Rok 2012

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Zgadzam się. Nie wiem czy pamiętacie ile się mówiło o dniu 06.06.06. I co z tego wyszło? Nic. Była mowa o Apokalipsie, klęskach żywiołowych, katastrofach nuklearnych. Mówiło się tyle bzdur, że niektórzy ludzie wręcz panikowali, szli do księdza i prosili o ostateczne rozgrzeszenie itp. W rzeczywistości, poza tym, że do kin wszedł fil "Omen", nie stało się nic, co mogłoby się w jakikolwiek sposób wiązać z datą zawierającą trzy cyfry 6.
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Ja przewiduje na 2012 tylko i wyłącznie klęskę sportową, polityczną, organizacyjną i masę korków i przepełnionych hoteli w Warszawie.
Michalson
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 97
Rejestracja: 2006-10-31, 18:44
Lokalizacja: Piasstów

Post autor: Michalson »

Maestro pisze:Ja przewiduje na 2012 tylko i wyłącznie klęskę sportową, polityczną, organizacyjną i masę korków i przepełnionych hoteli w Warszawie.
no dokładnie :) A w te wszystkie bzdury o końcu w 2012 jakoś nie wierzę :/
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Zamiast debat lepiej załątwiajcie sobie budkę z hot dogami pod stadionem to przynajmniej zarobicie :D.
Michalson
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 97
Rejestracja: 2006-10-31, 18:44
Lokalizacja: Piasstów

Post autor: Michalson »

Maestro pisze:Zamiast debat lepiej załątwiajcie sobie budkę z hot dogami pod stadionem to przynajmniej zarobicie :D.
mam wyższe ambicje :? Będę popcorn roznosił :PP

Oglądałem to "Nie do Wiary" dzisiaj i troszkę pachnie ściemą. Ta kobieta przeżyła śmierć kliniczną, ooo super znam kilka takich osób i jakoś od razu nie opowiadają że czują się w egipcie jak u sebie w domu i o tym kiedy nastąpi koniec świata. Ta hipnoza też jakoś "nie teges" wyglądała :P Może się mylę, ale moim zdaniem to postać stworzona na potrzeby tego odcinka, "żeby ludzie uwierzyli"...
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Zahipnotyzowana osoba bardzo łatwo ulega autosugestii chce się przypodobać hipnotyzerowi a granica między prawdą a wyobrażnią jest tam bardzo płynna...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Ale nie zawsze zahipnotyzowana osoba ma owego hipnotyzera, niekiedy sama "wchodzi" w trans w którym ma przekaz i sama z niego wychodzi.
Co do tej kobiety, to może dodam że jej od początku nic a nic nie wierzono, wszystko za bajki uważano. Dowodów żądano a najlepiej w Polsce bo Egipt daleko. W jakiejś sesji w koncu Samuel bo tak nazywać chce się ten "byt" zaczął dawać namiary gdzie i jak kopać tu na terenie Polski. Chodzi o pozostałości Swiatowida w okolicach Wrocławia .........
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Według przepowiedni bytów z Kasjopei to ten koniec świata ( o którym my gadamy że nastąpi w 2012) to ma się wydarzyć w ciągu 18 lat, począwszy od 1994r. Jak na razie nic nie słychać o tej grupie komet co mają nam zagrażać

pozdrawiam Ar
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Proponuje zapytać własnych opiekunów, co ma nastąpić.
Mnie jakoś bez pytania podsyłają "przepowiednie", dzisiaj mnie męczyła gigantyczna powódż... i to nawet nie we śnie, tylko jak już widziałem pokój, czyli na jawie. Kilka dni wcześniej, jakieś spadające kamienie, jeszcze wcześniej, gigantyczna "kometa" lecąca w strone gdańska... tak się wystraszyłem, że pod wieczór nie mogłem spać, ze strachu oczywiście.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Ta kometa to jest prawdziwa, wczoraj w wiadomościach o niej gadali (ale nie o gdańsku),powódż też była w tamtym tygodniu.
Jak pytam swojego ducha o coś to tylko mi zsyła sny o seksie :D w ostatnim czasie to chyba coś znaczy ale nawet mi na myśl nie przyszło by go za to zganić :oops: :oops:
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Ło matko Arku.
Seks przed końcem świata to nawet fajna sprawa - inni umrą w męczarniach :lol:

