Pomózcie mi potrzebuje waszej pomocy

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Wiesz co Kano... Opowiadasz nam o swoich problemach już dość długo... Rozumiem że najtrudniej jest wydusić coś z siebię, ale skoro zrobiłeś to już na forum, to dlaczego nie powtórzysz tego wszystkiego komuś bliskiemu ? Zaufaj w końcu ludziom.
Kano

Post autor: Kano »

Spock pisze:Wiesz co Kano... Opowiadasz nam o swoich problemach już dość długo... Rozumiem że najtrudniej jest wydusić coś z siebię, ale skoro zrobiłeś to już na forum, to dlaczego nie powtórzysz tego wszystkiego komuś bliskiemu ? Zaufaj w końcu ludziom.

Jestem człowiekiem przewidujacym i to by wyglądało tak :

Cześć wiesz co się stało z naszą klasą ?
No wiem wszyscy w zakładach to przez rodziny takie fatum
Nie spodziewasz się ze to mogłoby byc cos innego ?
Oni zawsze byli głupi
A nie pamietasz co robili podczas tego pogrzebu itp.. i ze moga to byc duchy i to się tak msci
Hahahaha co Ty pieprzysz


tak by to wyglądało

Kiedys byłem 24 godziny na dobe wśród ludzi teraz wszyscy są za kratami albo maja jakies problemy , jakby ich wypuscili z tych zakładow i spotkalibysmy się wszyscy razem w celu odwołania tego wszystkiego badz u egzorcysty , ale to bardziej podchodziłoby pod film jakis horror i nikt by tego nie kupił ....


Dziwne jest to wszystko , moze macie namiary albo znajomych w psychiatryku , spytajcie się jak by zareagowali na ten problem naprawde boje się o to że duch coś nawywija i wszystko obroci przeciwko mnie , ona jest do bardzo wielu rzeczy zdolna na razie czekam do kwietnia jak juz pisałem


Aha co powiecie na te historie moje z zycia wzięte :
Wiecie że są na internecie rozne firmy bukmacherskie przykładem moze byc www.expekt.com lub www.gamebookers.com jak konsultowałem się z Wandą wysłała mi pewne hasła , rzadko wygrywalem pokaźne sumy a po wypowiedzeniu jej hasła udało mi się wyjac 1500 złoty , co sądzicie o tym że od Boga mozemy brac co tylko chcemy tylko nalezy to przekazac swiadomosci , mam z duchem silne powiazania co trzy razy pod rząd mogło bardzo zaowocować , budzac się rano widziałem wyniki meczow ktore się nie odbyły

http://img476.imageshack.us/my.php?imag ... szo7ri.jpg
____________________________________

http://img480.imageshack.us/my.php?imag ... zo29bc.jpg

_____________________________________________

i teraz fenomen

http://img486.imageshack.us/my.php?imag ... zo37fn.jpg


przypadek powiecie ? zapewniam was ze nie z tego ostatniego li nka wychodził kurs ponad 10 co za 100 złoty daje 1000 , miałem duzo takich wizji jednak nie potrafie się dogadać z duchem , a jemu zalezy zeby mnie zniszczyc takze nie daje mi juz takich cynkow . W filmie Egzorcyzmy Emily Rose jak ta sprawa była w sądzie to ktos tam mówił że pod postacia ducha mozna widziec przyszłosc , to prawda wiem niekiedy co się stanie na kilka godzin przed zdarzeniem ....



Teraz tak troche ciekawie do tego podchodze bo to szeroki temat ... tej nocy nie spałem prawie ... zobaczymy co dalej . Musze juz na tym etapie kombinować w 2 lata z 60 kg przytyłem do 87 bo duch ciągle karmi się energią i musze jesc ...

Przepraszam za błędy w poscie nie poprawiam nic , wynikaja one z tego ze jestem bardzo Zeschizofany sytuacją ...


miłej lektury ... jak cos wiecie o duchach itp.. napiszcie historie czy cos

ide czesc
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Naprawdę nie znasz nikogo kto by Cię wysłuchał spokojnie i nie śmiał się ? To rzeczywiście przykre... A rodzina ?

O hazardzie pisał już Spooky.
Kano

Post autor: Kano »

Spock pisze:Naprawdę nie znasz nikogo kto by Cię wysłuchał spokojnie i nie śmiał się ? To rzeczywiście przykre... A rodzina ?

O hazardzie pisał już Spooky.

Mam takiego kolege , ma problem identycznego rodzaju poznałego go rok temu nie spodziewałem ze się tak zzyjemy ze sobą ale tylko na internecie narazie ...

