Sposoby magazynowania energii

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Toteż ja napisałem, że moim zdaniem to awykonalne... ale magazynowanie energii jest możlwie, tylko nie w czakrach.
Awatar użytkownika
PrzemekZ
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-04-02, 13:19

Re: Sposoby magazynowania energii

Post autor: PrzemekZ »

Ja posiadam ametyst. Kształci 3 oko :D Moim zdaniem najlepszy jest kryształ górski - nadaje się do pracy z każdą czakrą, jest uniwersalny. :)
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Sposoby magazynowania energii

Post autor: Chantelle »

Warto powiesic krysztal gorski w oknie , zeby odbijal swiatlo , aby poprawic przeplyw energii w pomiszczeniu. No i fajnie wyglada:) Warto tez od czasu do czasu oczyscic caly dom, posypac w kazdym rogu kazdego pomieszczenia sol , obejsc wszystkie pomieszczenia klaskajac , zgodnie z ruchem wskazowek zegara, 'klask' powinien byc dzwieczny , nie gluchy , by pobudzic przeplyw energii . No i wietrzenie! Codziennie, najlepiej przed snem nawet w zimie !

A jesli chodzi o ta energie ciala , im wiecej ruchu , cwiczen fizycznych , tym wiecej energii, takze to polecam. Oprocz tego wizualizacja , pobieranie energii z ziemi , slonca, czegokolwiek, no moze lepiej nie od innej osoby ;) Al eto juz kazdego sprawa.
No i przede wszystkim oczyszczanie aury regularne, najlepiej po prysznicem wizualizowac sobie ze wraz z woda , splywaja z was wszelkie zle emocje, 'brudy' z aury.No i przede wszystkim sprawnie dzialajace , szybko krecace się , czyste czakry .
Ostatnio zmieniony 2010-07-16, 15:22 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”