Komety bywają okrągłe? Mnie się okrągła, jak kula, albo księżyc, chropowata "kometa", czy jakaś skała wulkaniczna śniła, była tak duża, że z przerażenia nie mogłem się ruszyć, jak ją widziałem. Takie slow motion było.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

"""""""""""""""""""""""""""""""A po zatym jest większe prawdopodobieństwo że w polskim rządzie zasiądą ludzie mądrzy i że zapanuje tam pokój""""""""""""""""""
To prędzej uwierze że otworzy się ta wielka biblioteka wiedzy atlantydów nawet jak nam przyjdzie poczekać jeszcze pare lat. Ok dobrze to miało być w 2000r. , ale dopóki kaczory szaleją spokoju też nie bedzie

pozdrawiam Ar
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

No tak, ale niektóre przepowiednie, a może nawet większość nie musi się sprawdzać, bo to tak, jakby wierzyć, że wszyscy ludzie na ziemi są prawdziwi - w sensie, że nie kłamią, albo że są szczytem cnót.

W 2000 roku zaczeło się odliczanie 12 lat do wielkiego bałaganu. A chyba wiadomo, że przed tym bałaganem ludzkość nie może dostać starożytnej wiedzy, bo co oni by z tzw. biedakami zrobili (rządy)? Nie trzeba by czekać do roku 012 na armageddon.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

W wielu różnych chanelingach jest podawane że ta zmiana nie nastąpi z jednego dnia na drugi. Zmiana ta będzie latami trwać aż dojdziemy do następnej gęstości, czyli też do zrozumienia sedna sprawy. Jak patrze na niektórych nastolatków to chyba trzeba więcej niż parę lat zanim oni "skumają" o co chodzi
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Popatrz na moherów, gdyby przeżyli, a zapowiada się, że jednak zostaną wycięci w pień, to ile by to stuleci trwało, zanim by się kraje takie jak polska pozbierały?

Co masz na myśli pisząc, że zmiana będzie trwać latami aż dojdziemy do następnej gęstości?
W 2012 nadejdzie 4 poziom gęstości, skosi niewiernych :-P (żartuje sobie). Następny po nim jest 5, a to poziom kontemplacji... Ten pośmiertny :>
Po 4 już wyżej w ciele nikt nie wyjdzie.
Jest powiedziane, że ci, którzy będą gotowi, zostaną podniesieni wraz z planetą do poziomu 4, pozostali, jeśli któryś przeżyje (przebiegunowanie, które nie musi wcale nadejść, jesli z cheopsem się wyrobią), zostaną na 3 poziomie - taka kara. Przebiegunowanie jest jakby na dokładkę, miejmy nadzieje, że hm... Właśnie, na co? Życie z tymi debilami dalej na boskiej planecie? To może lepiej, żeby było przebiegunowanie... Choć to tylko materialne uderzenie, psychicznym i duchowym będzie przejście przez falę energetyczną, która podniesie ziemię do 4 wymiaru.
Więc kto będzie zamknięty i wyżyje w ciele, ten zostanie uderzony energią... Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, mają ci, którzy się jeszcze nie otwarli na energię.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

jak mamy się otworzyć na tą energię panie DF?? sorry za takie laickie pytanie
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Łojezu... Ludzie, zejdźcie na ziemię. Jakie gęstości, jakie przebiegunowienie ? Choćbyście na uszach stawali, to i tak żaden cud nie nastąpi. Mogę się nawet założyć.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Ja też, nie myślcie, że tylko Spock jest sceptykiem :) co prawda żyjemy w okresie anomalii (normalnie wg. naukowców powinniśmy właśnie mieć epokę lodowcową), ale to nie znaczy, że musi się wydarzyć coś strasznego. To, że może się wydarzyć tak, że przez jakiś czas będzie nam zimno wcale nie oznacza ingerencji bóstw... o ile globalne ocieplenie (a raczej schłodzenie, bo to będzie wynik) jest normalną sprawą na ziemi i trzeba się z tym pogodzić, o tyle robienie z tego jakiejś religii i gęstości to jakiś absurd.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”