Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Kryptozoolog »

Kręgi w zbożu ZAZWYCZAJ są zwykłym oszustwem, jednak pomyślmy nad tymi paroma przypadkami, których nie zatuszowało wojsko, kiedy to najlepsi naukowcy nie mogli wytłumaczyć wielu obserwacji świadków czy też wysokiego promieniowania...
Jest oczywiste, że część z kręgów zrobiły na prawdę jakieś obiekty latające, lecz niekoniecznie było to UFO.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

Kryptozoolog pisze: Jest oczywiste, że część z kręgów zrobiły na prawdę jakieś obiekty latające, lecz niekoniecznie było to UFO.
Powiedziane ,,JAKIEŚ OBIEKTY LATAJĄCE,, czyli nie można wnioskować jakie, czyli są niezidentyfikowane prawda? Więc Cie zaskoczę tak to właśnie jest UFO (unidentified flying object) niezidentyfikowany obiekt latający czyli po prostu NOL:)
Więc moje Pytanie do Ciebie. Jaka masz teorię? Jakie obiekty stworzyły piktogramy, i w jakim celu? oczywiście wykluczając U.F.O..
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Kryptozoolog »

No cóż, nie podam dokładnych obrazków czy szczegółów ale zarówno wojsko, jak i inni ludzie mogli wytworzyć jakiegoś rodzaju maszyny? roboty? W każdym razie coś, co nie mogło latać, ale miało odpowiednie możliwości żeby świetnie sfałszować jakiś krąg i może nawet zająć się tym promieniowaniem?
Naprawdę nie wiem, ale nie chcę wykluczyć możliwości że ludzie po prostu przynieśli coś co zostawiło takie ślady po czym to schowali/zniszczyli/wzięli...?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Ruskof »

Juz w innym temacie mowilem,ze z tego w focusie wyczytalem to jacys szalency się przyznawali to wykonywania takich rysunkow,wbijajac bambusy na 2/3 metry do ziemi,i biegali az rysunek bedzie wykonany do konca.Jedyne co dziwne,to to ze kregi kukurydzy,ktore mialy wg ich struktury się zniszczyc po zgieciu,piktogramach byly ugiete w krzyzyki,bez zadnych pekniec.Po prostu cud,jesli czlowiek zdolal takei cos zrobic. :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

Kryptozoolog pisze:W każdym razie coś, co nie mogło latać, ale miało odpowiednie możliwości żeby świetnie sfałszować jakiś krąg i może nawet zająć się tym promieniowaniem?
no tak mogło by fałszować, ale fałszerstw jest dużo, i to nawet udowodnionych. Lecz mnie nie interesuje jak robią fałszerstwa tylko oryginały:P
dochodzi jeszcze sprawa światków i nagrań wideo.
nie zapominajmy o bardzo dużej liczbie doniesień, o świecących różnokolorowych kulach pojawiających się nad polami, oraz bezszelestnego powstawania kręgów.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Kryptozoolog »

Ruskof pisze:Juz w innym temacie mowilem,ze z tego w focusie wyczytalem to jacys szalency się przyznawali to wykonywania takich rysunkow,wbijajac bambusy na 2/3 metry do ziemi,i biegali az rysunek bedzie wykonany do konca.Jedyne co dziwne,to to ze kregi kukurydzy,ktore mialy wg ich struktury się zniszczyc po zgieciu,piktogramach byly ugiete w krzyzyki,bez zadnych pekniec.Po prostu cud,jesli czlowiek zdolal takei cos zrobic. :)
Chodziło mi raczej o coś wyższego pod względem technologi niż kije i sznurki, za pomocą których zrobiono już w zbożu wiele znaków.
Może stworzono jakiegoś robota, którym sterowano z daleka, wygładzało zboże/trawę, tworzyło niesamowite wzory... Możliwe jest też że promieniowanie też zrobiono ''ręcznie''. Jeśli człowiek chce, to potrafi.

Edit:
Tak, to o czym mówisz jest rzeczywiście tworzeniem kręgów przez UFO, jednak nadal nie przez kosmitów... Myślę że udowodnienie tego było by możliwe, gdyby wojsko siedziało przy każdym polu dzień i noc, czekało aż coś wyląduje i spróbowało zniszczyć lub zatrzymać :D
Absurdalne, jednak jest jedynym dobrym sposobem, bo jak otoczymy jedno pole to UFO zawsze ląduje na drugim...
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Ruskof »

oraz bezszelestnego powstawania kręgów.
Pewnie autorzy tych piktogrammow wlozyli uszy wlascicielom pol przed dzialaniem :diabel2:

Na powaznie-Moze jedynym dowodem na to,ze kregi naprawde robia kosmici moze byc cichy sposob w jaki to wykonuja.

