Jak wywolac energie ? POMOC

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Sor3
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-05-11, 21:41
Lokalizacja: Katowice

Jak wywolac energie ? POMOC

Post autor: Sor3 »

Mam mały problem jestem nowy na tym forum i chcialem sprawdzic jaka ja mam enegie jaki kolor ma moja aur tylko nie wiem jak ja wywolac moge prosic o pomoc


chodzi mi dokladnie jak mam wszystko zrobic bo szukam na forum i nie znalazlem takiego tematu


Pozdrawiem Tomek
Alvard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2008-05-19, 02:50
Lokalizacja: Rychwał

Post autor: Alvard »

Ave !
Niebawem na stronie bedzie artykuł z tabelami i opisem, na te chwile mogę poradzić ci jedno, możesz sprawdzić długość swojego tzw. promienia. Sprawa jest bardzo prosta. Weź srebrny lub miedziany pierścionek czy obrączke, zawieś to na nitce, jedną dłoń daj na dół tak jakbyś trzymał jajko ale strusie :) a drugą tę w której masz wahadełko, bo o nim mówimy, utrzymuj nad reką niżej, staraj się skupić nad wahadełkiem, powoli zmieniaj długość nitki. Na takiej długości na jakiej będą najsilniejsze ruchy wahadła - to to bedzie długość Twojego promienia. reszte danych odczytasz sobie z tabel jakie bedą publikowane na stronie. Radze przeprowadzić kilka testów, wiesz... każdy bywa zmęczony, czy pobudzony. Eksperymet jest bezpieczny - nie ściągniesz żadnego "dowcipu"
Pozdrawiam.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Post autor: |-_-| »

Najpierw naucz się widzieć aurę, tego trzeba się uczyć i wydaje mi się, że za pierwszym razem trudno zobaczyć aurę ludzką(tym bardziej, iż chcesz odrazu zobaczyć kolor,kształt itp. Niektórym się udaje za pierwszym razem, bo znam takie osoby, ale one zazwyczaj mają krewnych z podobnymi umiejętnościami). Sama miałam takie problemy,ale dużo ćwiczyłam i umiem już ją zobaczyć. Poszperaj, na forum jest dużo tematów o aurze...
Życzę powodzenia :)
JamCiJest
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-08-02, 12:46
Lokalizacja: Nie twój interes....

Re: Jak wywolac energie ? POMOC

Post autor: JamCiJest »

Mam pytanie odnośnie "dlugości promienia"...Do czego odnosi się to określenie? Potrafię bez problemu poslugiwać się wahadełkiem potrafię też inne rzeczy jednak pytam z ciekawości, bo to pojęcie jest mi nieznane ;) Mam nadzieję na rychłą odpowiedz..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”