Więzienie różnych wyznawców religi

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Ciekawe
A co jak ktoś w nic nie wierzy?
Ma przesrane,ale sam sobie winny :D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Ciemny Wilk,
Zgadzam się,,,,,,, wszyscy powinni mieć tyle samo wolnego, a czy pójdzie taki do kościoła, czy do meczetu albo wcale to już jego sprawa
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Oczywiście !

Okres Ramadanu, Boże Narodzenie w okresie katolickim i prawosławnym, i wszelkie inne święta powinny być ustawowo wolne od pracy. I to dla wszystkich, bez względu na wyznanie. Przecież żyjemy w państwie neutralnym światopoglądowo :)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

aby najważniejsze święto religijne dla danej religii, było wolne od pracy dla każdego, to trzeba byłoby roztrzygnąć jaka wiara jest religią a jaka sektą
Nie widzę takiego obowiązku. Po prostu dajemy wolne wszystkim po równo (albo jak to się kiedyś mówiło: wedle potrzeb) i już. Nie trzeba wnikać kto ma rację :mrgreen:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Tak, puszczajmy morderców na 26 dni by respektować ich prawo do życia. Absurd.
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Tak, to dobry pomysł zwłaszcza dla satanistów, którzy obchodzą święta (halloween) porywaniem dzieci i składaniem ich jako ofiary (robią tak tylko podobno z dziewczynkami, bo chłopców uczą na kapłanów, a buntowników do dziewczynek)
Nie wypowiadałbym się na twoim miejscu na tematy o których nie mam zielonego pojęcia, ośmieszasz się.
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Eva, już po raz któryś robisz z siebie bóg jeden wie kogo :/ Opanuj się...

Zresztą- nie ja tu jestem od upominania, mnie to po prostu drażni...

Moim zdaniem każdy powinien miać po równo. Bez względu na płeć, kolor skóry, wyznanie i w którym szpitalu się urodził...


Wiem wiem, za bardzo koloryzuje xD
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Eva, już po raz któryś robisz z siebie bóg jeden wie kogo :/ Opanuj się...
Lol, wystarczy wpisać na wikipedii satanizm i sobie poczytać, zanim się zacznie pisać bzdury. Tak się szerzy ciemnota, ludzie piszą o rzeczach o których nie mają najmniejszego pojęcia, a potem internet jest zasyfiony tonami idiotyzmów.
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Nie, sataniści, to ludzie o których ja napisałem, natomiast to co ty robisz, to podciaganie pod satanistów mnóstwa innych religii. Dla przykładu, to lucyferianie czczą szatana, i wierzą w to, że na końcu i tak wszystko powróci do boga (łącznie z szatanem).

Jesteś ignorantem, i pokazujesz innym swoja głupotę upierając się i broniąc swoich błędów. Człowiek na poziomie jest w stanie zrozumieć swój błąd i przyznać się do niego.

(rada dla ciebie, życie do nie regułka z wikipedi)
Rada dla ciebie: nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia (łącznie z życiem). Poza tym zastanów, się, czy masz prawo dawać mi rady w takim momencie, kiedy nawet nie dałem ci ku temu powodu. To ty tu jesteś ignorantem, który nagina znaczenia słów tak jak mu się to żywnie podoba.
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Człowiek na poziomie jest w stanie zrozumieć swój błąd i przyznać się do niego.
Hehe... he...
No i właśnie o tym mówię... zresztą... KONIEĆ OFFTOPU, POŻĄDEK MUSI BYĆ! :P

Niektórzy, którzy są nazywani satanistami nie mają tak naprawdę nic wpólnego z szatanem. Mogą to być ludzie, którzy po prostu przeciwstawiają, buntują się przeciwko dzisiejszym normom moralnym.

Tak prpos ta informacja JEST z wikipedii, nie czepiaj się jej, Eva
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Niektórzy, którzy są nazywani satanistami nie mają tak naprawdę nic wpólnego z szatanem. Mogą to być ludzie, którzy po prostu przeciwstawiają, buntują się przeciwko dzisiejszym normom moralnym.
A przpraszam, o czym ja niby pisze? Przecież od początku mówie, że SATANIŚCI nie mają nic wspólnego z szatanem, oni czczą tylko samych siebie, ta ideolgia opiera się na egocentryźmie i w większości przypadków egoiźmie
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”