I jeszcze jedno-Tacy szlaency sklonni byli jezdzic po calym swiacie zeby takie znaki robic?(od chin po stany,w europie itp...) przeciez budzet by im poszedl...:)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

Nie zapominaj że Pola w Wylatowie były 24h na dobę monitorowane i obserwowane.. no i co? nic. I myślisz że wojska tam nie było, właśnie jakoś dziwnie wzmożony był patrol powietrzny..
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Ruskof »

Tak, to o czym mówisz jest rzeczywiście tworzeniem kręgów przez UFO, jednak nadal nie przez kosmitów... Myślę że udowodnienie tego było by możliwe, gdyby wojsko siedziało przy każdym polu dzień i noc, czekało aż coś wyląduje i spróbowało zniszczyć lub zatrzymać
Absurdalne, jednak jest jedynym dobrym sposobem, bo jak otoczymy jedno pole to UFO zawsze ląduje na drugim...
Mowiac "wojsko" wpadlem na pewien pomysl.Wszyscy mowicie,ze wojsko amerykanskie ma przynajmniej 20 lat lepszej technologii od cywilnej.Moze to za pomoca ich technologii zrobili te piktogramy,i mowia ze kosmici non stop daja nam znac o sobie?Kolejna hipoteza...:)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

no mogło by tak być, ale pytanie po co? żeby ludzie uważali ze kosmici a oni by ukrywali swoje latajżce spodki? uważam że do takiego celu wybrali by jakieś większe znane uprawy, a nie mała wieś, o której nikt wcześniej nie słyszał. Nie wspomnę już o wyborze kraju :D
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Ruskof »

Wlasnie mysle ze wybieraja male nieznane wsi,a nie miasta,po to aby ludziom jeszcze glebiej wpajac do glowy ze to kosmici (o ile kosmici nie posiadaja juz map naszej planety :kosci: ),ze kosmici nie znaja terenow,a pojawianie się piktogramow jest w przypadkowych miejscach.Oczywiscie,ta wies bedzie znana,bo przeciez rolnik zauwarzy to,zadzwoni na policje ze ktos mu pole skosil po cichu,z helikopteru pstrykna setki zdjec i juz ida na pierwsze strony gazet. :mrgreen:
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: FaKtoMaaN »

Ruskof Ty masz nieraz dziwniejsze pomysły ode mnie xD
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Ruskof »

Bo zawsze wpada mi to dobre tlumaczenie do glowy :D (tak mowi moja babcia) i dlatego nikt mnie nie rozumie :P
Ale logicznie myslac-Po co beda wiercic dziury sobie we lbie na to zeby wybrac jakies Indianapollis czy Washington D.C. po to zeby jakies piktogrammy zrobic?Skoro UFO,(lub NOL jesli tak jest wam lepiej) ucieka gdy ktos podejmuje cos przeciwko nim,to czemu piktogrammy nie mialyby byc w jakis "uciekajacych" miejsach,typu nieznane wsi,albo gospodarstwa (wykluczajac teze hazardowego miejsca na polozenie pikto).Z reszta tyle mi tych pomyslow wpadlo ze sam nie wiem jaki wybrac. :mrgreen:
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Kryptozoolog »

Propaganda wojska, mówiąca że kosmici istnieją, kiedy to oni robią kręgi?
Rzeczywiście szalony pomysł, ale dlaczego wtedy wojsko tyle rzeczy ukrywa, tylu ludzi ucisza i wciąż zaprzecza wielu niepodważalnym dowodom?
Właśnie! Wojsko dba o bezpieczeństwo kraju, a UFO za takie niebezpieczeństwo biorą i zapobiegają ''złym plotkom''.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Ruskof »

Nie wiem czy wam tez się tak zdaje,ale z tego wszystkiego co naczytalem o wojsku US itp...wnioskuje ze to drugi,obecny ZSRR.Narobia ale to nie oni :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Spooky Fox »

Kryptozoolog pisze:Kręgi w zbożu ZAZWYCZAJ są zwykłym oszustwem, jednak pomyślmy nad tymi paroma przypadkami, których nie zatuszowało wojsko, kiedy to najlepsi naukowcy nie mogli wytłumaczyć wielu obserwacji świadków czy też wysokiego promieniowania...
Jest oczywiste, że część z kręgów zrobiły na prawdę jakieś obiekty latające, lecz niekoniecznie było to UFO.
WTF? :galy:
Kryptozoolog pisze:zrobiły na prawdę jakieś obiekty latające, lecz niekoniecznie było to UFO.
Jakieś = nieznane = unidentified. Latające = flying. Obiekty = objects. Summa summarum masło niemaślane i słoma niesłomiana, reasumując "nieNOLowate" UFO. Coool 8) Będę musiał do Focusa napisac z nową terminologią.

