Rytuał więzów krwi

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Rytuał więzów krwi

Post autor: Fenikt »

Czy ktos z Was wie jak wyglada dokladnie wikingski ryt wiezow krwi? moze byc ew celtycki albo jakikolwiek inny byle nie wyssany z palca. Chodzi mi oczywiscie o wiezy miedzy przyjaciolmi, przyszlymi bracmi ;)
lord

Post autor: lord »

Ostatnio FU mi się z wampiramu kijarzy , a on teraz się pyta jeszcze o więzy krwi :?

Ja wiem jak wyglada taki rytuał ale wampirow SANG jak obrze czytalem to cos takiego tam tez jest (blechaCHACH)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

:lol: ale nie chodzi mi o wampiry :lol: to ma byc w 100% pozytywny rytual. Potwierdzenie wiezi braterskich
Lord

Post autor: Lord »

wiec poprostu twozysz atmoswere (nie opisuje bo chyba wiesz) zeby nikt wam nie pzeszkadzał, i tniecie się, i pzykladacie swoje rany i mozecie nawet z swoich ran się napic (ty z czyjejś a ktos z twojej) jest to symboj wielkiego zaufania, bliskości a nawet miłości
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Fenikt pisze:to ma byc w 100% pozytywny rytual.
Drogi Fenikcie... Ależ to jest w 100 % pozytywny rytuał :P Jeszcze zależy kto jest dawcą :twisted: Ale tak na poważnie to mówiłem Ci wczoraj na gg... Wasza krew musi się wymieszać a reszta to już inwencja twórcza :wink:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Hehe no takie rzeczy to akurat wiem :P Ale liczylem ze jest jakis specjalny rytual ;)
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

proponuje wykonac przedtem test na hiv
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

amciak, Ty przyziemna kobieto... :lol:

Zastanawiam się, czy do takiego rytu, tzeba w ogole się ciąć... ale sprawy jeszcze nie przemyślalam, więc się juz zamkne :P
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

hehe, nie... po prostu jestem w pewnych kwestiach odpowiedzialna;) nie zrobilabym z moja kumpela takiego rytu, gdyby istnialo prawdopodobienstwo, ze moge byc zarazona... :)
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Wiesz co Kuro... Ja przemyślałem sprawę i powiem Ci, że trzeba się ciąć, bo jest to w końcu rytuał bezpośrewdnio związany z krwią, która pomaga uzyskać energię z egregory braterctwa chociaż by, która kształtowała się zresztą na przestrzeni wieków i dzisiaj jest ona naprawdę potęznym tworem astralnym. Więc nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć: Tnijcie się i jednoczcie w braterskich uściskach..." :lol:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

No niby tak... ech ja dalej jestem na tej plaszczyznie "symbolicznej". gdzie mi tam do egregor... ja widze w tym pewnien symbol. energie trorzaca się podczas ciecia (ból), a pozniej wiazanie się 2 energii, ktore sa przenoszone przez krew. tzn. krew jest pewnym nosnikiem energii (moze symbolizowac witalnosc, zycie, kod genetyczny, wirusy...ok. koncze). no a gdyby tak silnie uzmysłowić sobie jej symbolikę, można by się było w tedy targnąć, na pewne oddzielenie materialnej krwi od nośnika energetycznego jaki symbolizuje. tak własnie... chyba o to mi chodziło.
poza tym, znam ryt, który jest przeznaczony dla "nowożeńców", mających dać trwałość ich związkowi i szczęście "na nowej drodze życia". to taki ślub dla osob zajmujachych się magia naturalna :P
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Wiesz co Kura... bardzo możliwe, że też znam ten ryt. Ale akurat ja znam nie tylko dla nowożeńców... 8)
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

kura, zamiescisz tutaj? jestem bardzo ciekawa, bo mialasm kiedys pewne plany ;)
Mekto
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2005-06-12, 10:05
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Mekto »

Ej ludzie nie bawcie się w takie rzeczy bo możecie żałować... Kiedyś z moją przyjaciółką postanowiliśmy zrobić sobie "wieź krwi"... Później się w sobie zakochaliśmy aż w koncu zwialiśmy z domu i chcieliśmy się zabić :/ Więc to może być niebezpieczne (znaczy nie żeby powodowało głupotę ale manię na punkcie "brata/siostry krwi" itp... )

Zawsze jest też wyjaśnie że coś spieprzyliśmy ;)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Masz piętnaście lat i bawisz się w więzy krwi? To pomysł w sumie niezły, ale to tylko miłością się mogło skończyć. W okresie dorastania nie powinno się robić takiego rytuału. Wogóle młodzi ludzie nie powinni do niego przystępować. Pozatym tak przy okazji: W przeszłości więzy krwi odprawiali sami faceci. A dlaczego? Bo jak zrobisz to z kobietą, to poprostu jest to doskonały sposób, zebyście się zakochali w sobie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Mekto pisze:Kiedyś z moją przyjaciółką
Mekto pisze:óźniej się w sobie zakochaliśmy
Nie wierze w przyjaźń damsko-męską :D
Mawerick pisze:W okresie dorastania nie powinno się robić takiego rytuału.
Dlaczego? przecież to i tak nie działa...
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Cogito pisze:chociaż.... czasem jest to możliwe
nie wierze w przyjaźń chłopak dziewczyna..Najczęściej to wstęp lubprzykrywka dla lub do związku... Ale Darnok lepiej nie próbować czegoś, co nie wiadomo jaki ma wpływ.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Cogito pisze:Darnok, ale to jest autosugestia
do tego zmierzałem :D
Mawerick pisze:Ale Darnok lepiej nie próbować czegoś, co nie wiadomo jaki ma wpływ
Idąc takim tokiem myślenia, to smarowanie się moczem zamiast krwią powinno przynieść magiczne skutki, a przynosi?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”