pytanie o zaklęcia

MACACO
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2008-10-05, 20:05

pytanie o zaklęcia

Post autor: MACACO »

podoba mi się pewien chlopak i chcialbym zeby się do mnie zblizyl, tzn chodzi mi o to zeby zwrocil na mnie uwage

zapytam inaczej moglby ktos zebrac jakies zaklecia milosne i umiescic je tutaj????????
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: cleric »

juz chyba taki temat byl, przejrzyj forum.
Sothis, ile razy nalezy Ci powtarzac ze jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj?

niech jakis madry doswiadczony mod zdecyduje co z tym tu zrobic :]
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: Spock »

MACACO - Podejdź do chłopaka i powiedz mu wprost, że ci się podoba.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: cleric »

nie moge znalesc tego tematu magia milosna.. a bylo to przeciez..

pozatym nikogo do milosci nie zmusisz i nie nalezy tego robic jakimis magicznymi sztuczkami :]
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: Sothis »

cleric pisze: Sothis, ile razy nalezy Ci powtarzac ze jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj?
Tutaj mam do powiedzenia tyle: głupotę trzeba piętnować i tępić. Na cholerę komu bzdurne zaklęcia? ;]
Miłość nie potrzebuje zaklęć.(i to nie tylko dlatego, że nie działają ;] )
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: Ivellios »

Cleric, temat o magii miłosnej zapewne skasowała The Little One. Raz na ruski wiek loguje się, robi czystkę w działach o magii, po czym znika :P

Też jestem zdania, że miłości magią nie da się wywołać. Już lepiej stosować znane i sprawdzone sposoby typu KKK - kino kolacja kopulacja xP
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: cleric »

kurcze pechowo :D

ale dziewczyna nie bedzie chlopaka do kina zapraszac^^
Dziewczyno, jestes kobieta, kobieta potrafi przyciagnac uwage mezczyzny, rozkochaj go w sobie na serio a nie magicznie na niby;)
MACACO
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2008-10-05, 20:05

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: MACACO »

hmmm za wszelkie wyklady na temat moralnosci z gory dziekuje. Moglby ktos poprostu wrzucic tutaj te zaklecia??
dziekuje uprzejmie:)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: Sothis »

Ja już jedno wrzuciłem, ale usunęli. :(
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: Lord666 »

milosc poprzez zaklecie hahahaha buhahahaha lol? dla mnie to nie byla by dobra milosc. Bo milosc jest wtedy gdy uczucia sa odwzajemnione, a to by mi wygladalo na milosc z przymusu...
asiatko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2008-11-20, 00:54

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: asiatko »

Uwierz mi to jest proste wystarczy chcieć i mieć odwagę. Np. zagadaj do niego, zdobądź jego zaufanie, Jeśli znasz jego przyjaciół jak własną kieszeń to poproś aby oni cię z nim zapoznali, zaoferuj swoją pomoc przy lekcjach lub ty poproś pomoc....
Jeśli chodzi o zaklęcie to nie jest dobry pomysł Bo tu może się wszystko wydarzyć nawet to ze potem taka istotka będzie cierpiała.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: Ruskof »

Gdybym znal jakies zaklecie zeby przyciagnac kogos to nie umialbym wybrac :D
Ale z tego co pamietam,gdy kumpele "probowaly" zwrocic moja uwage na siebie,to podchodzily (jak w szkole to na przerwach gdy sam bylem,a jak na podwurku to w indywidualnie kazda przychodzila i zadawaly zboczone pytania itp..) ale jedno sprawilo ze naprawde zwrocilem na nie uwage,podchodzily i puszczaly oczka,poprawialy wlosy,"dotykala się" po biodrach,i mowila takim tonem ze odrazu szlo się zauroczyc :P
Nie jestem spacjalista od tego,nie znam zadnych milosnych zaklec,ale jesli go nie znasz,i ci zalezy na nim,to radzilbym ci najpierw sprawdzic czy naprawde bylby dobrym ewentualnym partnerem.Mozesz mu zadac pytania takie jak co lubi,jakie ma oceny,jakie przedmioty lubi,zadawaj takie pytania ktore moglyby ci pomoc zrozumiec ze naprawde moglabys na nim polegac,a czy przypadnie ci do gustu rozumem to juz ty ocenisz. :)
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: |-_-| »

"Magią" niczego większego nie zdziałacie. Po stokroć mocniejsze jest uczucie, bez użycia jako takiej magii , o której tu piszecie. To po prostu oszukiwanie samych siebie, i partnera. ;]
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: Ruskof »

No to niezly z ciebie macho :P
Ale do takiego czegos do wez przyklad od Ivelliosa-Kino,kolacja,kopulacja :P
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: pytanie o zaklęcia

Post autor: Ruskof »

drejko-nie jestem dziewczyna,wiec powiem co zrobilbym gdybym szukal jakiejs dziewczyny a sam bylbym jak pole po przejezdzie kombajna.Gdybym mial swlaczale piersi i brzuszki to bym się zaraz za brzuszki i pompki zabral,obial wlosy,wyzelowal,wyperfumowal,i wyjazd na ulice (nie zaraz ale po jakis meisiacu gdy juz nadwagi pojdzie w ........) a nie ze walisz teksty na poziomie 3 latka z tym ze masz buzie przejechana betoniara czy szukac faceta jak rosline,rosline jesli pachnie od niego jakos.To nie jest ani madre,ani smieszne,przeciez takimi tekstami kobiecie tyle krzywdy narobisz ze się rozplacze :lol:
Zablokowany

Wróć do „Inne”