FaKtoMaaN pisze:Powiedziane ,,JAKIEŚ OBIEKTY LATAJĄCE,, czyli nie można wnioskować jakie, czyli są niezidentyfikowane prawda? Więc Cie zaskoczę tak to właśnie jest UFO (unidentified flying object) niezidentyfikowany obiekt latający czyli po prostu NOL
Dziękuję Fakto. Wielkie, ogromniaste dzięki, za to, że tu jesteś i czuwasz na straży, kiedy ktoś szarga tematykę UFO jak nie przymierzając wygłodniały pies starą padlinę. Wiem bynajmniej, że jak mi neta odłączą kiedyś, to zostawię następcę... :kosci:


Ruskof pisze:Nie wiem czy wam tez się tak zdaje,ale z tego wszystkiego co naczytalem o wojsku US itp...wnioskuje ze to drugi,obecny ZSRR.Narobia ale to nie oni :)
:galy: :galy: :galy: :galy:

Ruskof pisze:Wlasnie mysle ze wybieraja male nieznane wsi,a nie miasta,po to aby ludziom jeszcze glebiej wpajac do glowy ze to kosmici (o ile kosmici nie posiadaja juz map naszej planety :kosci: ),ze kosmici nie znaja terenow,a pojawianie się piktogramow jest w przypadkowych miejscach.Oczywiscie,ta wies bedzie znana,bo przeciez rolnik zauwarzy to,zadzwoni na policje ze ktos mu pole skosil po cichu,z helikopteru pstrykna setki zdjec i juz ida na pierwsze strony gazet. :mrgreen:
:galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy:

Ja się już boję. Bez kitu, boję się waszych pomysłów na to, czym mogą byc kręgi, a czym nie mogą byc. :D Autentycznie, ja przy was, to jestem mały pikuś, bez kitu. Ale naprawdę, gratuluję fantazji. Byle by się nie przekształciła w paranoizm. Na koniec skwituje to wszystko jednym cytatem mojego koleżki, które jakże trafnie sformułował tysiące różnych moich wypowiedzi w jedna zdanie ->
FaKtoMaaN pisze:Ty masz nieraz dziwniejsze pomysły ode mnie xD
Pozdrawiam :alien: :alien: :alien:
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Kryptozoolog »

To co zacytowales juz dawno poprawilem w nowym poscie, przykro mi :D
Oczywiscie ze znam znaczenie terminu UFO, bo sam przed tym postem juz wiele razy o tym pisalem po prostu z szaybkosci napisalem to LATAJACE. Czy koniecznie krag w zbozu musi byc latajacego spodka? A co jesli zrobie robota skaczacego na 10 metrow w przod i przed polem wysle takiego na srodek by zostawil takie slady? :grin:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Spooky Fox »

Kryptozoolog pisze:A co jesli zrobie robota skaczacego na 10 metrow w przod i przed polem wysle takiego na srodek by zostawil takie slady? :grin:
Czekam. Czekam z utęsknieniem na twojego robota. Chcę zobaczyc jak lata, robi takowe kręgi, pozostawia promieniowanie i dziwne narośle na zbożu. I chcę zobaczyc, jak robi taki rysunek o wymiarach 150x150 metrów. I żeby to nie był kwadrat czy kółko. To mają byc najbardziej fikuśne rzeczy pod słońcem.

Może byc coś takiego:

http://www.paranormalne.pl/Fimg/crops/Sunstone2005.jpg

albo takie cóś...

http://img188.imageshack.us/img188/7603/40764097.jpg


Jak już zrobisz to, to daj znac. Będę cierpliwie czekał.
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Kryptozoolog »

Przeciez nigdzie nie pisalem ze lata :P
Kregi w zbozu z pomoca czlowieka? Czemu nie, nawet najbardziej fantastyczne wzory. Na promieniowanie w niektorych przypadkach gdzie pisali i tlumaczyli. Nie zaprzeczam ze UFO robi kregi, bo UFO na pewno je robi ale po prostu podaje przyklad i pokazuje ze za pomoca kija i sznurka mozecie zrobic wiekszego niz jest w A. Poludniowej kolibra.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Kręgi w zbożu - dyskusja ogólna

Post autor: Spooky Fox »

Jeśli chodzi Ci o tego samego kolibra, o którym ja myślę, że myślisz, to to nie jest krąg w zbożu. To są piktogramy na płaskowyżu Nazca. I nie są zrobione w zbożu tylko w ziemi. I tam nie ma tylko kolibra, ale całe zoo...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”