moje ciało uzdrawiająca energia.
To teraz zastanówmy się dlaczego wiele osób czerpie z kosmosu a nie dajmy na to z lasu.
Bo kosmos ma swoje zalety-jest wielki, tajemniczy, nieodgadniony i dlatego lepiej to brzmi że pochłaniamy moc z kosmosu niż jakiegoś drzewa na polu. Dlatego ezoterycy mówią że biorą moc z tego źródła chociaż równie dobrze mogliby powiedzieć że czerpią powera z pudełka zapałek. Jedno i drugie twierdzenie ma takie same podstawy jeśli chodzi o prawdę. Ale mówienie że czerpiemy z pudełka jest śmieszne i ludzie w to nie uwierzą, a w kosmos już tak.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: Ruskof »

To teraz zastanówmy się dlaczego wiele osób czerpie z kosmosu a nie dajmy na to z lasu.
Voozie wczesniej napisal ze energia pobierana z otoczenia to jeden wielki syf,zabrudzona,uzywana itp..
A idac wlasna droga to mysle ze w kosmosie jest o wiele wiecej energii niz na ziemi lub w pobliskim miejskim lesie czy parku (wieksza przestrzen).
zblazowany

Re: Energia, Czakramy, Gromadzenie Energii, Pomoc

Post autor: zblazowany »

Las zostanie wycięty i posadzą nowy, dalej można czerpać energię z nowych drzew które urosną. Acha i jak energia moze być zabrudzona skoro jest niematerialna?
Energię czerpiemy głównie ze słońca które jest podstawą tego że zycie na Ziemi w ogóle istnieje. Roślinki dzięki temu mają proces fotosyntezy a ludzie witaminę D.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”