SWIADOME SNIENIE PODCZAS PODROZY POZA CIAŁEM!!!!

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Mariola04
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2006-10-22, 21:35
Lokalizacja: Nowy Targ

SWIADOME SNIENIE PODCZAS PODROZY POZA CIAŁEM!!!!

Post autor: Mariola04 »

Czesc! Mam 22 lata, jestem kobieta z Nowego Targu i interesuje się szeroko pojetym tematem zwiazanym z magia, okultyzmem, ezoteryka id. Chcialabym się dowiedziec czy w Polsce lub gdziekolwiek na swiecie organizowane sa kursy, zajecia itd. zwiazane bezposrednio z podrozami astrlanymi (poza ciałem ) a scislej rzecz biorac chodzi i rozdzieranie zaslony (ciała eterycznego i astralnego aby pamietac swoje przezycia podczas snu ) Jestem tym POWAZNIE, POWAZNIE, POWAZNIE zainteresowana i gotowa zapisac się na taki kurs itd. W zadnej ksiazce nie napisali jak to się robi a ja chce wiedziec za wszelka cene! Jesli ktos wie nawet bez kursu itd jak to się robi to niech napisze jak ma ochote - BŁAGAM! Odpisze na sto procent! To dla mnie sprawa zycia lub smierci!!! Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 2006-10-24, 01:28 przez Mariola04, łącznie zmieniany 1 raz.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Przede wszystkim prośba, abyś pisała innym bardziej widocznym kolorem ;) A co do pytania. Takie kursy urządza m.in. Antoni Przechrzta (www.uzdrawianie.com ;P to nie jest spam, a wskazywanie kursu jakby co). Niedługo także będzie w Polsce organizował Bruce Moen warsztaty z tym związane (dokładnej daty nie pamiętam teraz, ale później ją dopiszę).
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

CNC pisze:Ależ do tego nie potrzeba żadnych kursów tylko twardej pupy i DUŻO samozaparcia... a jak to zrobić.. jest o tym mnóstwo ksiażek...
No nie powiedzialabym, mialam kiedys pare razy OBE - bez wysilku i bez nauki. Jak zaczelam się tym bardziej interesowac i przeczytalam na ten temat pare ksiazek (- wszystkie byly oczywiscie bardzo ciekawe- ) niestety z OBE nic juz wiecej nie wyszlo.

Czy mozesz polecic jakas konkretna ksiazke lub technike na OBE? :wink:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”