Demonologia...

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Asterot

Demonologia...

Post autor: Asterot »

Moim zdaniem nie bardzo wiecie o co chodzi w "demonologii". Wywnioskowałem to z tego że w tym temacie nie ma nic o demonologii jako magii...i wywoływaniu ów demonów. Może np któś miał jakieś "jakże przyjemne" doświadczenia w takowym zabiegu. Bądź może ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie w tworzeniu demonów.
Mamba

Post autor: Mamba »

do czego służyłby taki stworzony przez Ciebie demon :roll:
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

do wszystkiego... w pewnym sensie servitor nawet jest daemonem, tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia. Poza tym,Mamba, daemon nie znaczy zlo mhrok i gothyk jak się moze wydawac bo np aniolek to tez daemon.

[ Dodano: 2006-02-17, 11:02 ]
dobra, przeczytalem tematy w Demonologii i nie sposob się nie zgodzic z Asterot, ze tamte posty maja się do daemonow jak piesc do nosa (coz, niby niektorym pasuje ;) ale chyba wiecie o co mi chodzi)
V.

Post autor: V. »

Dorregaray pisze:tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia
Kiedy mag tworzy sobie demona tylko od niego zależy jak wielką świadomością go obdarzy.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia
Moim zdaniem to co napisałeś powyżej nie jest tym samym co napisał V.
V. pisze:Kiedy mag tworzy sobie demona tylko od niego zależy jak wielką świadomością go obdarzy.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

w pewnym sensie servitor nawet jest daemonem, tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia.
juz abla? dalej nie?
Servitor jest w pewnym sensie daemonem, tylko, ze ma w przeciwienstwie do daemona raczej ograniczona swiadomosc. Nie neguje tego, ze to mag (szumne slowo :lol: ) obdarza daemona swiadomoscia i to taka jaka bedzie chcial. Tylko ze Twoj kolega wkleil to odnosnie mojej wypowiedzi o SERVITORZE a nie o DAEMONIE... juz abla?
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:Twoj kolega wkleil to odnosnie mojej wypowiedzi o SERVITORZE
przyjrzyj się uważnie może dostrzeżesz błąd w swojej wypowiedzi...
V. pisze:Kiedy mag tworzy sobie DEMONA !!!!!!!!
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

V. pisze:
Dorregaray pisze: tylko ze bez swiadomosci/ze szczatkowa swiadomoscia
Kiedy mag tworzy sobie demona tylko od niego zależy jak wielką świadomością go obdarzy.
tylko ze twoj kolega napisal to odnosnie cytatu o servitorach, wyrwanego calkowicie z kontekstu. Jak przeczytasz wyzej to zauwazysz, ze nie neguje mozliwosci dawania swiadomosci daemonom...
Asterot

Post autor: Asterot »

No dobra ale temat jest o demonach więc to ty wciąłeś się nie on...z servitorami.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

jakbys przeczytal uwazniej mojego posta, to bys zauwazyl, ze servitory sa w pewnym stopniu daemonami.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:ze servitory sa w pewnym stopniu daemonami.
Są demonami więc dlaczego zrobiłeś taki cyrk o to że V. wypowiedział się na temat którego ty nie poruszyłeś czyli o obdarzaniu DEMONÓW świadomością ??
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

hy, usuneli posta :|
dobra, trza napisac nowego :P
napisalem wyzej (nie wiem czy nie zostalo to usuniete podczas kastrowania topicu) ze daemony moga miec dowolna swiadomosc. A servitorki jako takie maja z regoly albo calkowity brak tej swiadomosci albo swiadomosc szczatkowa.

tak wiem, juz to zalatwilismy tylko nie chcialem zostawiac niedomowien w temacie
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:ze daemony moga miec dowolna swiadomosc. A servitorki jako takie maja z regoly albo calkowity brak tej swiadomosci albo swiadomosc szczatkowa.
Ja się zgadzam z V. demon czy servitorek ma taką świadomośc jaką obdarzy ich stwórca...

[ Dodano: 2006-02-20, 00:30 ]
Gdyby same dobrowolnie dobierały sobie stopien swiadomosci nie wiadomo co by teraz się z nami działo a egzorcystów było by conajmniej 2x więcej...
V.

Post autor: V. »

Asterot pisze:demon czy servitorek ma taką świadomośc
Serwitor to chyba nie powinien mieć żadnej świadomości na dobrą sprawę.
Asterot pisze:Gdyby same dobrowolnie dobierały sobie stopien swiadomosci
Jak?
Asterot

Post autor: Asterot »

V. pisze:Serwitor to chyba nie powinien mieć żadnej świadomości na dobrą sprawę.
Tak czy siak nie negowałem tego w moim poscie...
V. pisze:Jak?
Srak...w ogóle o co ci chodzi ??
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Asterot pisze:Ja się zgadzam z V. demon czy servitorek ma taką świadomośc jaką obdarzy ich stwórca...

[ Dodano: 2006-02-20, 00:30 ]
Gdyby same dobrowolnie dobierały sobie stopien swiadomosci nie wiadomo co by teraz się z nami działo a egzorcystów było by conajmniej 2x więcej...
psst, juz to chyba ustalalismy, i chyba to samo napisalem w 1 poscie, wiec po co od nowa to przerabiac?...
V. pisze:Jak?
czasami im się zdarza uzyskac jakas swiadomosc.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:psst, juz to chyba ustalalismy, i chyba to samo napisalem w 1 poscie, wiec po co od nowa to przerabiac?...
Tak więc po co się powtarzasz ??
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Powtorzylem to co ustalilismy tutaj a co zostalo wyciete... przeciez to zaznaczylem w poscie... :roll:
V.

Post autor: V. »

Asterot pisze:same dobrowolnie dobierały sobie stopien swiadomosci
Dorregaray pisze:czasami im się zdarza uzyskac jakas swiadomosc.
Nie sposób się z Tobą niezgodzić, aczkolwiek przypatrz się absurdowi w zdaniu powyżej.
Asterot pisze:Srak
Dobra, bedzie.
Asterot

Post autor: Asterot »

Dorregaray pisze:Powtorzylem to co ustalilismy tutaj a co zostalo wyciete... przeciez to zaznaczylem w poscie...
:?: :?: :?: :?: z tobą
V. pisze:Dobra, bedzie.
bedzie ale co ?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”