Wywiad z wampirem

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Dorregaray

Wywiad z wampirem

Post autor: Dorregaray »

http://www.fnord.stron.net.pl/wampir.htm <- sam wywiad
http://www.fnord.ok.biz.pl/forum/viewtopic.php?t=86 <- pytania do wampira z tego wywiadu

Zapraszam do udzialu w dyskusji z wampirem, z ktorym przeprowadzil wywiad Razjel
Mamba

Post autor: Mamba »

przeczytałam uważnie, ale jak zadać pytanie? trzeba się chyba zarejestrować na FNORD?



ps.
Dorr czy ta informacja o wywiadzie z wampirem musi być w każdym dziale?
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Ja dodam coś od siebie :) jak zapewne wszyscy wiedzą jestem nietolerancyjnym chamem ;) dlatego skomentuję to tak: ŻENADA ;P
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Mamba pisze:czy ta informacja o wywiadzie z wampirem musi być w każdym dziale?
Z pewnością nie musi. Juz nie jest.

A sam wywiad, no cóż... Niektórzy mają bujną wyobraźnię.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

przepraszam, zle mi się kliklo, nawet nie zauwazylem, ze dalem na globalnym.

Mamba pisze:przeczytałam uważnie, ale jak zadać pytanie? trzeba się chyba zarejestrować na FNORD?
tak, trzeba

[ Dodano: 2006-02-16, 12:52 ]
ewentualne pytania moge przekazac Kainicie jesli Wam się nie chce rejestrowac.

Staraj się nie pisać kilku postów pod sobą. Jak chcesz coś dodać, używaj opcji "Edytuj"
- Spock


a gdzie pytania? :P

Spock, przeciez i tak się posty zcala :P dlatego pisze obok siebie a nie edytuje :P
Ostatnio zmieniony 2006-02-18, 00:12 przez Dorregaray, łącznie zmieniany 1 raz.
Mamba

Post autor: Mamba »

nawet chciałam, ale nie wyszło :) i coś mi komp.zaszwankował :)
mimo, że wampiryzmem się nie interesuję parę pytań po przeczytaniu wywiadu mi się nasunęło więc jeżeli mógłbyś je zadać Kainicie to proszę :D

sorki, ale skopiowałam kilka odpowiedzi Kainity z tego wywiadu bo w związku z nimi są moje pytania - od razu zaznaczam, że zadane bez złośliwych intencji, każdy ma prawo wierzyć w co chce i ciekawe czy zadasz je a on czy raczy odpowiedzieć?

1/Aura.No cóż .....kolejny problem.Z dokładną odpowiedzią może być problem , osoby o zaburzeniech energetycznych mają bladą aure

ad.1bladą? czyli jaką?

2/Ugryzienia prawda , wywołuje orgazm
ad.2 u jednych ugryzienie wywołuje orgazm u innych coś innego i o czym to świadczy?

3/Ciężko mi odpowiedzieć ponieważ w pewnym momencie zdałem sobie sprawe że mam to od zawsze, ale wraz z rozwojem twoim rośnie w tobie coś większego. Gdzieś powoli małymi kroczkami ale apogeum odkryłem w bibliotece , to był pstryczek który nagle wyjaśnił całą układankę. Nazwijmy to tak sam się przebudziłem

4/Jak wspomniałem wcześniej , najbardziej właściwy moment przebudzenia nastąpił w bibliotece poprzednich wcieleń. Natomiast było to coś z czym się urodziłem i musiało dojrzeć do tego by się ujawnić

ad.3,4
o jakiej bibliotece poprzednich wcieleń mówi Kainita? domyślam się, ale może się mylę?czyli co? wampir wcielił się w ciało ludzkie, urodził się i po dojściu do określonego wieku stwierdził, że jest wampirem? a wcześniej? jako dziecko? nie odczuwał potrzeby picia krwi? nie wiedział, że jest wampirem? i czy w każdym kolejnym wcieleniu jest wampirem? hop z jednego ciała do drugiego i tak bez przerwy?

