Demony

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

rewers, wiek, w którym się człowiek urodził nie mają wpływu na IQ. Nie wiem, czy absolut istnieje, czy szatan ma piekło, ja w to wierzę i to jest fundament wiary. Nikt nie będzie ci tłumaczył, co to jest mitochondrium zanim nie poznasz podstaw chemii i biologii. Bogu i szatanowi brakowało czasu, by przekazać tę wiedzę ludziom takim samym, jak my, tylko cofniętym technologicznie?
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Demony

Post autor: Monomagnum »


Tak zastanawiam się czy demon pod wpływem kontaktowania się z ludźmi może zmienić się w istote dobrą? Albo chociaż czy moze być dobra dla istoty z która się kontaktuje czy całkowicie jest to wykluczone ? co sądzicie na ten temat ? A jeśli może się zmienić to czy demon nadal będzie demonem ? Bo nię będize zaliczać się juz do klasyfikacji demonów złych, czy może mają już same w sobie podział na dobre i złe demony (nie anioły).
Pozwólcie ze powrócę do pierwotnego pytania. Demon to wcielenie zła. Nie ma czegoś takiego jak demon który się nawrócił. Z biblii wiemy iż szatan był aniołem o imieniu Lucyfer, został na wieki potępiony i stał się demonem.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”