Tarcze

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Tarcze

Post autor: Sharp »

Warto robic sobie takie tarcze...

Kilka standarowych tarcz:

Złocista mgła
Znajdując się w dowolnej pozycji wizualizuj, że powietrze które wdychasz pełne jest ożywczej energii, a ty z każdym oddechem stajesz się silniejszy. W czasie wydechu wizualizuj ciepłą, złocistą mgłę wydobywającą się z twoich ust, która całkowicie oddziela cię od wszelkich zagrożeń. Z każdym oddechem tarcza ta powinna stawać się gęstsza i lepiej izolująca.

Lustrzana kula
Tarcza jeszcze prostsza w opisie, choć trudniejsza w zwizualizowaniu. Otóż musisz zwizualizować sobie, że znajdujesz się wewnątrz kuli o lustrzanej powierchni, dzięki czemu odbijane są wszystkie negatywne wpływy skierowane w twoją stronę. Oczywiście zwizualizowana kula musi być idealnie szczelna, byś mógł całkowicie się odgrodzić od świata zewnętrznego. Nie jest to łatwe, zwłaszcza dla początkujących, dlatego najlepiej będzie, jeśli zaczniesz ćwiczyć w cichym i spokojnym miejscu wizualizując najpierw niektóre części kuli, zanim przejdziesz do wizualizacji całości. Ważne jest też, byś mógł ten obraz przywołać na myśl w dowolnej chwili, bez zastanawiania się jak to właściwie miało wyglądać.

Teraz dam kolegi:

1) najpierw aktuwujemy 3 oko tak zeby bylo dobrze pobudzone ( nie wiem jak wam to opisać bo tą czakre mam świetnie rozwiniętą i czasem myśląc o niej włączam ją) najstępnie robimy ruchy energii w tej czakrze : wyobrazamy sobie przy wdechu nosem ze czakra tez wdycha powietrze i "robimy" aby energia wciskala się nam w czolo, to jest takie chaakterystyczne uczucie, a przy wydechu wydychamy nosem i probujemy zrobić aby energia w czakrze naciskala na skore (tak jakby chciala wylecieć) i wiszualizujemy jak z czakry wylatuje zlocista barwa i osiada nam na skórze. to "powietrze" z czakry jest przesycone energią więc tarcza bedzie dobra. Po prostu dla kumatych : ztuningowałem Złocista mgła i mylse ze niezla tacza wyszedła

Polecam próby ze wszystkimi - im wiecej ochony tym lepiej :D
Ostatnio zmieniony 2007-07-19, 18:21 przez Sharp, łącznie zmieniany 1 raz.
Lavyrania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2005-08-28, 23:15
Lokalizacja: obłęd

Post autor: Lavyrania »

No nie wiem, czy wyrobiłbyś energetycznie ;)
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

To zależy od umiejętności 8) Nieznam z widzenia żadnego maga ale może ktoś tak wyrobił:D ja nieprubuje ja mam tylko 1 tarcze ..
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Dziekuje musi być fajne warto wyprubować wszystkie..
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Jest tam dopisek że je można co dzien upiększać wzmacniać a onich się raczej niezpomina w najgorszym przypadku jak pękną to raczej o tym się wie:D
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

CNC Jest to możliwe ale raczej takiego czegoś jeszcze niemiałem jak coś mi się takiego zdaży dam znać.. Jak narazie czuje się bezpieczny.. 8)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

CNC, sam chciałem to powiedzieć, ale mnie uprzedziłeś.

Najlepszą tarczą jest "twoja głowa, twoje serce i twoje ramiona", jak powiedział Thorgal Aegirsson ;)
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Spock niesłyszałem o takich możesz opowiedzieć? bardzo bym prosił..
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

No właśnie.

Jak będziesz mądry, szlachetny, odważny.. to żadna magiczna tarcza nie będzie ci potrzebna.

Może to i banały, ale łatwo się o tym zapomina.
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Ok rozumiem was.. Ale te tarcze raczej bronią nas przed nie światem realistycznym tylko tka jakby po za światem jak taki magik nam będzie chciał coś zrobić właśnie te tarcze będą go chroniły.. Wiadomo że przed światem realistycznym nas nieuchronią..


Ps. Cnc właśnie czepiasz się wszystkiego.. A z tym światem astralnym to po co ci mam opowiadać skoro nigdy tam niebyłeś większość wie że tam byłem to mi wystarczy w zupełności..
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Ok ale nigdy widocznie niebyłeś na czacie.. Kiedyś ci to napisze jeśli bez tego żyć niepotrafisz..
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

Hmm... Przed czym wy się chcecie bronic? Skad te rzekome "ataki energetyczne"? Paranoja?
hanif
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-10-21, 07:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hanif »

generalnie tak moim nieskromnym zdaniem
już wielokrotnie o tym wspominałem i jescze wielokrotnie wspomnę
90% (conajmniej) takich ataków to własne halucynacje
+ to, że najpierw ktoś halucynuje sobie demona a potem wrzeszczy, że ten go atakuje
co do demnonów
praktyka czod z wadżrajany zawiera bardzo mądrą ich definicję i sposób pracy
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”