5/A czy musze ci cokolwiek udowadniać?? Nie obchodzi mnie czy zawierzysz moim słowom czy nie. To co czynie tymi postami , robie z własnej woli. I obrazą jest dla mnie , stwierdzenie żebym cokolwiek komukolwiek udowadniał. Jeżeli przyjdzie na ciebie czas to się spotkamy.
6/chłopak ma jeszcze ładnych pare lat do ciebie ,jeszcze się przekona jakie to wszystko pochrzanione ,i zacznie składać klocki( 0 urazy) zacznie kumać. Proponuje wprowadzić go do biblioteki
ad.5,6
dziwny ton wypowiedzi; nie chodzi o udowadnianie tylko wyjaśnienie a co wyjaśnił ?że nic nie musi; a co do drugiej części wypowiedzi - czyli, żeby stwierdzić, że się jest wampirem nalezy udać się do jakiejś biblioteki, poczytać i wszystko wiadomo? kim się jest?

7/potwierdzasz ze ma kly i oczy zmieniaja mu się na czerwnone? pil ci krew? nie pytam się zlosliwie oczywiscie. moze chociaz by jakas swoja fotke z tym dal? oczywiscie pokaze ja moim znajomym od grafiki komputerowej i coby zobaczyc czy nie jest jakim fotoshopem poprawiona
Odp.wampira; Z tą fotka to daruj sobie bo to aż przykre.
ad.7 a dlaczego przykre? może zdjęcie byłoby chociaż w części dowodem na potwierdzenie tego co mówisz?

i na koniec pytanie; czy dzieci, jeżeli je będziesz Kainito posiadał będą miały wszystkie cechy wampira? czy powiesz kiedyś swojej żonie i swojemu dziecku: jesteś żoną wampira a ty małym wampirzątkiem?
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Pytania przekazane, jak uzyskam odpowiedz to wkleje tutaj
Asterot

Post autor: Asterot »

Moim zdaniem mityczne wampiry nie istnieją czego nie można powiedzieć o wampiryźmie PSI.
Mamba

Post autor: Mamba »

Też raczej przychylam się do tego, że nie istnieją chociaż wiele jest rzeczy, które kiedyś wydawały się nierealne a okazały się całkiem realnymi.
Negowanie ich istnienia na zasadzie, że nie wierzę nie jest żadnym dowodem na ich istnienie bądź nie :wink:
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Wiecie, ja powiem tyle, ze przez obecny paradygmat magia tez jest uwazana za nieistniejaca, wiec kto wie?
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Wskaż jednego, a nie pytaj bez sensu :) i to tyle na ten temat z mojej strony.

PS. :P Tak dla formalności powtórzę się i powiem, że wywiad jest żenujący :P
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Nephesh pisze:Tak dla formalności powtórzę się i powiem, że wywiad jest żenujący
Dlaczego Nephesh ? Tyle się napisałeś o wampiryźmie, a teraz mówisz że to żenujące ? Smiało, pojeździj sobie po Kainicie :P
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

najlepiej jakimis argumentami a nie samym pustym slowem "zenujacy" :)
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:D Dorr to jeźdź argumentami ;) dla mnie ten wywiad jest żenujący, a co do wampiryzmu ;P ten wywiad z wampiryzmem nie ma nic wspólnego :D i jest żenujący ;P a jakem Bóg Seksu takie moje Słowo :P
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Kainita wyjechal na 2 dni wiec nie odpowie na Twoje "argumenty" az do poniedzialku / poznej niedzieli
V.

Post autor: V. »

Nie wiecie może z kim był wywiad? Chodzi oczywiście o jego godność.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Wiem z kim byl wywiad, ale na wlasne zyczenie osoba pozostanie anonimowa
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Dorregaray pisze:Spock, przeciez i tak się posty zcala dlatego pisze obok siebie a nie edytuje
Samo się scala, tylko ktoś to musi robić :)
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

napisane 2 tuz pod soba scalaja się :|
Adiakanus

Post autor: Adiakanus »

Moim skromnym zdaniem to najwyżej pół-wampir, który nie jest całkowicie uświadomiony, ja podtrzymuje swe twierdzenie o nieumarłych...... naszczęście nie jestem żadnym naukowcem bo za wiare w nieumarłych bym "głową" zapłacił :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”