Rodzina powiedziała tak : my nie wiemy czy sobie żarty robi czy prawde mowi takie jakies głupie zagrania z tymi duchami ma , a co do moich kolegow to jakos dziwnie do tego podchodzą tak troche zdziwieni co to się stało , poniewaz znali ich wczesniej.. na własną ręke musze działąć bo nie moge zyc z takim stanem ...

czuje się włozony do jakiegos horroru :|

Musze walczyć i unikać tego wszelkimi sposobami tych manipulacji na razie 3 dzień za bardzo jestem zeschizowany , z otoczeniem wiekszym byłoby mi lepiej ide spać cześć

[ Dodano: 2006-03-09, 15:27 ]
Czujecie to !!!

Kumpel mówił że jak szedłem z nim to na chwile znikłem i potem znowu się pojawiłem :| niezła jazda jest nie wiem juz sam w dwoch swiatach zyje czy jaki cyrk ludzie mnie nie widzą :shock: Spytajcie się jakiegos egzorcysty jak to mozliwe
Kano

Post autor: Kano »

Wyklnąłem ją i się rozpłakała :/ w poneidzialek psychiatra...


czuje ze dam rade :D

[ Dodano: 08-05-2006, 14:45 ]
Doszedłem do wniosku że ....................

Sam sobie pomogę...

Nie ufam ludziom , zwłaszcza Polaczkom ....

Temat uważam za zamknięty
Spooky

Post autor: Spooky »

Hej. Witam ponownie.
Ostatnio sam mam problem. Konkretnie mówiąc to mam problem psychosomatyczny. Często bez powodu (właściwie to jest powód, ale większość tego nie zrozumie) obficie się pocę. Więc czytam różne rzeczy na necie i znalazłem coś mniej więcej takiego:
Często dzieci, które doświadczyły przemocy w dzieciństwie mają potem problem z jedzeniem. Potrafią przez jakiś czas iągle nie jeść a później się objadająi neraz żygają. Nadmierne objadanie się jest pancerzem mającym ochronić przed kontaktem/atakiem ze strony innych ludzi. Zwróć uwagę na to, że zazwyczaj kontakt oznacza atak:!
Mam pytania:
1. Czy doświadczyłeś przemocy fizycznej w dzieciństwie?
2. Czy doświadczyłeś przemocy seksualnej w dzieciństwie?

Poza tym uważam, że powinieneś sobie dać spokój z tymi egzorcyzmami. Nadal uam, że duchów nie ma. Ty je widzisz, ale może są to wytwory twojej wyobraźni?

p.s. zna ktoś jakieś dobre forum nt. psychologii i problemów?
Kano

Post autor: Kano »

Spooky pisze:Hej. Witam ponownie.
Ostatnio sam mam problem. Konkretnie mówiąc to mam problem psychosomatyczny. Często bez powodu (właściwie to jest powód, ale większość tego nie zrozumie) obficie się pocę. Więc czytam różne rzeczy na necie i znalazłem coś mniej więcej takiego:
Często dzieci, które doświadczyły przemocy w dzieciństwie mają potem problem z jedzeniem. Potrafią przez jakiś czas iągle nie jeść a później się objadająi neraz żygają. Nadmierne objadanie się jest pancerzem mającym ochronić przed kontaktem/atakiem ze strony innych ludzi. Zwróć uwagę na to, że zazwyczaj kontakt oznacza atak:!
Mam pytania:
1. Czy doświadczyłeś przemocy fizycznej w dzieciństwie?
2. Czy doświadczyłeś przemocy seksualnej w dzieciństwie?

Poza tym uważam, że powinieneś sobie dać spokój z tymi egzorcyzmami. Nadal uam, że duchów nie ma. Ty je widzisz, ale może są to wytwory twojej wyobraźni?

p.s. zna ktoś jakieś dobre forum nt. psychologii i problemów?
Spooky słuchaj mnie wiem że to przez duchy bo byłem sobą przez jakis czas po egzorcyzmach , daje sobie obie rece uciac i obie nogi ze to duchy poniewaz ja jestem tego pewny na 10000 % znam historie gdzie 20 osób paliło marihuane do ich organizmow wtargneły duchy i 12 osob popełniło samobojstwo . w Moim przypadku było nas kilku zostało dwie osoby i wszystko zaczeło się własnie od duchow od czerwca zaczynam prace nad sobą , nie byłem bity w dziecinstwie , i to nie jest wytwor mojej wyobrazni , ciezko jest to zdjąć z siebie , ale wielka motywacja dla mnie jest to ze jako jedyny ocalałem i to jest moj dodatkowy bodziec do walkii , to co pisze pisze rowniez pod wpływem duchow ktorzy chca sprowokowac ludzii z forum aby moc się mna zywic ... Temat uwazam za zamkniety dzieki wielki za rozmowe odezwe się jak będe sobą

pozdrawiam całusy !
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”