Tajemnicza dziewczyna

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Igrek5 pisze:No ale jest to mniej prawdopodobna wersja niż ta, że był to poprostu duch.
dlaczego tylu ludzi wierzy w duchy, a tak niewielu w demony pogańskie?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Leśna pisze:demony pogańskie
jedno nie wyklucza drugiego Leśna, Powiedziałbym, ze dzisiaj większość ludzi utorzsamia demony pogańskie ze zjawami, które jak wiemy pokazuję się w pewnym określonym miejscu. Ta nieprecyzyjność w określaniu co to jest( a może poprostu brak możliwości odróżnienia jednego zjawiska od drugiego) powoduje, ze dzisiaj wszystko co zauważymy, określimy jako zjawę bądź ducha.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

a jest jeszcze procent takich zapaleńców jak niektórzy na tym forum, co zrobiliby wręcz przeciwnie. Podeszli do zjawy i zaczęli ją wypytywać czym jest. Oczywiście ostatnie zdanie to żarcik. Ale z pewnością jeśli jesteśmy badaczami, to nie uciekalibyśmy o ile nie wyglądałaby ta zjawa jak coś wielkiego, przerażającego itp.
Igrek5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-10-20, 16:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Igrek5 »

Leśna pisze:
Igrek5 pisze:No ale jest to mniej prawdopodobna wersja niż ta, że był to poprostu duch.
dlaczego tylu ludzi wierzy w duchy, a tak niewielu w demony pogańskie?
Uwierz ja do tamtego wydarzenia nie wierzyłem w nic co znajduje się chciażby na stronie paranormalium, jednak gdy zacząłem czytac tak te artykuly to znalazłem wiele odpowiedzi czy rozwiązan na rzeczy których nie umiałem racjonalnie wyjaśnic.

Wracając jednak do tematu -- to zrobilem dzisiaj znowu parę zdjęc owego miejsca - to drzewo z bliska, ścieżka na innych odcinkach, oraz środek drzewa przez mały otwór.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

A mógłbyś te zdjęcia pokazać, czy nie masz takiej możliwości?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

BloodLust pisze:wole juz chodzic na cmentarz w nocy niz do lasu
co do twojego offtopu, to nie wiem czemu większości ludzi cmentarze kojażą się z zombie... Przecież to poświęcona ziemia i nic z Tamtąd wyjść nie może. A przynajmniej nie powinno. Tak samo ludzie boją się duchów. tego też nie potrafię odkryć. Jeżeli duch nie jest złośliwy, to nie ma się czego bać. no to był great offtop of Mav.
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Mawerick pisze:a jest jeszcze procent takich zapaleńców jak niektórzy na tym forum, co zrobiliby wręcz przeciwnie. Podeszli do zjawy i zaczęli ją wypytywać czym jest. Ale z pewnością jeśli jesteśmy badaczami, to nie uciekalibyśmy o ile nie wyglądałaby ta zjawa jak coś wielkiego, przerażającego itp.
Mogło by być też tak, że odruchowo byś się odwrócił czy uciekał a później byś tego żałował.
Życzę postępów w odnajdowaniu prawdy i liczę na niusy :D

Pójdę za falą i zaoftopuje :P Zauważyliście że najczęściej relacje o zjawach i duchach mówią o dziewczynach (najczęsciej ubranych na czarno itp.) ?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Raziel pisze:odruchowo byś się odwrócił czy uciekał
moj instynkt samozachowawczy ostro w kuleje... Myśle, że nie uciekałbym. Byłbym za to napewno zdziwiony.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Cogito pisze:ale OT mi się zrobił
żaden offtop, doskonały tekst!
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Duchy to to co lubie :D ale nie boje się ich, z powodu pewnych przeżyć jakie miewałem juz jako dziecko i miewam nadal. A co do cmentarzy to to super miejsce, żeby sobie pochodzić po zmroku :)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Assassinio pisze:żeby sobie pochodzić po zmroku
widzę, że nasze zebranie forumskie może się odbyć na cmentarzu, gdybyśmy nie potrafili znaleźć jakiegoś klubu:D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

BloodLust pisze:wyrwany kontekst
śmieszne w sumie:D Cogito, bardzo romantyczne miejsce:D
Zablokowany

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”